טוב, צריכה את עזרתכם ד-ח-ו-ף

טוב, צריכה את עזרתכם ד-ח-ו-ף

מה שדי חששתי ממנו הגיע. אין לי מושג מה עובר עלי, אם אני חווה ירידת מיים או לא. זה לא בפלאש אחד וזהו, אבל למרות שעשיתי פיפי לפני רגע + אני לא צוחקת ולא משתעלת התחתונים רטובות ומאוד והחלפתי כבר 3 פעמים, אין ממש ריח של פיפי אבל לא יודעת של מה כן(ומצטערת על התיאורים, בנים תבינו אותי). ירידת מיים לא אמורה להיות בבום? - יש מישהי שהרגישה ככה וזה באמת היתה ירידת מיים, יש שיטות לדעת (בלי לקנות את הערכה בסופר פארם - כי אין לי אותה ואני אובדת עיצות...
)? ובעלי אומר : בטח זה כלום וממשיך לראות טלויזיה - פליז....

טוב יעלוש'

אני הולכת לישון, לא מסוגלת להחזיק יותר מעמד. אחלום עלייך בלילה, מקווה להתעורר בבוקר ולראות הודעה מגיסתך שילדת בחצי שעה
. לילה טוב מתוקה

amitayg

New member
כאבי גב קלים יכולים להעיד על צירים

במיוחד לאחר ירידת מים אני הייתי אורז ונוסע למיון לידה קלה אמיתי

יקירה - לי היתה ירידת מים

אם אפשר לתאר את זה, אז זה משהו שלא נשלט, שזה יורד את תדעי שאת לא שולטת על זה כמו בפיפי, בכל אופן אצלי זה פקע בבום אחד ותוך כדי שאני עומדת לא שלטתי על זה וכולי הייתי רטובה. יאאאאאאא איך אני מתרגשת עבורך.

אורנה אני בהיסטריה קלה, נדמה

לי שזה לא נשלט ושזה אחרת ממה שהיה עד עכשיו ושתינו יודעות - מקמצנת בתיאורים לטובת הקוראים
נראה לי שאני הולכת לסדר את התיקים, אמאל'ה...וזה בטח גם יהיה ארוך יותר... אמאל'ה כבר אמרתי?!

לא יודעת מה לומר לך

אשליה כותבת שאצלה היתה ירידת מים של רק כמה טיפות, אצלי זה ירד בבום והרטיב את כל הרגליים והריצפה. בכל מקרה אולי תלכי לבדוק, איזה התרגשות.

ashlaya

New member
יווו זהו את לא מחכה לי?

לדעתי מדובר בירידת מים עם עדי ירדו לי רק כמה טיפות ודי לא אמור להיות לזה ריח של פיפי הצירים יכולים להגיע מאוחר יותר אם הלילה הוא הלילה שלך מאחלת לך המון הצלחה ולידה קלה

ashlaya

New member
איך שהגענו

לקח לי בערך שעתיים להגיע עד שהערתי את החצי התקלחתי וכו צירים התחילו רק בדרך לבית החולים אז הודיעו לי כבר בקבלה שמכאן אני יוצאת עם תינוק לקח לי 13 שעות!!! כנראה בגלל האפידורל

אני היגעתי עם ירידת מיים ו4 שעות

אחרי כבר ילדתי לא רצתי ישר לבית החולים עוד היתקלחתי היתמזמזתי היתקשרתי לכל העולם ואחותו וכו' חיכיתי לחמותי ולבעלי שייצא מהעבודה אירגנתי סידור לכלבה ואז נסעתי שקטה ושלווה

למעלה