טוב פרויקט לשבוע הספר....

Panther

New member
טוב פרויקט לשבוע הספר....

3 הספרים הכי טובים שקראתם אי פעם, וכן, רק שלושה. אם זה רומח הדרקון תבחרו ספר מסוים. (כנ``ל לגבי מחזור שער המוות והמדריך) שלי: 1. הארי פוטר 4 - יש משהו להוסיף? 2. ``כדור``\מייקל קרייטון - על זה מבוסס הספר ``ספרה``, מי שראה. ספר מאוד יפה שכולל אלמנטים פסיכולוגים. 3. סוד הזכרון המצוין - זה ספר ששינה לי את החיים, שכתב אותו הישראלי שבספר השיאים של גינס שזכר 500 מספרים רצוף שהקריאו לו אותם פעם אחת...

LuNaTiC

New member
שאלה שמטרתה להפוך את חיי לקשים.

אני באמת לא יכולה להגיד. אני גרועה בלבחור! אני אם אני נכנסת לחנות דיסקים או ספרים ויש שתי אפשרויות שאני יכולה לבחור, אני בסוף אקנה משהו אחר לגמרי רק כדי להימנע מהחלטה... אבל אני יכולה להגיד בחירה מוחלטת של חברה שלי שמסרבת להתחבר לאינטרנט ולכן לא בפורום, בו מקומה! 1.האסופית ושאר ספרי הסדרה. 2.היידי בת ההרים. 3. הארי פוטר - כל הסדרה. מה אתם חושבים על זה? ענבל ``are you pondering what i`m pondering pinky?`` ``well i think so brain but.. *snores*.. no no it`s too skippy..`` זה היה בשבילך, נמרה....

sarah

New member
מלקוט]-0פ]פ909פ0

1)כלבם של בני בסקרוויל 2)הארי פוטר והאסיר מאזקבאן 3)המסעדה שבקצה היקום תודה

טווובבב....:

1) טוב, אני יכולה לבחור 2 ספרים מסדרה אחת? יופי, ידעתי שתהיה הבנה:``מעשי קסמים`` ו``אור מופלא`` של עולם הדיסק. פשוט ספרים גדולים ^_^ 2) ``המסעדה שבסוף היקום`` מסדרת המדריך...עוד ספר גדול... 3) ו``שר הטבעות``...זה היה די ברור... קצת קשה לבחור רק 3 ספרים...במקום רביעי היה בא ``המלך מתיא הראשון`` שזה ספר ממש יפה...זהו... -ליאת-

ספרים קצת פחות בדיוניים....

כמו למשל הספרים של מאיר שלו.כולם. או ``מנוחה נכונה`` של עמוס עוז שהוא אגב ספר ענק!!

נמרה

New member
אוי זה ספר נורא יפה!

הכוונה למתיא דודה שלי קנתה לי את שני החלקים ליומולדת וקראתי אותם כבר כמה פעמים.. מישהו יכול להגיד לי מה קורה ב``המלך מתיא באי השומם``?

קראתי את זה ממש ממזמן...

אז אני זוכרת רק שמגלים אותו לאי בודד ויש סוף טרגדי *מוחה דמעה*. לא ממש עזרתי, הא? יש את בספריית הבצפר היסודי שלי, אם את מחפשת... -ליאת-

sarah

New member
למחוק את ההודעה הזאת

הרזח ב``הראב רתויב חילצמה טרסה :אבה ןותנל בל ומיש ,`קרש` ופורפאו ,םייתניב ,הזה ץיקה לש לודגה טיהלה .``ץנירגה` היה הרבעש הנשב ילעב םיילאיצוס-א םיקורי םירוציב םיקסוע םהינש .`קרש` אוה ?דנרט הפ הווהתמ אמש וא ?םירקמ ףורצ .םימסרופמ םיבכוכ לש תולוק שי ,הנה ?תופוקב םיקורי רתוי םירבוצ םיקורי םירוצי לע םיטרס םאה ןתינו ,קוריב סיליוו סורב תא עבצנ :תופוק רבוש טרסל טפסנוק יל ?הא ,ךיא .םלוכ תא אנוש אוהש דיגהלו םייתעש בבותסהל ול

הספרים שלי הם........

