טוף אנשנושים..

מתוקית.

New member
טוף אנשנושים..

אני סוגרת את הבסטה להיום לילה קסם לכולם ג´ול עייפות בע"מ
כי לפעמים החגיגה נגמרת כבוי אורות חייםםםםםםםםםם תכבה את האורות בבקשה

מתוקית.

New member
אינעל העולם ,עכשיו באים?

אופו היית מה עשית עם מי מתי ולמה?
אני מתעה מעייפות נו טוף עוד חמש דקות למה עד עכשיו? אה כמה פעמים אני אגיד לך לחזור הבייתה מוקדם בבוקר ולא מאוחר בלילה כמההההההההה

מה? כבר לישון???????

אז ככה......לא לכעוס !!!! קודם כל תרגעי
סיימתי רבותה ב 20:30....ונסעתי הביתה ואז דיברתי עם זיסי והיא אמרה אולי נלך לבקר את צפרדעית....אז ממש אבל ממש בקושי נסענו...אני גמורה מעייפות וזה לא היה מתוכנן....לכן לא התקשרתי... לא להתעצבן....ביום א´ אני נוסעת שוב.......אז נדבר...עד אז אני לא נוסעת וזה בטוח!.....היא גם מעדיפה שיבואו מיום א´ מקסימום אם לא מחר. מקסימושששששש

מתוקית.

New member
יההההה למה התפטרת????

מלעונה ביום ראשון היא אחריי הניתוח ואמרה לי היום שעדיף ביקור לפניי כי אחריי זה לכי תדעי איך היא תרגיש אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף למה התפטרת רבאק קשה למצוא עבודה אם אשמע משו בבורסה אומר לך

זהו שדיברתי איתה.....

היא עושה את הניתוח כנראה ביום חמישי על הבוקר....בעצם 99% ואז היא מעדיפה שיבואו רק ביום ראשון....אז אפשר לדבר איתה ולראות גם מה המצב איתה.......... למה התפטרתי? אממממממ אספר לך שניפגש ביום שישי...את באה לבאולינג נכון????????? ואשמח אם תבדקי לי

מתוקית.

New member
כן נתראה בשישי

אם מסעוד לא יתעלל בי וואליההההההההההה חחחחחחחחח אברר לך יאללה אני ללכת נומה נים מחר עבודה מווווואה לילה קסם ג´ול

למעלה