טוב תעזרו לי בבקשה

מצב
הנושא נעול.

slayer1

New member
טוב תעזרו לי בבקשה

טוב תעזרו לי בבקשה
מי שמכיר ויודע שיגיד לי בבקשה אם יש קווי אוטובוס שמגיעים מתל אביב לאזור "האנגר 24" בראשון לציון (משה בקר 32) ואם קיים אוטובוס שמדיע מכפר סבא לשם במקרה אולי תודה

slayer1

New member
מישהו? הצילו?

טוב תעזרו לי בבקשה
מי שמכיר ויודע שיגיד לי בבקשה אם יש קווי אוטובוס שמגיעים מתל אביב לאזור "האנגר 24" בראשון לציון (משה בקר 32) ואם קיים אוטובוס שמדיע מכפר סבא לשם במקרה אולי תודה
מישהו? הצילו?

בעיקרון, מתוך זיכרון רחוק

טוב תעזרו לי בבקשה
קו 85 של אגד מת"מ ישנה בת"א (האזור נקרא גני אסתר - אזור תעשייה ישן), ואולי גם 83 שלהם (גם מת"מ ישנה), אבל לגביו אני לא בטוח. גם 119 של דן מגיע קרוב יחסית לשם, אותו ניתן לקחת ממסוף כרמלית, אליו תגיע עם 149 או 247 של דן מכפ"ס. הבעיה היא ש-119 נוסע רק אחה"צ.

singera

New member
אוטובוסים 85 ו83

קו 85 של אגד מת"מ ישנה בת"א (האזור נקרא גני אסתר - אזור תעשייה ישן), ואולי גם 83 שלהם (גם מת"מ ישנה), אבל לגביו אני לא בטוח. גם 119 של דן מגיע קרוב יחסית לשם, אותו ניתן לקחת ממסוף כרמלית, אליו תגיע עם 149 או 247 של דן מכפ"ס. הבעיה היא ש-119 נוסע רק אחה"צ.
אוטובוסים 85 ו83
שלא תעז לעלות על האוטובוסים הללו כאשר המציאו את המילה מאסף אמרו 83 ו85 אלו אוטובוסים שלוקח להם לנסוע שעה וחצי עד למקום שציינת קח 274 מעזריאלי או 174 מתחנה מרכזית ואח"כ לך 5 דקות ברגל זמן נסיעה באוטובוסים אלו בשעות לא עמוסות בסביבות 30 דקות גג

מצב
הנושא נעול.
למעלה