הספרים שאני הכי אהבתי הם: -הארי פוטר וגביע האש -פוליאנה -הסיפור שאינו נגמר..... אז מה אתם אומרים?

Hermione G

New member
פוליאנה?

איזה ספר חמוד! אני חולה על פוליאנה! יש לה גישה נהדרת לחיים :) קראת את ``פוליאנה וג`ימי`` ההמשך? כי אם לא אז מ-מ-ש כדאי לך הוא מצוין!! אהבתי אותו אפילו יותר מהראשון!!! :) והספרים שלי הם: 1. הסיפור שאינו נגמר 2. כל הספרים עם הסיפורים הקצרים של אסימוב (בעיקר ``אנוכי הרובוט`` ו``בארץ הרובוטים``) 3. קשה להחליט... מאוד קשה!!! אני חושבת שג`יני מאת דאגלס פרסטון...

האמת שלא קראתי

בגלל שהיו עיקובים, היום אני הולכת (כן כן ביום האחרון) לשבוע הספר, ואני אקנה על בטוח ההוביט השחור!!!!!! ואולי גם את ``פוליאנה וג`מי``, ונראה מה עוד. אבל זה נורא יקר, איזה באסה.......

MERD!

New member
ספר חמוד לאללה!

קצת באיחור נכון אבל מה זה משנה אני מדבר על ההוביט.. השחור זה תרגום של צנחנים שהיו בשבי אם אני זוכר נכון יש לי אותו.. אני מעדיף אותו יותר משר הטבעות האמת הוא חמוד כזה יותר קליל. מממ תפסן בשדה השיפון ההוביט ואני ילך פה על משהו שהתעלמו ממנו המלט אני אוהב תתיסבוך שלו.. :) הא כן הייתי אומר גם שר הטבעות אבל עוד לא סיימתי.. אני צריך למצוא תספר עוד פעם :) אולי אני יסדר תחדר...

רחלי!

New member
וואלה!

הסיפור שאינו נגמר! תכניסו גם את זה לאפשרויות שלי לספר ה-3 ברשימה...

נמרה

New member
הספרים שלי

1. הסיפור שאינו נגמר 2. כל סדרת הארי פוטר 3. יתומה, מאת א. צ`רסקה (למרות שאני בטוחה שאף אחד לא קרא אותו..)

pomelit

New member
קראתי קראתי

יש לה גם ספר שנקרא ``קן יתומים`` על אותו רעיון - פנימייה לבנות, רוסיה (מזרח אירופה?), הילדה המסכנה העזובה, אין לה חברות, אף אחד לא מבין אותה. ויייייי - כמה דמעות שפכתי על הספר הזה. (-:

נמרה

New member
יצאה מנצחת בסוף...

אבל לא קראתי ``קן היתומים``. למען האמת ספרים כאלה עם הרבה דמעות שפוכות ורגשות עמוקים לא מענינים אותי בדרך כלל הספר הזה יוצא מהכלל. וכן, זה איפשהו ברוסיה (איפה שמעת על עוד זיוטה?)

pomelit

New member
אווווו

זעקות הנוסטלגיה הדהדו בכל רחבי המשרד והביאו את שאר האנשים כאן בבהלה. אני חייבת ללכת לנבור במחסן של ההורים שלי ולחפש את זה עכשיו (לא שיש סיכוי שאמצא...). יתומה - ספר חום עם דפים צהובים עבים כאלה (עם ההיא עם העיניים הכחולות שהיתה סהרורית, והציורים בציפורן). שניה, אני הולכת להביא טישו

pomelit

New member
ועוד משהו (סליחה פנתר, הנוסטלגיה...

יש לה עוד ספר, קצת יותר קליל ופחות נוגה, על איזו ילדה מעצבנת בצרפת שלאט לאט לומדת להיות טובה וחסודה (משהו עם סופי אני חושבת). הוא כבר יצא בהוצאה יותר אנושית, עם כריכה מצויירת. לא כל כך מבכה, אבל עדין מסביר לנו מה זה ילדה טובה (-;

למעלה