טוב, תייעצו לי:

• פותח הנושא iii4
  • פורסם בתאריך

iii4

New member
טוב, תייעצו לי:

אני נחשב ילד לא כ"כ מקובל בשבט...
דיי הרבה צוחקים עליי ואומרים שאני "חנון".........
אז יש לכם רעיון? איך אני יכול להיות יותר כזה מקובל ויותר קוול?? תנו לי עצות!

tamarhp

New member
אמממ

האמת שקשה לי לייעץ כי ב"ה גם ביסודי וגם בתיכון לא היו בכיתה שלי "מעמדות".. לכל אחת היה את המקום שלה וידעו להעריך אותה בהתאם למה שהיא.. ודבר שני - מה רק בלהיות חנון? תקרא את הסיפור ש-שכחתי את שמה- הביאה, "מסמך אנושי מזעזע". <טוב, אז יש יתרון לזה..
> וגם - אל תנסה להידחף בכוח ולהיראות "קול", כי ההערצה הזו תהיה רק חיצונית. תנסה במקום זה להראות את היכולות שלך, את הכשרונות שלך, להיות אמיתי. תבדוק במה אתה טוב, במה אתה יכול לעזור. ואם החברה קוראת "חנונים" לאלו שעוזרים ותורמים - אז הבעיה היא בחברה, ולא בך, עם כל הכבוד. עדיף במקרה כזה להיות חנון.

iii4

New member
אז ככה

תאמיני לי שאני תורם מעצמי ומראה את הכשרונות שלי יחסית הרבה (או בעצם המון). אבל בכל זאת, זה מפריע לי!

tamarhp

New member
והפ מתייחסים אליך כ"חנון"

בגלל זה, או בלי קשר? ואתה בטוח שהם מתייחסים אליך ככה, או שזו רק הרגשה שלך? אישית אני לא רואה משו רע בלהיות חנון, אבל זה בטח כי אף פעם לא הייתי (ב"ה!! ב"ה!!!) בכיתה שיש בה מעמדות מגעילים כאלו...

iii4

New member
את האמת...

חשבתי על זה הרבה ואני בכלל לא רואה סיבה למה!! זה מה שמשגע אותי!

tamarhp

New member
אז עזוב אותם

אתה יודע שאתה בסדר... נכון, זה לא נעים, אבל אתה פה ה"טוב".

אז עזוב אותם..

הם סתם לא שווים את זה... בסוף להם יש הכי הרבה דפיקות.. אתה מבחינתך בסדר וזה מה שחשוב

הלוהו... קרן ותמר כנסו לכאן מיד../images/Emo70.gif

בס"ד מה זה: "אז תעזוב אותם" ?!?!?!?!? אני יודע שזה לא יפה איך שהם מתנהגים אליו, אומנם לא אומרים לי שאני חנון אבל גם אני לא ממש "מקובל" בשבט ובכתה שלי והשבט שלי והכתה בכלל נפרדים אבל הוא עדיין ביסודי זאת אומרת שהכתה זה השבט... אז אני מניח שהעצה הזאת לא ממש טובה.. מה שאני כן מציע (למרות שזה די מוזר...) יש לך חבר אחד טוב? אם כן אז תדבר איתו ואם הוא חבר טוב הוא יבין כבר על מה אתה מדבר ואז תתכנן איתו שידבר עם המדריך ויגיד לו שזה מציק לו שככה מתנהגים אליך ואז תשבו שניכם ותחברו מכתב מהחבר שלך לשבט ותחפשו אוליי איזה סיפור חזק עם מסר שיכניס להם את זה קצת יותר עמוק לראש ושהחבר ייתן את זה למדריך שיקריא את זה בפעולה.... אני אומנם לא כתבתי מכתב עם חבר שלי אבל כתבתי מכתב והמדריכים שלי הקריאו אותו בפני כל השבט והמצב ממש השתנה לטובה מאז... (אם כי תמיד יש מה לשפר...) מקווה שעזרתי...

tamarhp

New member
אוקיי ../images/Emo13.gif אמרתי - אני לא התנסיתי

בכאלו דברים ב"ה.. ובקשר לתעזוב אותם - לא הכוונה עזיבה פיזית, אלא "עזוב את זה, זה לא שווה התעסקות".

iii4

New member
תודה רבה על העצה!! ../images/Emo140.gif

אני אדבר איתו ונראה מה נעשה....

