טופס 55

טופס 55

בתקופה האחורנה אני שוקלת הגשת 55... מישהו יכול לפרט קצת על הפרוצדורה? על המעבר? כל מה שאפשר בבקשה.. תודה

WorldCenter

New member
הכל דרך משקית הת"ש

תפנה אליה, תקבל את התשובות שאתה צריך.

JazzAzz

New member
טופס 55

סיכויים קלושים שיתחסו אל הבקשה... טופס 55 לרוב מאושר לחיילים בתפקידים עורפיים שמעוניינים להעבור ליחידות קרביות. יש סיכוי שהטופס יאושר, אבל את צריכה סיבה רצינית מאוד מעבר לתפקיד/בסיס מאוס.

Arie020

New member
שלא יספרו לך שטויות

אני הגשתי טופס 55 מג'וליס שזה בסיס ששייך למז"י (=מפקדת זרועות יבשה) לחמ"ן ששייך בכלל למקמנ"ר (=מפקדת קצין מודיעין ראשי) לא המפקד הישיר שלי המליץ לא מפקד הבסיס שלי המליץ ובכל זאת עברתי כבר כמה ראיונות אישיים ואם אין בעיה בתחקיר הבטחוני שלי (בע"ה !!) אז אני עובר לחמ"ן - בע"ה כמובן
אז כל מי שטוען שטופס 55 זה סתם נייר שנזרק לזבל - טועה! מה זה הטופס? קודם כל לפני שאת מגיעה בכלל למש"קית ת"ש תכתבי מכתב אישי, לא משנה למי את כותבת ומה, תכתבי ישר הנדון: בקשה לעבור לחיל ככה וככה, או לשנות תפקיד ככה וככה או לעבור לבסיס אחר באותו תפקיד... או כל מה שאת רוצה... זה הכל, ישר תגשי לעניין, תכתבי במכתב מי את, איפה את משרתת, איפה שירתת בעבר, איפה עשית טירונות, תבקשי את מה שאת רוצה, תתעקשי על זה במכתב, תראי הרבה מוטיבציה, וטיפ מאוד חשוב - אם את רוצה לבקש לעבור חיל, אז תעשי כמוני, תכתבי שלא אכפת לך איפה לשרת, בסיס פתוח סגור לא מזיז לך, לא אכפת לך התנאים וכלום, העיקר להכנס לחיל הזה (ככה אני כתבתי שאני רוצה להכנס לחיל המודיעין) אם יש לך המלצות נגיד מהטירונות או ציונים טובים (במידה ונגיד את גם רוצה לעבור למודיעין אז תצרפי צילום של תעודת בגרות שלך אם יש לך ציונים טובים, זה עוזר, ושלא יספרו לך אחרת שהצבא לא מסתכל על הציונים, עובדה שזה אחד מהגורמים שגרם לבקו"ם להסתכל על הבקשה שלי ולא לזרוק אותה לפח) וזהו, הכנת את המכתב האישי ואת כל שאר המסמכים (אם יש) שאת רוצה לצרף וחושבת שהם גם יעזרו לשכנע... לכי למשק"ית ת"ש שלך, תגידי לה שאת רוצה להגיש טופס 55, תני לה את כל המסמכים שלך, תמלאי את הטופס, והיא כבר תדאג לשאר כעת נשאר רק לחכות לתשובה בהצלחה

WorldCenter

New member
אריה, אתה בחייל מודעין?

אני רס"פ של מודעין פקמ"ז, איפה אתה?

Arie020

New member
אני עוד לא בחמ"ן

אני מת להכנס לשם אבל עוד לא שם, עוד לא קבלתי אישור על התחקיר ולכן אני לא יכול עדיין לעבור לשם

למעלה