טור התאוששות למחר תביעו דעתכם

galavdi1234

New member
טור התאוששות למחר תביעו דעתכם

זה טור של זכייה בטוחה סכום נמוך מאוד רק שייתן קצת כסף לנשימההההה לברקוזן - בילפלד 1 פאלרמו - ליבורנו 1 צ'רלטון - קריסטל פאלאס 1 מילאן - אטלנטה 1 ניוקאסל - נוריץ 1 יחס 5.5 מה אתם אומרים לשים 20?

RED OR DEAD BS

New member
לא שווה בגרוש

אם אתה רוצה לזכות תוריד ליבורנו, ולא יודע גם לגבי צ'רלטון יש חשש מסויים בקיצור טור של באנקרים לא יביא לך כלום

galavdi1234

New member
אני חייב לזכות אחי

אז תן לי טור אחי של 3 משחקים עם יחס סביר אבל משהו די בטוח

קח אחי טופס טוב זוכה.......

לברקוזן 1.40 ברצלונה 1.80 ו 4 גולים בויאריאל 2.80 מביא 70 שקל תשקיע 20 שקל 140 שקל יפה.... אתה יכול לגבות גם בתיקו בשערים בויאריאל

galavdi1234

New member
איזה מספר משחק זה בארסה?

ואחי באמת נראה לך שויאריאל ישימו 4 כי מג'ירונה אני לא מצפה שישימו גול אחד ולא נראה לי שויאריאל ישמיו 4 אבל איזה מספר זה בארסה?

אחי ג'ירוניה משחק אחרון בליגה

הפסידו לקבוצה מאמצע הטבלה גירוניה 2 הקבוצה השנייה 5 הם מקום 18 מתוך 20 ויאריאל שמו השבוע 4-0 לנומנסיה מה שיהיה יהיה מה שבטוח 0-1 גולים לא יהיה!!

RED OR DEAD BS

New member
4 נשמע הגיוני

אסור לזלזל בגרוניה וגול אחד שלה (3-1) אני מעריך שויאריאל תנצח אבל גם נראה איזה גול גירוניה

galavdi1234

New member
0 מ4

מה קרה לך אחי ארסנל לא מנצחים וגם בולוניה וקליארי חשבתי יותר בכיוון של זה לברקוזן - באנקר ברשייה - סיינה 1 ג'ירונה - ויאריאל 2 ויאריאל שערים איקס יחס 4.9 20 יניבו 100 דיי בטוח לא?

RED OR DEAD BS

New member
ארסנל וקליארי מבחינתי באנקר

קליארי חזקה בבית ומול פארמה היא לא תתקשה, בולוניה גם לא באנקר אבל אני חושב שזה הימור נחמד, אני לא אוהב יחסים של 1.40, ולמה אתה חושב שברשיה ינצחו סיינה חייבים נקודות לפי דעתי X, וארסנל- מה אני יכול להגיד, לפי דעתי ארסנל ינצחו, סיטי מציגה כדורגל מזעזע ולא יציב לעומתם שארסנל שעולה בהרכב חסר תוכיח את עצמה אבל אם אתה מתעקש אפשרי לגבות בX/

למעלה