אני לא הייתי במצב כזה כי אין אצלנו

דברים כאלה... אבל אני יכול לנחם אותך אתה הטוב הם הרעים כל מי ששם עצמו צעל אחרים הוא בעצמם מתחתיהם בכך שהוא רואה לעצמו צורך להוכיח לעצמו את עליונותו הוא מראה חוסר בטחון בעליונותו תמיד המקובלים הם המטומטמים והחנונים הם חכמים יותר על תתייחס בסוף יעריכו אותך על היותך מי שאתה....

iii4

New member
תודה על העידוד!! קבל ../images/Emo24.gif

אני באמת מקווה שאתה צודק! ושוב תודה!

תראה../images/Emo13.gif

קודם כל, הרבה פעמים קוראים "חנון" למישהו שיודעים שהוא טוב יותר מהם... אם זה מתבטא אצלך ביכולות שלך, בעזרה שלך, אולי אפילו בזה שאתה "דוס" יחסית אליהם, אני חושבת שאתה צריך לקחת את זה בתור גאווה. אני מבינה שזה מעליב ושזה מעצבן, אני רואה מקרים כאלו גם בסניף שלי... אישית - אותי זה נורא מרגש ואני מנסה להתקרב לאותם חניכים ולחייך אליהם. יצא לי להדריך את שבט נבטים השנה כמה פעמים ויש שם אחת שאני רואה שהיא לא הכי מקובלת, ועוד אחת שהיא בכלל בכלל לא, ואני תמיד באה אליהן קודם כל ואומרת להן שבת שלום
טוב, אבל זה בכלל לא קשור
בכל מקרה, איזה שבט אתה? אני חושבת שכדאי שתכתוב לשבט שלך מכתב. תגיד להם מה אתה מרגיש. תעשה את זה בצורה מרגשת וכנה, הכי מהלב. אל תתבייש לומר כלום כלום!!! אם אתה רוצה, אתה יכול להביא לי ואני אשפץ לך. בלי להשוויץ, יצא לי לכתוב כמה מכתבים, או לחילופין - לדבר באייסי דברים "דוגרי", ואני חושבת שאני יודעת להוסיף דברים חשובים ולגעת לשני בנקודות החולשה... תראה, אני ניסיתי את זה לכיתה שלי, לא על הנושא הזה - אלא על נושא אחר, וזה עזר. הכיתה שלי יצאה כולה בוכה, אפילו בנות סנוביות שהן לא חברות שלי בכלל... בהצלחה ענקית ענקית לך
וברוך הבא, אתה מוזמן להישאר
פה נאהב אותך תמיד, אפילו אם אתה הבנאדם הכי חנון ביקום

iii4

New member
תודה רבה על העידוד! ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

קודם כל תראי, אני בשבט מעלות, השבט=הכיתה זה אותו דבר אצלינו. אוליי אני באמת אכתוב להם מכתב.... או שאני אדבר במסנג'ר..... יש לך הצעות
מה אני יכול לכתוב להם
איך אני יכול לגעת להם בלב
תודה שוב על העידוד הרב!!!!!

בבקשה../images/Emo24.gif

תתחיל לכתוב להם מה הביא אותך לכתוב להם את זה, מה אתה מרגיש, כמה זמן, איך, מה ציפית מהם, מה אתה מצפה מהם. כמה שיותר מרגש - יותר טוב
אני חושבת שתכתוב להם מכתב, מכל הלב. ארוך כשם שיהיה... ממש כמה שיוצא לך, ללב אין גבולות
אני כתבתי לכיתה שלי 4 עמודים, ויש לי כתב פצפון
כשתסיים אתה יכול לשלוח לי למייל. תכתוב לי מסר ואני אתן לך ת'תכתובת שלי. בהצלחה

מיכלוש7

New member
אהההה... אם אתה רק בשבט מעלות

אז זה בסדר
תגיד עוד שנה לישיבה/תיכון ותפגוש שם מלאאא אנשים חדשים שיעריכו אותך בזכות מי שאתה

למעלה