טוב, קצת שקט פה בזמן האחרון

meli99

New member
טוב, קצת שקט פה בזמן האחרון

אז כדי לעורר עניין, החלטתי להציע משחק: לפניכם רשימה של 36 הסרטים שאלן ריקמן, יקירינו, השתתף בהם לפי סדר כרונולוגי. אתם מוזמנים (טוב, האמת שבעיקר מוזמנות, לא?) לדרג אותם כך שבמספר 1 יהיה הסרט האהוב עליכם ביותר ובמספר 36 הסרט הפחות אהוב. 10 הסרטים האהובים ביותר יתמודדו ראש בראש עד שנגיע לתשובה המיוחלת: מהו הסרט האהוב ביותר של אלן ריקמן. May The Best One Win!
1. Bottle Shock
2. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
3. Harry Potter and the Order of the Phoenix
4. Nobel Son
5. Perfume: The Story of a Murderer
6. Snow Cake
7. Harry Potter and the Goblet of Fire
8. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
9. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
10.Something the Lord Made
11.Love Actually
12.Harry Potter and the Chamber of Secrets
13.The Search for John Gissing
14.Harry Potter and the Sorcerer's Stone
15.Blow Dry
16.Help! I'm a Fish
17.Play– Short Movie
18.Galaxy Quest
19.Dogma
20.Dark Harbor
21.Judas Kiss
22.The Winter Guest
23.Michael Collins
24.Rasputin
25.Sense and Sensibility
26.An Awfully Big Adventure
27.Mesmer
28.Bob Roberts
29.Close My Eyes
30.Robin Hood: Prince of Thieves
31.Closet Land
32.Truly Madly Deeply
33.Quigley Down Under
34.The January Man
35.Die Hard
36.Romeo & Juliet
הודגש באמצעות מדגישומטיק

מלאכית16

New member
הדירוג שלי../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

1.Dogma 2.Truly Madly Deeply 3.Sense and Sensibility 4.Love Actually 5. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 6.Dark Harbor 7.Robin Hood: Prince of Thieves 8.Die Hard 9.Galaxy Quest 10.Rasputin 11. Snow Cake 12.Something the Lord Made 13.Judas Kiss 14.Blow Dry 15.Help! I'm a Fish 16.Michael Collins 17.Mesmer 18.An Awfully Big Adventure 19. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street ואת ההארי פוטרים אני שונאת באותה המידה. כך שדירגתי אותם בסוף, אבל אין באמת חשיבות לסדר. כולם גרועים: 20. Harry Potter and the Order of the Phoenix 21. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 22.Harry Potter and the Chamber of Secrets 23.Harry Potter and the Sorcerer's Stone 24. Harry Potter and the Goblet of Fire ואת כל אלו שבאים עכשיו לא ראיתי, אז אני מרגישה שזה לא רלוונטי לדרג אותם..
1. Bottle Shock 4. Nobel Son 5. Perfume: The Story of a Murderer 13.The Search for John Gissing 17.Play– Short Movie 22.The Winter Guest 28.Bob Roberts 29.Close My Eyes 31.Closet Land 33.Quigley Down Under 34.The January Man 36.Romeo & Juliet

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifלא ראיתי את כולם...

אני אדרג כמובן רק את אלה שראיתי. 1. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street [זה אחד הסרטים האהובים עלי באופן כללי
] 2. Dogma 3. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 4. Dark Harbor 5. Sense and Sensibility [הדמות שלו כ"כ חמודה שם!] 6. Truly Madly Deeply 7. Help! I'm a Fish [מצטערת, אני פשוט חולה על הסרט הזה, הוא כ"כ דפוק!
] 8. Galaxy Quest 9. Love Actually 10. Harry Potter and the Goblet of Fire 11. Harry Potter and the Sorcerer's Stone 12. Die Hard 13. Robin Hood: Prince of Thieves [הוא היה קצת אלים מדי לטעמי... בעצם זה נורא מטריד שאני כותבת את זה כשהסרט שכתבתי במקום הראשון הוא סוויני טוד
] 14. Harry Potter and the Chamber of Secrets 15. Harry Potter and the Order of the Phoenix 16. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban [אלן הוא הדבר -היחיד- הטוב בסרט הזה. בכל שאר הסרטים יש עוד דברים שעושים את הסרטים האלה סבירים, אבל בסרט השלישי הדבר היחיד שמציל אותו זה אלן. ורק אלן.] וואו לא יכול להיות שראיתי כ"כ מעט סרטים איתו! ;; אני צריכה עוד, ודחוף!

litaf1

New member
רק 10?

