טוק טוק יש פה מישהו...

טוק טוק יש פה מישהו...

לילה קסום לכולם... ציפ... אופו את געגעתי לך.. תעזבי את עוז היא ילדה גדולה.. (סקאי אני קוראת לך שמה..)

ראית מה זה?

אח"כ היא תגיד שלא הייתי... שהיה משעמם..

היו לילות

אני אותם זוכרת.. באמת היו לילות. מסתבר שהכל זמני... אפילו בדברים פשוטים כאלה זה ניכר. יו... למה זה משרה עלי מוד עגמומי פיתום??

בלי מוד...

אפם תרצי היום אחגוג איתך כל הלילה לזכר הימים... (חחחח מסכנה שוב נפלתי עליה)

עוד פ'ם אני???

(מרימה עיניים למעלה) "לא יכול להיות שאני "אשמה" תמיד בבית הזה.. לא תעשה כלום??" (אלה היו 60 שניות בצפוף עם היושב במרומים)

יווווווווו אני עושה את זה מלאאאא

לפעמים גם בתור בדיחה... (זה לא ממש עוזר) למה לא קיימת מה שהבטחת? הרי היא הביאה לך פה איזה הרצאה ומשפטים לחיים על זה..

תגידי תלתלית

כמה ילדות אני יכולה להעסיק ביום? עם אחת משחק זכרון.. עם אחת לשחק "חפש אותי" (כל הזמן לשאול ולברר איפה היא) עם אחד לשחק באש...
ועם קרימי "אמת או חובה"??? בחיאת תלתל. הלא אמת אני תמיד אומרת אבל עם ה"חובה" יש לי בעיה. חובה זה רק בתדפיס של הבנק אצלי.

g a z

New member
יופי!../images/Emo46.gif

כשאני לא כאן, כולכם כאן. וןלא רק כאן, אלא אפילו מדברים עליי. כשאני כאן, אתם לא כאן, ואז אני הולכת, ותוהה: האם זה באמת מקומי כאן? מה יהיה הסוף?

g a z

New member
ממ../images/Emo12.gif?

מה זאת אומרת "חזרה בתשובה"? אני? לא לא... לפחות לא עכשו... זה לא אני- לחזור בתשובה. ואיך זה מתקשר לנוכחותי או אי נוכחותי כאן?

../images/Emo46.gif ציפורההה

אופו נעלמת פתאום???????? בואי לפה לפני שהנעליים יתחילו להתעופףףףף

אני? פתאום??

רק חזרתי מעוז...באתי לראות אם את מכוסה.. נעליים שוב?? (אוי אוי מישו קיצר לה ת'פתיל הערב)

למעלה