טוליפ נטורל טיפול קוסמטי "חינם"

mishmish101

New member
גם אני,,לקוחה לא קבועה...

אבל,,היו אצלי קוסמטיקאיות מהחברה,קיבלתי במתנה קרם,ולא,לא תמיד קניתי מוצרים שלהם,אבל זה קורה...
ולא נעים..

טוליפ נטורל טיפול קוסמטי "חינם"

מכירים את זה שמתקשרים אליכן מחב' קוסמטיקה ומציעה לכן טיפול חינם...
לפני כשבועיים התקשרו אלי מחב' טוליפ נטורל והצינו לי טיפול קוסמטי חינם בבית, בהתחלה סרבתי בנימוס אבל הנציגה התקשרה שוב ואמרה שהדבר לא מחייב, בסוף התרצץח וקבענו שהנגיצה תגיע אלי הביתה ביום שלישי שעבר, אמרתי לנציגה הטלפונית שכרגע מצבי הכספי לא מזהיר אז אין בכוונתי לרכוש מהמוצרים, הנציגה אמרה את לא חייבת ועוד תקבלי מוצר - קרם גוף חינם כדאי לך, כמו כן הנציגה בקשה ממני להכין מגבת ולשים אותה במקרר בשקית כשעה לפני הטיפול, קבענו שהקוסמטיקאית שתיגע לביתי ביום שלישי בשעה 17.00.
ביום שלישי בבוקר התקשרה הקוסמטקאית ושאלה אותי אם אשר להקדים, מאחר והייתי בעבודה ולא יכולתי לדבר אמרתי לה שנדבר בצהרים.
ואכן בצהרים הקוסמטקאית התקשרה ובקשה ממני להקדים הטיפול, אמרתי לה בסדר וקבעתנו בארבע, כך הילדה שלי הולכת לחוג והבית יהיה פנוי עבורינו, בשיחה היא היתה אצל לקוחה ונסיתי להזכיר לה את עניין הרכישה אבל היא אמרה שהיא לא יכולה לדבר כי כרגע היא אמל לקוחה , אבל חבל לי לפספס את הטיפול ואמרה שנדבר בהמשך,
בנתיים אני הכנתי את המגבת כבקשת הנציגה יכתי לקוסמטקאית, בשעה ארבע בערך הקוסמטקאית התקשרה ואמרה לי שהיא בדרך אליי ושאני אסביר לה כיצד להגיע לביתי, בעוד אני מסבירה לה ומבינה שהיא כ- 100 מ' ליד ביתי הזכרתי לה את הנושא הכספי בכדאי למנוע אי נעימות , פתאוםהיא אומרת לי תשמעי יש לי טלפון אני חייבת לענות, בסדר נתקה השיחה בנתיים אני מחכה שתיע אליי, אחרי כרבע שעה היא מתקשרת ואומרת לי תשמעי לא מצאתי את הבית יצאתי כבר מעיר מגורייך ונעשה זאת פעם אחרת, הייתי קצת בשוק אני בבית מחכה לה , וכך נסתיימה השיחה.

כמובן שעד כה לא שמעתי ממנה או מחב' טוליפ נטורל
המגבת התקררה לה במקרר.
אם ההייתי אומרת לקוסמטקאית שאני רוצה לרכוש מ את מוצרי החברה היא היתה מוצאת את ביתי ולא פתאום נאלצת ללכת בידיעה שיש לה טיפול ושם היא יכולה למכור את מוצרי החברה ?
הנציגה לא הפסיקה להטריד אותי לפני שקוסמטקאית שלהם תגיע אלי לטיפןל עכשיו דממה.
אשמח לשמוע דעתכם

3תיתי

New member
דעתי, שאין מתנות חינם.

הקוסמטיקאית לא מעוניינת להגיע לבית שיש בו מישהו ישר שאומר לה שלא ירכוש דבר. והכי פשוט לא להסכים מראש לבואה של אותה קוסמטיקאית.

חבל שאמרת לה זאת לפני הטיפול

הטיפול לא מחייב קניה.
לא חתמת על כלום
טיפול חינם מה איכפת לך.
אני מטופל שנים באמריקן לייזר. לאחרונה הציעו "קרם פלאים" שמשפר את התוצאות.
אז אני אמרתי במקום: לדעתי בגלל שאני מטופל פה כבר מספר שנים, ופעם האחרונה ששילמתי לכם הייתה בתחילת הטיפול ומאז אני באחריות אצלכם. אז אתם מחפשים דרך איך אפשר להוציא ממני כסף ע"י מכירת שקרים.
המוכרת הבינה שלא הצליחה לעבוד עליי וויתרה.

nimrat

New member
כצפוי

אין מתנות חינם בעולם הזה
גם טוליפ נטורל צריכים להרויח

למעלה