טורנטים ונטוויז'ן

ק א ר ב ר

New member
טורנטים ונטוויז'ן

שלום לכולם כבר לא-מעט-זמן אני שם לב שכשאני מוריד טורנטים יותר פופולריים מהרשת אני מוריד (בד"כ) ממקור אחד, שנמצא גם הוא (כמוני) על הרשת של נטוויז'ן, ונותן לי קצבים שלא קיימים ללקוחות פרטיים במדינה הזו (אני מדבר על הורדה במהירות 2.5 מ"ב, כשהמגבלה היא רוחב הפס *שלי*, מצורפת תמונה) וסביר להניח שהדבר הזה הוא איזה SEED של נטוויז'ן כדי להוריד עומס מהסיב שלה לחו"ל. עכשיו, עם כמה שזה נחמד להוריד מהר והכל, לא בא לי שנטוויז'ן יוכלו לעקוב אחרי כל אתר שאני נכנס אליו וכל טורנט שאני מוריד... יש למישהו רעיונות איך אני יכול להסוות את התקשורת שלי (אני לא רוצה להשתמש בפרוקסי, ואם נטוויז'ן מסוגלים ליירט את התוכן של מה שאני מעביר ע"ג החיבור שלי, אני לא יודע עד כמה פרוקסי יכול לעזור) מערכת ההפעלה שלי היא אובונטו, גרסה 9.04

s998

New member
לא מבין...

מדוע גם שההורדות רצות מהר מתלוננים פה.... תחליף את הפורטים הסטנדרטים של תוכנת ההורדות וככל הנראה תחזור להורדות האיטיות ואז באמת תהיה לך סיבה להתלונן....

rafid1

Active member
מנהל
זה לא כ"כ פשוט..

שום החלפת פורט לא מזוהה. גם יש לפעמים חסימה (זמרני) של תקשורת לטרקרים - רק כדי לכוון לCACHE שלהם. למרות שגם אני חושב שאם התוצאה טובה - דיינו, יש משהו בדברי השואל... השיטה שלהם לא עובדת ב100%... וזכותו שלא יתערבו לו בתקשורת ולפעמים גם יגבילו אותה (לכיוון חו"ל). מכאן ועד להוכיח ולשנות את המצב - המרחק גדול, וכרוך לדעתי במסלול שעלול לעבור בבית המשפט...

ק א ר ב ר

New member
קראתי קצת פה ובמקומות אחרים

והבנתי שהשיטה הזו אמורה להיות חוקית - בקרב מול תעשיות המוזיקה והקלונוע, אבל נראה לי שכשזה יגיע לראש בראש בביהמ"ש יש סבירות מאוד גבוהה שהספקיות יתקפל וימסרו את המידע הזה, של מה הורדנו, מתי, וכמה, כי בזק, או נטוויז'ן, עדיין לא יכולות מול RIAA למיניהן. וחוץ מזה, אם הם מנטרים את הטורנטים שאני מוריד, למה שלא יעקבו אחרי הרגלי הגלישה שלי (בשביל להקים איזה פרוקסי שקוף או שקר בסגנון)? ואיך זה שאנשים לוקחים את זה כ"כ בקלות? אם מישהו היה עוקב אחריכם ברחוב במשך שעתיים, הייתם תופסים אותו באוזן וגוררים אותו למשטרה. וזה לא משנה שכל מה שעשיתם בשעתיים האלה זה רק ללכת לסופר ולבנק.

rafid1

Active member
מנהל
‫גם אתה זה "אנשים"...

נו בוא נראה אותך עושה משהו... לאדם פשוט - זה עניין של כדאיות... לא כדאי להתעסק עם זה .. זה "רק" אינטרנט מה גם שהפעילות שלו עצמה - אינה חוקית (ה"חומרים" ...). נדרשת מעורבות של גוף ציבורי, ולהם יש ענינים חשובים יותר כמו אולי מלחמה על מחיר הלחם בסופר...

s998

New member
רוצה פרטיות?

תתנתק מהאינטרנט! תסתגר בבית, תנתק את הטלפון ואת ממיר הכבלים וסגור את התריסים..... אהה ואל תשכח לכבות את הטלפון הסלולארי שבאמצעותו ניתן לדעת בדיוק איפה אתה נמצא ואיפה היית.... עכשיו קצת רצינות, הפרטיות שלנו מוקרבת כל הזמן מבלי לשים לב. כל מוסדות החוק ולפעמים גם גורמים אחרים יכולים להשיג איזה מידע שהם רוצים עליך. תאמין לי שלספקית האינטרנט אין את הזמן או הרצון לעקוב אחריך אבל יש מי שכן עוקב אחריך ובעיקר מאז ה-11 בספטמבר. מנגנוני הביטחון יושבים חזק חזק על הקווים ומאזינים לכל ביט שעובר ברשת. (נו איך זה גורם לך להרגיש?) אני לא פרנואיד, אני מדבר מידע ממקור ראשון. כמו שעולם האינטרנט מתהווה, מעקב אחרי התנהגות הגולשים יביא רק שיפור בשירות כי ניתן יהיה לתעדף את השירותים בהתאם לצרכי המשתמש וזאת תוך חיסכון ברוחב פס שיחסוך העלת מחירים לצרכן. האם אתה מוכן להקריב קצת מהפרטיות שלך על מנת לחסוך קצת כסף? כל עוד אתה לא עבריין, לא ממש צריך להפריע לך.... אם אתה פדופיל אז אני בעד שיעקבו אחריך, ימצאו אותך ושיסרסו אותך.... אותו דבר אם אתה טרוריסט או כל איום אחר על הסביבה שלך ועל העולם בכלל. לגבי שיתוף קבצים, תגיד תודה שזה עובד לך יותר מהר ותשתוק.... אל תשחק על "פרטיות" כי כבר מזמן אין דבר כזה ברשת... מפחד שיתפסו אותך מוריד סרטים, לך לקולנוע...

s998

New member
לא סגור וודאית

לגבי טורנטים אבל זה עבד על תוכנות סטייל אימיול. אני מצידי הפסקתי לנסות לעקוף את זה כי זה רק עושה לי טוב.... ומהר....

למעלה