טוב שמעו יש לי סקופ

טוב שמעו יש לי סקופ../images/Emo70.gif

אני מכיר את אחת הרקדניות של שרית חדד והיא סיפרה לי שהכל מבויים. שבזמן ששרית כביכול שמרה על "הילדים הקווקזים" ההורים היו בבית במשך כל הזמן הזה והם לא באמת יצאו לחופשה. קיצור, נקח תבאסה בסבבה. זבל בישראל לא יודעים להכין תוכנית.

אח של יוסף והפקת הסדרה

מה חשבתם? שאנחנו טיפים? עכשיו על הזין שלי אתם תזכרו בקטגורית השנה בתעודה ותלכו להזדיין על זה אנחנו לא טיפשים שאנחנו רוצים תוכנית ריאלטי זה לא טיפשי ומבויים! זה הדבר הכי עמוק והכי אמיתי שיש!!!!!!!!!!!!!!

שמעתי שגם "קומי קומי" מבויימת

תברר לי אם זה נכון , בבקשה ממך , אני חייב לדעת. אם זה נכון אז אני ........ ממשיך לראות את הכל כרגיל , בתור עונש.

קומי קומי אחלה תכנית!

ממש לא נראה שהיא מבויימת. היא אותנטית לחלוטין ובאמת מצחיקה (בניגוד לחיים על פי)

למדווח...

בתור בן אדם כותב תשובות ואומר על עצמו שהוא אינטלגנט... אתה לא יודע מה פירוש מבויים...????... באמת.... למרות שלא ציפיתי ממך ליותר...

Curious AnGeL

New member
../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי וואי הטמטום נוזל לה מכל החורים כבר.. חחח

היה כתוב בעיתון שכל הזמן ששרית

"שמרה" על הילדים, אחותם הגדולה היתה למעלה.. בגלל זה כשהיא "חזרה" מהצבא לא היה לה בגדים.. וצחי אמר לה משהו כמו "את יודעת הכלבה החדשה שלי..." והיא לא נתנה לו להמשיך את המשפט ואמרה "לא אני לא יודעת.. יש לך כלבה?" או משהו כזה.. לא בדיוק זוכרת את הקטע הזה בפרק.. מעניין גם איך היא לקחה אותם ללונה פארק.. היא צריכה את אישור ההורים שלהם.. והרי הם לא שם.. שיהיה.

אלההההה

New member
זה ברור.

לא הגיוני שילדה בגיל של חלי לא תבכה לפחות פעם ביום שהיא מתגעגעת.

נסיכת pop

New member
לא צריך להיות גאון

כדי לראות שהכול מבוים כבר מפרק הראשון. אבל עדין,זה לא רע

shirmay

New member
שימו לב גם....

היום התחילת התכנית תראו תקציר של הפרק הקודם, שם אפשר לראות שמאחורי הילדים בספסל האחורי שוכב אדם....

nogangel

New member
זה פשוט לא הגיוני ואני אסביר לך למה

אם זה היה מתוכנן, היו עושים את זה הרבה יותר דרמטי!!!

למעלה