טופיק!

טופיק! ../images/Emo104.gif

מהם לדעתכם, הנושאים הכי טחונים שמדברים עליהם בהוגוורטס? כלומר- מה הם הנושאים הכי נדושים והכי חוזרים-על-עצמם בשיחות בהוגוורטס?

Jelly Beans

New member
אמ.. ../images/Emo60.gif

מתי אנחנו לעזאזל נעלה כיתה כבר??? כלומר.. מתי יוצא הספר החמישי חי חי חי אההה, וזאת תמונה שעונה על חתימתו הישנה של מייג´ן.. או שלא
יום טוב שיר

Jelly Beans

New member
דבר ראשון.. ../images/Emo60.gif

ייייאייי הגבתי ראשונה... דבר שני, מזה כל הטופיקים האלה??? שלושה ברציפות??? תעשי אחד כל יום! לא כולם במכה! יום טוב שיר

שלושה? את אופטימית...../images/Emo104.gif

פשוט- איך אני אסביר את זה... הפורום לא זז כל היום, וכבר נשבר לי מאותו השירשור של איתי שקופץ כל שניה!

norbert

New member
אני ממש ממש מצטער..../images/Emo160.gif

אני לא ידעתי שאתם אובססיבים לגבי פתיחת שירשורים, בשאר הפורומים שאני כותב זה לא כל כך נורא לפתוח שרשור..

../images/Emo2.gif!!! ../images/Emo104.gif

פורג´/מייג´ן/ענבל/לא יודעת מי מחקו לי את כל שאר הטופיקים! די! גם לי יש זכות להשתלט לפעמים על הפורום!

עלפית

New member
אהם...../images/Emo142.gif

לפי הספר הרביעי נראה לי שהרבה מהשיחות הן על הכתבה האחרונה של ריטה סקיטר בנביא היומי, או יותר מעודכן - העלמותה המשונה... אבל בטח הרבה מהשיחות הן על מבחנים ושיעורים ומורים, כמו בבצפר רגיל...
(*אני היחידה שעונה לעניין....?
*)

עלפית

New member
חחח

לפעמים זה באמת נראה ככה... האגו של הארי כבר מתחיל להיות קצת גדול מדי!
ג´יי קיי עושה ממנו יותר מדי גיבור..
בואו לצ´ט...

YaLdoNet 4 EveR

New member
חחח זה די ברור... ../images/Emo13.gif

"מתי וולדמורט ינסה להרוג את הארי שוב?! (ולא יצליח?)"

Skiter

New member
מואהואהואהואוהואהואהוה......

ניא מציע שנשה את הטופיק השיחות החמות ביותר בהוגורטס: |בל|"תגיד, נכון סנייפ שקסי?" "תגיד אתה הומו?" (בתגובה שאלה הקודמת) "לא אני סתם פריק (במובן של משוגע..)" (ע"ע" סוגריים קודמות" |בל| "מדוע ולמה? החתולה לובשת פיג´מה?" "כי בבוקר יום א´ החתולה קמה בא השרת ודפק אותה מאחורה אך תראו מה קרה היא לא הייתה מרוצה... ונשארה בפיג´מה, פיג´מהמה,פיג´מהמה,פיג´ה,פיג´ה,פיג´מהמהמהמה" "בבוקר יום ב´ החתולה לא קמה הייתה תשושה מהאונס של אתמול, היא הלכה למראה והנה מה ראתה יש לה כתם לבן על הפיג´מה, כי אתמול עם השרת היא הייתההה, פיג´מהמהמה, פיג´מה מה ,פיג´,פיג´מהמהמהמה" "בבוקר יום ג´ גב´ נוריס קמה אחרי האונס השלישי זה השבוע, הנה ראתה שאהובה לקוסם נהפכ(ה), פיג´מה מה מה......" "בבוקר יום ד´ החתולה קמה, ומאחר שאהובה רצה שכולם ידעו על אהבתם, הוא עשה קסם והיא נשארה בפיג´מה , פיג´מהמה......" "לאחר כל זאת החתולה בפיג´מה כי אהובה רצה רק שכל העולם על אהבתם יידע, אך מה היא עשתה כדי להוריד אותה היא התאבדדה, התאבדה, התאבדדהדה" |בל|"שמעת?" "שמעתי מה?" "מה מה? לא שמעת?" "נו מה?" "פומממממפה!!!!" *מתפגר*

YaLdoNet 4 EveR

New member
../images/Emo45.gif שקסי שולתתתתתתתתת

לוידעת מאיפה הפלצתם את זה אבל זה המילתפורום הכי שולתת פה! *קורעת את הגדים וקופצת על הבמה*

Minerva

New member
שקסי בהחלט שולט!!!!

מי הגה את זה????????????? אניוואי... בקשר לטופיק... אני מניחה שכמו בכל מקום מדברים על... בננה אגוסים סקס סמים וסוורוס סנייפ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *נרגעת* אה, הם בני נוער על מה כבר יש להם לדבר?!? בנים\בנות, לימודים, שופינג בהוגסמיד, קרושיאטוס, מוזיקה, סקס סמים וסוורוס סנייפ!!! (לא הצלחתי להרגע).

Dracos Love

New member
זה שלנו ../images/Emo108.gif

יסמין או סיגל המציאו את זה ואני הבאתי את זה לפה..

YaLdoNet 4 EveR

New member
*כורעת לצידה של אביגיל*../images/Emo176.gif

שולתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת שולתתתתתתת שולתתת שולת!!! I MADE MY POINT, I PERSUME

Dracos Love

New member
אאאאאאאאאאא ../images/Emo108.gif

*מוזיקה של פיספוסים* סתם סתם לא המצאנו את זה

Dracos Love

New member
לא המצאנו את זה, ../images/Emo108.gif

אבל אני הבאתי את זה לא לפה! ואל תבנו לזה מקדש, כל דבר אתן ממסחרות!

Minerva

New member
HEY!!!!!!!!!!! ../images/Emo181.gif

עבדו עלי!!!
טוב, אני סולחת רק כי הבאתם את המילה הזאת לתודעתי!

למעלה