טורים לשלישי

turrican

New member
אם אתה אוהד כ"כ גדול של מכבי

ובטוח בניצחון בלוד למה לא הימרת עליהם?

גרעיני עפולה כנס..

כתבת מכבי אלופה אה? כתבתי לך עלובה ונראה שאני דווקא לא טעיתי.. אם קבוצת ליגת העל מתמודדת בצורה עלובה כזו מול קבוצת מליגה נמוכה יותר, אז הם האמא של העגלות! מעניין למה לא המרת על מכבי, אמרת שיביסו לא? גם אם מכבי תנצח זה כבר ביזיון שעד דקה 55 לא שמו גול. פעם הבאה שב בפינה...

שלי...:\

רומא-ירושלים(+6) 1 ישראל-דנמרק 2 קרואטיה-ארגנטינה 2 פורטוגל-ערב הסעודית 1 צרפת-סלובקיה 1 10-->101

3 משחקים ביחס 23.1 - לא בשמיים

3. קפריסין - סלובניה X (יחס 2.70) 5. סה"כ שערים ישראל(עד 21) - אוקראינה(עד 21) 2 (יחס 2.90) 30. רוסיה - ברזיל X (יחס 2.95) יחס כולל: 23.1

bs4U

New member
הניסוי המדעי שלי להיום../images/Emo87.gif../images/Emo86.gif

לא מומלץ לבונקריסטים... שישייה בניחוח ים תיכוני יווני קפריסאי מתובלנת בדרום אמריקה ולקינוח הדוד סם -חמישה שוורים מול גרנט זועם אחד גיבוי להחזר הניסוי קפריסין-x אינדפדיינטה-1 הולנד-1 ב10 משאיר עודף לפחית בהצלחה לכולם היום

dedi22

New member
טור שאני שולח:

יוון הכוכב האדום פורטוגל 1X. 270 ש"ח על פורטוגל, 100 על ה-X. על יוון כתבתי בסקירה, היחס ממש יפה לדעתי. הכוכב האדום משחקים בבית במשחר ראשון מתוך שניים. 2 הקבוצות היו גם באותו בית בשלב הבתים, ואמנם דינמו ניצחה פעמיים ( בהפרשים קטנים ) אבל דינמו שיחקה אז עם פופופיץ' המצוין, והכוכב היתה בלי אנטיץ'. אנטיץ' חזר בינתיים לשחק בכוכב ופופוביץ' פצוע בדינמו ולא ישחק. גם במשחק שהיה בבלגרד היה ממש צמוד, והבנתי שהכוכב עשו פאולים בסוף של ייאוש כדי שדינמו אולי יחטיאו מהקו הם יחזירו בשלשות- מה שלא יקרה הערב בשום מצב כי יש גומלין.

etieti

New member
בהצלחה...והנה הטור שאני שלחתי

יוון אובר בי"ם ואולימפו 20 ש"ח מקווה שיביאו 101 אני חוזר לשלוח במנות קטנות... דוד אמר לי שזה הכי טוב ככה.

שלי כזה רק ג'נקינס במקום הקטע

של פרטוגל . הרגשה רעה מיוון וגם הכוכב כל היחסים ירדו ל+1.5 מקסימום 2.5 ובדרך כלל המועצה היא זאת שצודקת

איך דדי איך המלצת

דינמו הם כאלה גרועים אלוהים רק מחטיאים שלשות לא ראיתי נכים כאלה יש להם מתפרצת ובמקום סל קל הם מפציצים שלשה ארבול כמעט!

למעלה