1. Sense and Sensibility כל פעם שאני רואה את זה אני מתאהבת בו מחדש.. 2. דוגמה 3.An Awfully Big Adventure
"סטלהההההההההההההההה" חחחחח פשוט סרט אדיר 4. Dark Harbor
כי יש לו תחת סקסי 5. סנו קייק (זוכרות את הקטע שהוא חושב שהשכנה זונה?
) 6. בושם. (אין לו הרבה תפקיד, והסרט זוועות אימים, פשוט רע. אבל הוא כ"כ יפה שם וחבל שבסוף כשכולם התפשטו והתחילו לעשות סקס הוא לא ..
)חחחח 7. Galaxy Quest 8. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
. גם ג'וני גם הלנה וגם אלן.
9. סרטי הארי פוטר. 10. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (המשפט בחתימה שלי משם
) איזה קוללל |ריר|

litaf1

New member
אופס

לא קראתי את ההוראות טוב חח בכל אופן, אלא ה10 הכי טובים

meli99

New member
והנה אני עונה

החלטתי לכתוב הערות רקל22 הראשונים לאחר שהתעייפתי אחרי כתיבת ההערות ל22 הראשונים
1.Truly Madly Deeply - שום דבר לא יעזור! אני יכולה לראות את הסרט הזה שוב ושוב ותמיד הוא יגרום לי לבכות, להתרגש ולהתאהב מחדש לא רק באלן ריקמן אלא גם בג'ולייט סטיבנסון ובאנטוני מינגלה הבמאי והכותב של הסרט הנפלא הזה. 2.The Winter Guest - אלן ריקמן הפעם בתפקיד הבמאי (הוא גם משחק שם בתור איש ברחוב אבל טרם הצלחתי לגלות איפה בדיוק למרות שראיתי את הסרט כמה פעמים). אמה ת'ומפסון ופילידה לאו, שהן אמא ובת בחיים האמיתיים, משחקות אמא ובת מול נופי עיירה סקוטית בחורף קר במיוחד. הנופים מהממים והכל נראה כמו ציור מהמם. 3.Closet Land - הסרט הזה, שצולם בחסות יוניצף, עוסק בחופש הביטוי ובמשמעויות שלו בארץ שבה חופש הביטוי מוגבל. סרט שריגש אותי מאוד. אלן ריקמן משחק שם מספר דמויות שהן כולן דמות אחת. משחק מדהים! 4.Rasputin - אני כל כך אוהבת את הסרט הזה שקשה לי להתבטא לגביו.... 5.Sense and Sensibility - ספרה המדהים של ג'יין אוסטין זוכה בסרט הזה לעיבוד לקולנוע של אמה ת'ומפסון. אלן ריקמן בתפקיד קולונל ברנדון ועושה זאת באופן מושלם 6.An Awfully Big Adventure - אין דבר שעושה לי את זה יותר מדמות של גיבור טראגי. ובסרט הזה הטרגדיה הולכת רחוק ולא אוסיף יותר לטובת מי שעדיין לא ראה את הסרט. הסוף גרם לי לבכות כל כך הרבה... סרט מדהים... 7.Dogma - סרט קורע לגמרי, אלן ריקמן מצחיק עד דמעות בתפקיד המטטרון! הקטע בו המטטרון מופיע לראשונה בחדר השינה של בת'אני מצחיק אותי כל פעם שאני רואה אותו. 8.Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street - כמו שכבר נכתב פה לפני, טים ברטון, ג'וני דפ, הלנה בונהם קרטר ואלן ריקמן באותו הסרט... אין הרבה מה להוסיף... הדואט של אלן וג'וני עדיין מככב אצלי באייפוד
9.Close My Eyes - סיפור מעט חולני אבל אלן כל כך מתוק שם שבא פשוט לאכול אותו. 10.Robin Hood: Prince of Thieves - בפעם הראשונה שראיתי את הסרט הזה, לפני הרבה שנים, חשבתי שמשהו איתי לא בסדר... למה לעזאזל, במקום להתאהב אנושות בקווין קוסטנר – רובין הוד המסוקס, אני מריירת באופן אקטיבי על השריף הרשע? לקח לי קצת זמן להבין שלשריף קוראים אלן ריקמן וזו כנראה סיבה מספקת...
