טורניר WINNER ירושלים- פרטים

AmiTutiT14

New member
טורניר WINNER ירושלים- פרטים

לפני כמה שבועות היתה פה הודעה בקשר לזה אם מישהו זוכר. עכשיו זה אמיתי, לקחתי את הפרטים מהאתר הרשמי. רוצו כולכם לקנות כרטיסים גם אם לא תבואו לכל המשחקים. זו השקעה כדאית לדעתי למי שלא יכול לחכות לפתיחת העונה, ובכלל, 25 שקלים ל4 משחקים זה לא הרבה. בנוסף (בלי להיות פלצנית), הכסף הולך לתרומה. בואו בהמוניכם!!! מנהלת הליגה פותחת במסורת חדשה ועורכת העונה לראשונה את טורניר קדם העונה-גביע WINNER ירושלים. הטורניר יתקיים בין התאריכים 15-19 לאוקטובר, באולם מלחה בירושלים. בטורניר ייקחו חלק, שמונת הקבוצות שדורגו ראשונות בליגת WINNER בעונת 05/06 (למעט מכבי עלית ת"א). מטרת הטורניר היא לחשוף בפני הקהל את הפנים החדשות של קבוצות ליגת WINNER לקראת עונת 2006/07. ממחר בבוקר ה-4/10, ניתן לרכוש כרטיסים למשחקים דרך משרדי הכרטיסים "בימות" בטל': 02-6237000, בן-נאים בטל': 02-6231273 ובמשרד קלעים בטל': 02-6222333. הכרטיסים למשחקים הם משולבים ונמכרים במחירים סמליים במיוחד: כרטיס משולב לשני ערבי רבע הגמר – 15 ₪ לילד ו-25 ₪ למבוגר. כרטיס משולב לערב חצי הגמר והגמר – 25 ₪ לילד ו-40 ₪ למבוגר. מנהלת הליגה תורמת לעמותת "אור שלום" חלק מההכנסות שיתקבלו ממכירת הכרטיסים לטורניר. "אור שלום", הינו ארגון ללא מטרות רווח שפועל למען ילדים ונוער בסיכון החל משנת 1980. "אור שלום" מפעילה מסגרות שונות של מעונות ופנימיות עבור כ-1200 ילדים ונערים בין הגילאים 6-18.

:)

לפי מה שהבנתי שזה רק השנה בלי מכבי ת"א כי באותו הזמן הם יהיו במחנה אימונים בארה"ב.. ושזה קבוצות 1-8 [מה שאומר שמכבי כן אמורה להשתתף] בכל מקרה לצערי אני לא אבוא למרות שתיכננתי לבוא לפני שהודיעו על התאריכים של הטורניר.. באותו הזמן אני אהיה באילת:) אז בהצלחה להפועל
זה אחלה אימון לקראת העונה.. לחיבור וכדומה

AmiTutiT14

New member
כיף לך.

אני הייתי צריכה לטוס לגרמניה וגם הפעם זה נדפק.

למעלה