טוב נו....

vered 37

New member
../images/Emo6.gif שלוש פעמים ????מצבו טוב ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|

4 גברים התפארו

4 גברים התפארו כמה חכם החתול שלהם. הראשון היה מהנדס, השני – רואה חשבון, השלישי כימאי והרביעי עובד מדינה. כדי להשוויץ, קרא המהנדס לחתול שלו: "איקס בריבוע", תראה מה שאתה יודע" איקס בריבוע התמתח על השולחן, לקח גליון ועפרון ופתאום שרטט עיגול, רבוע ומשולש מדוייקים. כולם הסכימו שזה מאד חכם… רואה החשבון אמר מייד שהחתול שלו יכול לעשות דברים מסובכים יותר. הוא קרא לו ואמר: "גליון חישוב" תעשה מה שאתה יודע. גליון חישוב יצא למטבח, חזר עם תריסר עוגיות וחילק אותן ל- 4 קבוצות שוות של 3 עוגיות כל אחת. כולם אמרו שזה מוצלח… הכימאי, אמר גם הוא החתול שלי יודע לעשות דברים יותר מורכבים. הוא קרא לו ואמר "כפית מידה" תראה מה אתה יודע" כפית מידה, קם הלך למקרר, הוציא קרטון חלב וכוס ומזג חלב לכוס מבלי לשפוך אף טיפה. לכולם היה ברור שזה ממש מוצלח… עכשיו פנו כל השלושה לעובד המדינה ואמרו: " מה יכול לעשות החתול שלך ?" עובד המדינה קרא לחתול שלו ואמר: "הפסקת עשר" תעשה מה שצריך. הפסקת עשר קפץ על רגליו, אכל את העוגיות, שתה את החלב, חירבן על גליון הנייר המצוייר, דפק את שלושת החתולים האחרים, טען שפצע את גבו תוך כדי כך, מילא דו"ח תלונה על תנאים לא בטיחותיים בעבודה, הגיש תביעה לפיצויים בגין פגיעה בעבודה והלך הבייתה למשך היום בטענה של חופשת מחלה.

גם אני מחייכת ../images/Emo6.gif

הולכת לישון עם חיוך ענק אחרי שדיברתי עם איש מעניין שעשה לי נעים ב-
מקווה שנמשיך גם מחר ואחרי מחר ואחרי מחר ואחרי מחר ואחרי מחר ואחרי מחר וגם אחרי ... לילה טוב

אולי../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

למרות שלא ממש נראה לי אבל מקווה בשבילך שנהנת לפחות כמוני ....

../images/Emo45.gif

כבר אמרתי היום בהקשר אחר... מפרגנת ועכשיו כיבוי אורות מחר מפגש ראשון שלי איתכם , רוצה להיות צלולה ורעננה לילה טוב

למעלה