טוב, נתחיל להריץ שאלות?

פרלמנים

New member
טוב, נתחיל להריץ שאלות?

הי עופר הבן שלנו בן 11 חודשים, נולד עם קלאב פוט דו צדדי ולכן נעל 23 שעות ביממה עד גיל 8 חודשים נעליים מיוחדות המחוברות בניהן במוט אלומיניום. בשעה טובה, כיום הוא רק ישן עם הנעליים ויש לנו סוף סוף הזדמנות לשחרר את הרגליים וללמד אותו שחייה, לחזק את שרירי הרגליים ולהנות בבריכה! יש לנו בריכה במושב ואנחנו לוקחים את דניאל כמה פעמים בשבוע להשתכשך... אז איך מתחילים ללמד שחייה של ממש? אני רואה אינסטינקטים של "תנועות כלב" ז"א מזיז ידיים ורגליים בניסיון להתקדם, אבל זה לא משהו מובנה ובטח לא ישאיר אותו מעל פני המים... אשמח להנחיות לתחילת הדרך. ג'סיקה

babyswim

New member
תשובה לג'סיקה

שלום ג'סיקה משמח אותי שאתם כבר בבריכה. כפי שציינת, אתם משכשכים בבריכת המושב כמה פעמים בשבוע. מעצם השהייה במים הבן שלכם (שכחת לספר לנו מה שמו) מבצע תנועות במים דבר התורם לחיזוק כללי של כל שרירי הגוף, וכמובן שרירי הרגליים. בגיל 11 חודשים עדיין לא מלמדים שחייה. תמשיכו לשחק עם בנכם במים כמה שיותר. אם תרצו להתמקצע את מוזמנת לציין היכן אתם גרים ואוכל להפנות אותך לבריכה שמתקיימת בה פעילות לתינוקות במים, שם תוכלו לקבל הדרכה יותר מקצועית. בברכת בריאות טובה וקיץ רטוב ונעים טליה מצפון

פרלמנים

New member
שלום לטליה מהצפון ../images/Emo140.gif

תודה רבה על תשובתך. כן ציינתי את שמו של בני בהודעה הקודמת, בכל מקרה-שמו דניאל. בכל מקרה אנחנו גרים במושב בנגב, רחוק מאוד ממקומות שיש בהם פעילות מאורגנת. (מושב כמהין, על גבול מצרים), לכן אני רוצה ללמוד איך אוכל להפעיל את דניאל בעצמי ולקדם אותו לקראת שחייה בגיל צעיר. אגב, באיזה גיל מלמדים שחייה ? קיץ נעים ובשורות טובות,
ג'סיקה

babyswim

New member
כיצד תוכלו ללמד את תינוקכם לשחות

שלום ג'סיקה אתם גרים במקום מדהים אבל זה באמת רחוק ממקומות שיש בהם פעילות מאורגנת. תמשיכו לבלות עם דניאל בבריכה כמה שיותר, הפעילות והתנועה במים יעשו את העבודה אםתם יכולים להיעזר בקלטות וידיאו של שחיה לתינוקות למשל Diaper Dolphins ניתן לרכוש באינטרנט באתר www.babyswimming.com מפנה אתכם למאמר שתוכלו למצוא בו טיפים ורעיונות כיצד תוכלו ללמד את תינוקכם לשחות? www.babyswim.co.il/maamar2.html בהצלחה וכל טוב טליה מצפון

למעלה