טוב רציתי כולם ידעו זה חשוב לי מאוד

mal15

New member
טוב רציתי כולם ידעו זה חשוב לי מאוד

אז ככה. אל תכעסו עליי תנסו להבין אותי, פליז אל תכעסו אין לי ברירה פשוט אין לי, מקווה שתבינו אותי ונמשיך להיות חברים כאן בפורום. שלכם מלי לנצח

m a t a n 9

New member
אממ מלי? כנסי רגע

יש סיכוי שנדע על מה אנחנו לא אמורים לכעוס??? אה ועוד שאלה... המסרים שלך כבר עובדים? אם לא את עושה מיד איי סי קיו או מסנג'ר יש לי נושאים חשובים לדבר איתך :)

mal15

New member
אגלה לכם מה בדיוק קורה ואני מתנצלת

אז ככה. אל תכעסו עלי אף אחד. לפני כמה ימים פירמטו לי תמחשב ועכשיו המחשב רץ נקי וכייף לי איתו. אז אל תכעסו עליי אף אחד, שאני החלטתי, לא להכנס למסרים, לא למסנג'ר, ולא לפרטי. לא לאיי סי קיו,ולא לשום דבר. אני מדברת עכשיו רק בכללי של הצ'ט או בפורום פה. ממני מלי שלכם לנצח

m a t a n 9

New member
אבל אבל אבל אבל מלי

תקשיבי... הגעתי למסקנה שיש פה מחדל רציני.. את ירושלמית. אני ירושלמי ואני לא יכול להיפגש איתך? אני מת לפגוש אותך צוציקית! ויש עוד מלא ירושלמים ואנחנו רוצים כולנו להיפגש ואם אין מסרים ואין מסנג'ר ואין איי סי קיו אז איך נוכל לקבוע? אם בא לך תשלחי לי מייל בסדר? [email protected] אני מוכן לתת לך את הטלפון שלי גם. את נשמה טובה!

mal15

New member
מתן תכנס פה נשמה../images/Emo68.gif

טוב אז ככה. 1. אני יש לי חבר כבר מעל 3 חודשים. 2. אני לא נפגשת עם אנשים שאני מכירה באינטרנט,אלה רק מעבירה בכייף צחוקים. 3. חולה עלייך וירטואליתתתתתתת טחחחחחחחחחחחח ממני מלי שלך לנצח

m a t a n 9

New member
מלי כנסי לפה דחוף!

1. אני שמח בשבילך שיהיה לך רק טוב איתו, אני לא נכנס לפה בשביל למצוא חברה וחוץ מזה שאת קטנה ממני ב-3 שנים... 2. מכבד את זה אבל חבל.... 3. גם חולה עלייך

למעלה