11.Love Actually - אלן ריקמן בתור הנשוי המבוגר והנאמן שהמזכירה הצעירה שלו עושה כל מה שאפשר כדי לקפוץ עליו... אם אני הייתי נשואה לאמה ת'ומפסון - לא הייתי מתפתה
12.Dark Harbor - אני אוהבת את הסרט הזה מכל הסיבות שכל מי שראתה אותו יודעת ומי שלא – מפסידה
13.Die Hard - הנס גרובר, אהובי, למה זרקו אותך מהבניין? עד הרגע האחרון (בלי קשר לזה שראיתי אותו כבר 20 פעם) קיוויתי שמשהו ישתנה ותצליח לזרוק את ברוס וויליס המאוס מהבניין ולצעוד לך עם החליפה שלך ועם הזקנקן אל הזריחה... 14.Perfume: The Story of a Murderer - עוד אחד מהספרים הנפלאים שלא ממש הצליחו לעבור כמו שצריך בקולנוע... ולמה לעזאזל לא הפשיטו את אלן ריקמן בסוף יחד עם כולם? הרגשתי ממש מרומה... 15.Snow Cake - ידעתם שאנג'לה פל, הכותבת של הסרט, נתנה לדמות הראשית את השם אלן? היא ידעה שהיא רוצה שאלן ריקמן ישחק את הדמות ובנתה את הדמות הזו בשבילו. כשהוא הסכים לשחק בסרט, הוא ביקש לשנות את השם וכך הוא הפך לאלכס. בימים אלו אני מנסה לעשות את אותו הטריק בספר שאני כותבת... מה אתם חושבים? זה יעבוד? 16.Judas Kiss - הצירוף המושלם לדעתי – אלן ריקמן ואמה ת'ומפסון בסרט לא הכי טוב בעולם אבל הדינמיקה ביניהם נהדרת! 17.Quigley Down Under – הדבר היחיד שטוב בסרט הזה זה אלן ריקמן! אבל הוא ממש טוב וסקסי ברמות קשות... 18.The January Man - אלן משחק כאן תפקיד קטן של אומן הומו מתוק להפליא. אוהבת! 19.Harry Potter and the Sorcerer's Stone - אחד הציטוטים האהובים עליי מהסרט הוא משיעור השיקויים הראשון (תראו בחתימה שלי) אני נמסה כל פעם שאני שומעת אותו.. 20.The Search for John Gissing - סרט מצחיק וחמוד יש שם רגע שבו אלן משתין ורואים אותו מאחורה... היה נחמד אם היה אפשר, אחרי שקיבלנו את הנוף האחורי, אם היו משנים את זווית הצילום כדי שנראה גם את הנוף מקדימה, לא?
21.Bottle Shock – חמוד ויש בו את אחד המשפטים המצחיקים של אלן: Because you think I'm an arsehole. And I'm not, really. I'm just British and, well... you're not. 22.Nobel Son - סרט חמוד יש שם קטע די סקסי אבל רוב הסרט מצאתי את עצמי מחכה שיקרה כבר משהו מעניין (משמע: שיראו כבר את אלן ויפסיקו לייגע אותי עם הפרטים) והשאר... 23. Galaxy Quest - 24. Romeo & Juliet 25.Something the Lord Made 26.Blow Dry 27.The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 28.Harry Potter and the Order of the Phoenix 29.Harry Potter and the Goblet of Fire 30.Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 31.Harry Potter and the Chamber of Secrets 32.Michael Collins 33.Bob Roberts 34.Play– Short Movie הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה