טווח מחירים של טבעות נישואים,

טווח מחירים של טבעות נישואים,

מישהו יכול לעזור לי? ראיתי טבעת שמצאה חן בעיניי, זהב, רחבה, מרוקעת, אבל המחיר... 1500 שקל נשמע לכם סביר? הרי ערך הזהב בדבר כזה הוא אולי 10% מהמחיר. אני מתלבטת אם להמשיך לחפש או לקבל את הדין. מה טווח המחירים (בתל אביב, אין לנו זמן לצאת מהעיר כדי לחפש) שאתם נתקלתם בו?

אנחנו רכשנו את שתי הטבעות

בטפונת פחות מ2000 ש"ח. יש יותר זולות ויש הרבה יותר יקרות. למען האמת אני חושבת שהטבעת יותר חשובה מהשמלה, הנעליים והתכשיטים כי זה מה שיהיה איתך ולעיך למשך זמן רב. חסכנו בסעיפים אחרים.

טבעות - טווח מחירים מגוון

אנחנו ראינו בחיפה אבל אולי זה יתן לך מושג: בחנויות הנחשבות ה. שטרן וכפריס (ה"מילר" של הצפון...) טבעת פשוטה עלתה כ 1500 ש"ח. בחנויות מסביב המחירים היו בין 800 ל 1200. אנחנו קנינו ב 1200 את שתי הטבעות. אם תרצי להתרשם מהגודל (כי הם תימחרו לפי משקל) תגידי לי ואצרף תמונה.

אשמח מאוד לראות תמונות, למי שיש.

אחרי שנגמרה בחירת השמלה, זה הדבר הבא שמעסיק אותי. ואני מאוד מסכימה שטבעת זה מאוד חשוב, ואם אלה באמת המחירים אני אשלם. מצד שני, אם אפשר למצוא את אותו דבר בפחות, עוד יותר טוב.

הימנית שלי השמאלית שלו

קנינו ב CHIC-O בגראנד קניון. מה שטוב יש אחריות לכל החיים....(חבל שאין על הבעל
). אבל ברצינות- רלווטי בעיקר לגבי ניקוי וכאלה.

GalGula

New member
השאלה היא איזו טבעת

לי למשל יש טבעת מקסימה, עדינה ולא עבה במיוחד, עלתה לי אם אני זוכרת נכון בסביבות 500-700 ש"ח (פתאום שכחתי כמה בדיוק). של בן-זוגי עלתה כמעט פי 2, אם אני זוכרת נכון, פשוט כי היה בה יותר זהב. קנינו את שתיהן במילר (עזריאלי). ככה שאפשר למצוא הכל, השאלה מה את מחפשת: איזו טבעת (מבחינת העיצוב והמימדים), כמה קראט וכו'.

קובני1

New member
הפריט היחיד שיצאנו בו ממש בזול

בכל מה שקשור לחתונה השתוללנו מבחינת מחירים בלי הכרה דבר אחד יצא זול מאד זה הטבעות אני לא אוהב זהב וגם לא מנצנץ אז הלכתי על שייבת כסף בת זוגתי בחרה טבעת עבה כסף מצופה בזהב והמחיר לשתיהן יחד........................ 500 ש"ח בלבד אם תרצו תקבלו את הפרטים של המעצבת (מרעננה) יש לה מבחר גדול אבל אנחנו פשוט לא מתים על טבעות

nona11

New member
לא מכירה באופן אישי, אבל

בכפר סבא, רח' ויצמן 84. שם החנות "חנות זהב". מחירים סבירים בהחלט. שווה לבדוק, אההה כמובן - מזל"ט.

oritb11

New member
אנחנו לא רצינו להוציא הרבה כסף

על שם ועיצוב, אז קנינו בחנות תכשיטים אנונומית שתי טבעות לא מתוחכמות מדי (זהב מט עם שני פסי זהב מבריק בצדדים) ויצאנו בנזק של 700 ש"ח לשנינו.

למעלה