טוב, צריכה קצת עזרה

טוב, צריכה קצת עזרה

כבר דיברתי פה עם כמה בנות בנוגע לפורום חדש שאני רוצה שיפתח עכשיו אני בכוונה אומרת רוצה שיפתח ולא רוצה לפתוח כי לזה דרושה לי עזרה, כידוע לכם אני צפונית ומאוד בעייתי בשבילי להגיע למרכז, תאמינו לי כבר חשבתי על כל האפשרויות לכן אני פונה אלכן יש לי רעיון לפורום שיהיה "בית חם" לכל מי שחדש בעירו ורוצה להכיר חברים חדשים, אני יודעת איך זה מניסיון !!! לפי מה שהבנתי יש לי "מתנדבת" אחת אבל היא לא תוכל להיות המון שעות מול המחשב כך שאני צריכה עוד מתנדב/ת שירצו לנהל יחד את הפורום (אין אפשרות שאני ינהל אפילו חלקית בלי ראיון
) אז מה אתם אומרים? א. על הרעיון כרעיון ב. על התנדבות למטרה טובה מה אתם אומרים? יש לי סיכוי?

נושא הפורום

חדשים בעיר כל מי שעבר לעיר חדשה ולא מכיר אנשים ואנשים ותיקים שרוצים לעזור למי שחדש, להכיר ליצור חברויות חדשות כדי לא להישאר לבד...... אני בעיר כבר שנתיים ובגלל שבעבודה שלי יש בעיקר מבוגרים, ואני לא נמצאת בשום מסגרת לימודים (בינתיים) אין לי דרכים מתאימות להכיר אנשים ואני בטוחה שאני לא האדם היחיד במצבי...

tiny dancer

New member
הרעיון נחמד אבל יש בהגדרתו

בעיה: נניח שאכן נפתח פורום שכזה. אני חדשה בעיר X את חדשה בעיר Y ויש עוד חדשים מ ZXCVBN איך נוכל לעזור אחד לשני? הפורום יצטרף להכיל כל כך הרבה חברים כדי שבאמת תמצאי מישהו מעירך . אולי עדיף להתמקד בעיר אחת ויש כבר כמה פורומים בנושא יש פורום ראשל"צ למשל -כל הראשלצים מוזמנים ישנים כחדשים. או פורום צפוני/דרומי לאלה שמרגישים בודדים בצפון/דרום הארץ. בהצלחה

אז זהו

חשבתי על זה , לכן הפורום גם פונה לותיקים הנחמדים בעיר שרוצים לעזור "לקלוט" אנשים חדשים בעיר. אני לא חושבת שזה אותו הדבר כמו בפורום של עיר או איזור מסויים זה גם עניין של להשתתף בהרגשה, את לא יודעת איך זה להיות "לבד" בעיר זרה עד שלא חוית את זה וזה עוד דבר שהפורום הזה נותן תמיכה "צרת רבים חצי נחמה"

year of the cat

New member
רעיון מאוד יפה ../images/Emo45.gif

(נו, גם אני באיזור חדש, אולי רק מי שהרגיש על בשרו כלכך מזדהה ?) מקווה שייצא לפועל

למעלה