טוב שמעו אני חייבת עזרה

לולו15

New member
טוב שמעו אני חייבת עזרה

יש לי תמונה של ג´סטין עם עוד מישהו ואני לא מזהה אותו מי זה?

mor 5

New member
לא יודעת מי זה.....

אבל חייבת להגיד שג´סטין ניראה פה הכי שווה שאפשר!!! מקליטה את הפרק של זה על בטוח!! אבל לא ניראה לי שזה של הסידרה...... איפה מצאת את התמונה הזאת?? מור

אוווווווווווווווווו

עכשיו שמתי לב שיש לו דמעות בעיינים.. זה בטח כשהוא רואה את בריאן אם מישהו אחר!!!!!... איזה מסכנון!!!!!!

mor 5

New member
יווווווו גם אני עכשיו שמתי ../images/Emo23.gif

לדמעות......... יווווו בא לי ליבכות גם!!!!!! מי יכול להגיד שהוא לא הכי שוש בעולם בתמונה הזאת!!!!!(שוש=בנאדם חמוד לאללה!!!!!!!! ובמיקרה של ג´סטין הכי חמוד בעולם!!!) מור המאוהבת סופית!!

איזה מסכן,בא לי לבכות../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo58.gif

ואני בדיוק שומעת שיר עצוב.... אבל למה הוא עזב את בריאן אם אוהב אותו? ואם כבר הוא עזב מיוזמתו אז למה הוא בוכה?

לולו15

New member
אם זה המקרה

אז כנראה נמאס לו שבריאן עוד לא אמר לו שהוא אוהב אותו ושהוא עדיין לא מוכן להתחייב או משו כזה

לא רוצה......./images/Emo10.gif

אוףףף.....עכשיו אני בוכה...לקחתי את הסדרה קשה מדי... יש גמילה מסדרות טלוויזיה? נ.ב לולו...תודה על האתר

לולו15

New member
מצאתי אתזה ב...

איזה אתר איטלקי של הכי גאים שיש ויש שם אחלה תמונות נדירות שלחתי לשרימפי עכשיו

mor 5

New member
תשימי אותו פה!!! עכשיו!!!!!!!

ומיד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רוצה את האתר!!!!!
מור

לולו15

New member
הנה הנה

רק אל תרצחו אותי ותנסי לעבור על הקישורים למעלה בעמוד זה מוביל לכל מיני דברים

mor 5

New member
עכשיו אני לא אהרוג אותך.....

תודה על ההסברים..... וכרגע באמת שאני רוצה
! ככה שניצלת
ובאמת תודה!!!!

אתם יודעים מתי אני בכיתי הכי הרבה??

כשבראין בכה כשהרביצו לג´סטין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וואי וואי כמה בכיתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם בפעם השנייה והשלישית שראיתי את זה!!!!!!!!

אני בכיתי...

בערך באותה סיטואציה, שבריאן רץ לג´סטין ואמר "no no no"...ובבית חולים עם מייקל שהוא היה מיוסר...וגם היה קטע בפרק ה-1 בעונה שמייקל ראה את בריאן בחדר האחורי עם המבט הזה...לא בכיתי, אבל עמדתי...

lolly1

New member
נראה לי ../images/Emo58.gif

שהקטע הזה זה מהבאבילון ו
!!!!!!!!!::::::: בדיוק לפני שהוא עוזב...עם איתן.

lolly1

New member
איתן../images/Emo58.gif

זה מוזיקאי מוכשר....מנגן בכינור ביום הולדת של גסטין בריאן נורא מזלזל ולא מיחס משמעות אז לינדזי לוקחת את גסטין לקונצרט וככה הוא מכיר אותו. לצערי...הרב.. ..אני מאשימה את לינדזי!

למעלה