טוב...

Tor n Angel

New member
טוב...

אז אני חייבת לציין, שבהתחלה הייתי מבולבלת... למרות שכבר ידעתי על ההחלטה לפתוח את הפורום הזה, עדיין... כי כן הרגשתי שפתיחה של פורום כזה, לא משנה מה כוונותיו, תיצור תחושה של תחרות ואיום על הפורום הראשון, פה בתפוז. ואותו פורום פה, הוא פורום שגם אני נקשרתי מאוד לאנשיו, והוא הפך בשבילי לבית קטן, כמו שהפורום שלנו באורט הפך... וגם כעסתי קצת, בהתחלה, כי אחרי חצי שעה בערך של ניסיונות שכנוע (שלא הצליחו באותם רגעים), ראיתי שחברי הפורום של תפוז באמת מרגישים מוזר עם הפורום הזה, של מקום... וזה הוכיח לי שזה כן משפיע ומרגיז אותם גם. אז עכשיו גיליתי שהפורום לא מופיע ברשימת הפורומים בתפוז, צעד חכם לדעתי, כי הוא באמת פורום שצריך להגיע אליו דרך האתר, ולא סתם בחיפוש אקראי בפורטל. אממ... איבדתי את הפואנטה
נו מה עוד חדש... בכל מקרה, נרגעתי. מבחינה של נרגעתי כי אני רואה שהצלחתם להסביר לחברי הפורום של תפוז, שאין פה איום, וכך הצלחתם להסביר גם לי... אז מזל טוב לנו, ולאילנה ולדניאל... ו... למרות שכרגע המחשב שלי עגלה אז הם נדפקו לי קצת... נכון שהאיקונים פה הרבה יותר כיפיים?!?!

תודה

היה לי חשוב לשמוע ממך את זה. בכל מקרה, הפורום הזה כבר תופס כיוון משלו, אולי יותר אינפומטיבי, פורום שדרכו אפשר לשאול שאלות ואנחנו נדאג לספק תשובות כמה שנוכל. לא, אני לא רואה בזה תחרות וזה ממש לא מעניין אותי. אם יש עוד פורום שעוסק בנושא הזה ואנשים מדברים בו, זה מה שחשוב. ואכן, האייקונים כאן הם משהו מיוחד!

יוסי *

New member
קידום בלחיצת כפתור../images/Emo131.gif

היי אנג,ל אני, כשאני רק רואה פורום חדש, ומקבל אישור כניסה אליו, ישר מדגדג לי העניין עם הסמיילים, שתיכף אני הולך ללחוץ עליהם, וחוץ מזה, אני יודע שכאשר אשלח את ההודעה הזו, ישר תהיי שוב בראש הכותרות של דף הפורום כאן, נו, ואיך אעמוד בפיתוי שכזה ? יוסי מהכוכבית א
נ
ג´
ל

הי יוסי... הנה כוכבית מיוחדת ../images/Emo41.gif

ובעניין הסמיילים, יש כאן ללא ספק ייחודיות !

למעלה