טוב נו עכשיו כבר מודים בפרסיה

יש לכם כיוון ליום רביעי? עליות?

מישהו יכול להסביר לי למה ירדנו? מה הלחץ שהמעוף ירד... לא הייתי מול המסחר.. האם זה משחק פקיעה יורדים ואז עולים ל780?

SHON 5

New member
טוב נו עכשיו כבר מודים בפרסיה

יהודה בן אסייג משקעים זרים מוכרים ולכן דולר עולה(ערוץ 2)

o n e d a y

New member
אוליגרכים זרים

הפכנו להיות מכבסה של העולם התחתון ארץ זבת חלב ודבש עאלק עם סגולה בארץ הקודש עאלק

SHON 5

New member
אני לא בטוח שאתה צודק

אתה במקומם קניתה ב500 היום לא תממש כל אדם סביר היה פועל כך גם חלק מהרווחים אנשים תהיו ראלים באנגליה וארהב אנשים עושים את זה בכמה שנים

monster11

New member
ומה הוא אמר ביום שביבי התפטר?

שלמחרת יהיו ירידות שערים...

o n e d a y

New member
אם זה היה כספי ציבור

זה מה שהיה צריך לקרות, אל תזלזל בו הוא מרוויח ביום מה שאף אחד פה לא מרוויח בשנה בדוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נו באמת אז הוא אמר,הוא יודע לדבר..

יפה חוץ מזה נאדה. תראה איזה תשואות נתנו הקרנות והתיקים של מנורה גאון בזמן ש"ניהל" שם את בית ההשקעות ותבין מה ת'כלס היו התוצאות של ניהולו. עכשיו לך תבין מה יהיה עם מנורה פיננסים שחב' מנורה לקחה אותו ל"נהל" את החב' החדשה שהקימה מנורה ביטוח. בקיצור לדעתי יש להקשיב למישהו עם יותר קבלות,ולהזכירך ביום שביבי התפטר עלא'ק בערב במבט הוא אמר שלדעתו יהיו ירידות למחרת ראינו מה היה.

SHON 5

New member
משה לדעתי הפתרון לתעלומה ינתן בימים

הקרובים אני רואה אובקטיבי לא מפוזיציה נראה מחר דולר ונהיה יותר חכמים

n u 1

New member
metrix המקור

קח את ההסבר שלי לירידות היום - היו יותר מוכרים - מקונים . דרך אגב - מתי אתה - מהמר - יסגרו את הגאפ של היום .

מתי שיהיה תירוץ לעליות ../images/Emo13.gif

אולי מחר אולי שבוע הבא... אולי עוד חודש... לא יודע מתי יסגר הגאפ, יש עוד כמה גאפים שעדיין לא סגורים, היום סגרנו רק אחד מבניהם...

למעלה