טוב 3־4־ו

נאשא

New member
טוב 3־4־ו

רוצה לכתוב ושוב המילים לא יוצאות שמהו אז גם פה אני פשוט מקשרת את זה הרי לא יתכן שא־ת־ן לא תדעו אוהבת מאד ונשיקות

זיוה33

New member
כתבתי בפורום השכן,

לא ארבה במילים,רק דעי שאני חושבת עלייך.

sheva2

New member
עוברת בי צמרמורת של שמחה,

ומחכה איתך להודעה המשמחת והמצווח/ת. שתצאי בידיים מלאות! נשיקות, אני

עידית ר

New member
ריגשת אותי בדיוק כמו לפני שנה

זוכרת טוב את אותו המעגל זה המעגל הראשון שהגעתי אליו אחרי הפסקה גדולה מתוקה לא יודעת באיזה מצב אתם עכשיו שולחת לך אנרגיות חיוביות ומחכה לשמוע הודעה משמחת שאת אחרי עם האוצר בידיים

ברבי28

New member
לא יודעת למה - אבל היום נכנסתי לפורום

מתרגשת עד רעד ומחכה לעדכון הטוב !!!

נתושקי

New member
אהובה שלי,אני יוצאת מהמחתרת כדי להחזיק אצבעות

את יודעת שאני כבר כמעט לא נכנסת לכאן וכבר הרבה הרבה זמן לא כותבת כאן, ובכלל - די התנתקתי, למרות שלפעמים מתחשק לי לחזור. אבל ...גם אם את לא יודעת את זה אני עוקבת אחרייך... ידעתי שזה מתקרב, רציתי להתקשר ולא הספקתי, והנה - ההודעה לה חיכיתי....!!! אז - מחזיקה לך אצבעות חזק חזק, חושבת עלייך המון וזוכרת הכל... בהצלחה חברה יקרה שלי. מחכה כבר לדבר איתך ולשמוע יבבות חדשות ברקע... שולחת לך המון נשיקות וחיבוקים ומחזיקה אצבעות חזק חזק חזק.

איזה יופי!!!

היתה לי הרגשה שאת מבשלת משהו... בכל מקרה אם תלדי עד מחר (18/10) האוצר שלך יחלוק תאריך מיוחד זה עם האוצר המובחר שלי שחוגג מחר את יום הולדתו הראשון. שיהיה בהצלחה ולידה טובה.

הדה

New member
שמחה לקרוא,

מאחלת לך לידה טובה טובה, שמחה, הנאה ובריאות.

אני איתך בשיא ההתרגשות ../images/Emo13.gif

ולפני שאתחיל להתפייט, אני מחזיקה חזק חזק ומתפללת לידיים מלאות... אוהבת אותך, נהדרת שלי.
עתליה

whimsical me

New member
יוווו, מתרגשת איתך ומחזיקה ../images/Emo45.gif

אולי את כבר אחרי? זוכרת את ההודעה ההיא וכמה התרגשתי גם אז...

אםדניאל

New member
איזו התרגשות

מחזיקה אצבעות לבשורות טובות בקרוב. (חשדתי שאוטוטו תהיה הודעה כזו ממך
)

נייטי

New member
יקרה שלי

את כבר בבית החולים, ואני מניחה שהכל כבר החל. אז שתדעי, שמחזיקה אצבות ומתפללת איתך. מקווה שיהיה עדכון בקרוב, שהכל נפלא וטוב, בדיוק כמו שצריך.

ariane

New member
פשוט נגמרו לי המילים

מאחלת לך שהכל יעבור בשלום ושתזכי בכל האושר שבעולם. איתך

mamajoni

New member
נאשא!!! גם כאן אני מחזירה אצבעות

ללידה קלה ושהכל יעבור בשלום!!!

למעלה