טוב שמעתי ראיון עם עמיחי

טוב שמעתי ראיון עם עמיחי

http://www.amihay.com/לחיות-מתוך-הנאה-חני-בורנשטיין-מראיינת/#comment-34 ;

פחות או יותר והסכמתי עם מה שנאמר יש רק בעיה אחת אני לא שומעת מה הלב אומר. ניסיתי לשמוע אבל אולי הלב מדבר אצל כולם אני לא מצליחה לשמוע אותו.
כלומר אוקיי אולי מידי פעם אני שומעת רגשות אבל לא מה הוא רוצה.... למשל הוא שמע שהוא רוצה לעשות סדנאות לאנשים למרות שזה לא התאים לאישיות ההשרדותית שלו אז הוא פעל בניגוד לתכונה שלו לפי רצון הלב עד שהאישיות ההשרדותית מתה והאישיות האמיתית יצאה . אבל אני לא ממש מצליחה לשמוע את האני האמיתי שלי( הלב) אז לא בטוחה שאני יכולה ליישם את הגישה שלו בעסה

כלומר

אני יודעת שיש שיטות לגילוי האני האמיתי כמו כל מיני שיטות ניקוי למיניהן אבל אני העדפתי פשוט לשמוע. וכלום

מודטחדש

New member
יש רק שיטה אחת

ל-"
גילוי האני האמיתי
". והיא ללכת מעבר לאני הלא-אמתי. מעבר למה שאנחנו בדרך כלל קוראים "אני" אבל הוא בכלל לא מי ש-"אני". אני חווה את האני האמתי שלי כל יום פעמיים ביום ל-20 דקות.

מודטחדש

New member
שאלה מצוינת

זה מתחיל כבר ללוות אותי גם לאיזה זמן מחוץ ל-20 דקות, וכמה פעמים חוויתי את זה גם בזמן השינה בלילה. בהיתא הזמן אני חווה את מה שאינו האני האמתי, המוחלט, האינסופי, וזה האני היחסי, זה שמשתנה כל הזמן. גוף. מחשבות. רגשות...

ומה עם זה שמשתנה? הוא לא מעניין?

אתה מכיר אותו, את זה שמשתנה?
הוא הרי ממלא את החוויה שלך במשך רוב שעות היום.
אולי בעתיד 40 הדקות האלה "יתרחבו" וימלאו את כל היום והלילה.
אבל עד שזה יקרה, אולי מעניין להכיר גם את "האני היחסי" הזה?

אני רוצה לחוות את האני האמיתי שלי כל הזמן

לא באתי הנה כדי להיות מישהי אחרת

באתי להיות 24/7 אמיתית כנות לא מתפשרת עבור עצמי

מודטחדש

New member
שוב אנחנו מדברים על שני דברים שונים

האני האמתי הוא לא כנה או אמתי או לא מתפשר. האני האמתי הוא אינסופי, בלתי מוגבל, אלמותי, מוחלט. את עדיין מדברת על "אני אמתי" שהוא בכלל לא אמתי. הוא משתנה כל הזמן.

מודטחדש

New member
ה-"ילד הפנימי" הזה משתנה?

אם כן, הוא לא יכול להיות האני האמתי. האני האמתי הוא העצמי הקוסמי כמו שהוא מתבטא באינדיווידואליות שלנו. לכן הוא "
בא להחוות בעולם הזה
".

אני לא כל כך מבינה בזה

כשעשיתי עם יערה ריברסינג הרגשתי את הילדה לפעמים והיא טענה שהאני העליון שלי גם הגיע כמה פעמים. מה ההבדל בין הילד לאני העליון לא יודעת אבל חושבת שהילד יכול לשמש כמצפן פנימי גם בניגוד לאישיות ההשרדותית אצל עמיחי הילד רצה לעשות סדנאות ןעמיחי לא אז הוא הלך עם הילד ובחצי שנה הראשונה העביר סדנאות וחווה חרדה עד שהיא נרגעה מאוחר יותר

מודטחדש

New member
לא מבין כלום בריברסינג

ולא שמעתי את עמיחי ביותר מכמה דקות ראשונות. לפי התיאורים כאן, כל זה נשמע לי MOOD MAKING עולמי. כל אדם שהוא ביישן ומרצה אפילו, לאנשים, בהתחלה הוא נבוך, חרד, חושש. אתה עושה את זה כמה פעמים וזה פוחת והולך עד שזה נעלם. שום ילד ושום נעליים. כשעשיתי הדרכות בחו"ל ללקוחות של המוצר של החברה שלנו, בהתחלה גם אני הייתי מלא חרדות. זה נעלם אחרי פעם-פעמיים-שלוש. אז למה לייחס דברים מיסטיים למשהו שהוא לגמרי טבעי?

מצטערת שהגבתי בעצבים לגבי מה שכתבת

לא התכוונתי רק לסף החרדה שירד לו. אלא שמה שהוא עשה ורצה לעשות היה מנוגד לחלוטין לאישיות שהייתה לו עד אז . והרצון בא מתוכו וזה הגיע מהילד הפנימי כי האישיות השנייה ההורה ממש לא רצה את זה. אז זה היה חייב לנבוע מהמקום בתוכו ולא מההגיון שהיה לו בשעתו

ומעבר לסף החרדה שירד הוא התכוון

שכל האישיות שהייתה לו עד אז השתנתה והפכה ליותר אותנטית ככול שהוא הקשיב ופעל יותר לפי הקול הפנימי ואז גם הייתה לו הנאה רבה יותר מהחיים. לפני שהוא התחיל להקשיב לילד הפנימי הוא היה בדיכאון עד גיל 31 ורק כשהוא התחיל להקשיב לו פתאום החיים התחילו להסתדר והוא זכה לשפע זה כאילו קודם הוא לא היה מחובר לחיים או לחומר ( כסף) הגל הגיע יחד עם החיבור המחודש לילד שהוא

מודטחדש

New member
האם את מכירה מישהו בעולם

שלא משתנה? מישהו שלא מקשיב ופועל לפי ה-"
הקול הפנימי
" שלו. בין אם אותו קול מהווה בולשיט או משהו חזק ואמתי. אני גם לא מדבר על "
הנאה רבה יותר מהחיים
". לכל אחד מאיתנו יש בתוכו מאגר אינסוף אושר. אושר שאינו תלוי בדבר. כשאנחנו יוצרים מגע עם המאגר האדיר הזה של אושר, אנחנו יכולים (ומגיע לנו) להיות כל הזמן מאושרים. לא איזו "הנאה" אלא אינסוף אושר. וזה לא תלוי בכלל אם אנחנו "מ
קשיבים ופועלים יותר לפי הקול הפנימי
" או לא. כי הקול הזה יכול להטעות אותנו. כי הוא מהווה פונקציה של רמת התודעה שלנו. אם היא לא גבוהה, הוא מוגבל. אם היא גבוהה אנחנו לא צריכים "להקשיב" לכלום. זה נמצא במלואו אצלנו צריך רק לדעת איך להושיט יד ולקחת הכל הטוב הזה. קל מאוד לעמיחי לדבר על זה, בגיל 4 הוא למד מדיטציה טרנסנדנטלית, כך שיש לו גישה קלה מאוד, לאותו מאגר אינסופי.

למעלה