טוב........

קMי הMMי

New member
טוב........../images/Emo85.gif

החופש עומד להגמר (למה?! למה?! למה?!) וזה הזמן לספר כל מה שעשיתם והספקתם ומה תכננתם ולא הספקתם........ טוב הדבר היחיד הנורמלי שעשיתי היה
להולנד אה איך שכחתי..... שופינג שופינג ושופינג מלא מלא שופינג...... תכננתי מלא דברים ולא הספקתי אז אני לא ארשום.... עכשיו אתם......

TkTk

New member
"ולפעמים..החגיגה נגמרת../images/Emo79.gif.."

"סוגרים את האורות.. אך התקווה נשארת..." אחחחחחחח,זה היה חופש - פשוט נחממממממממממממממד! לא השתעממתי בכלל בכלל!! הוא נפתח בטיול חלומי לפורטוגל עם החבר, שהתקצר בגלל שחזרנו לארץ מוקדם בנסיבות לא נעימות...
אבל אח"כ יצאתי לקורס מד"צים והיה פשוט שווווווווווווווווווה!!! ביליתי המון עם החברים..בים,בבריכה,שרצנו בקניונים... היינו בטיולים...היה ממש ממש כיף!!! היה לי יומולדת,שאותה חגגתי בהופעה של סאבלימינל בפסטיבל ניצנים,שהיה ממש נחממממממממממממד... הספקתי להיכנס לריב עם בן-זוגי, ולהשלים.. ואח"כ להיות בטיול 3 ימים בכינרת!!היה נחממממממממד... טיילתי,בעיקר ישנתי,אכלתי,ראיתי חברים,עישנתי,התמסטלתי,השתכרתי,עשיתי חיים מטורפים. "שלא ייגמר לעולם..."

גאד...

אתן יודעות מה ההבדל בייני לביינכן נחותות עם שילי
אני גמרתי ת´שיעורים שלי לפני שהחיל החופש... לי יהיה חדר חדש בתחילת שנת הלימודים... ואני טסה בשבוע הראשון של שנת הלימודים ,ככה נכנסת באיזי לשיגרה...
אה וגם פיטרו לנו ת´מורה לתנ´´ך!!!!!!!

למעלה