טוב, נואשתי. איך לעז&*^ל לובשים חצאיות?!

טוב, נואשתי. איך לעז&*^ל לובשים חצאיות?!

אני אנמק, לא נפלתי על הראש, אני יודעת שזה פורום קנייה ברשת, אבל יש פה אוסף משובח של נשים מתלבשות וחשבתי שאולי תוכלנה לעזור.

הנתונים: בחורה לא רזה, גם לא שמנה נורא- לובשת בדרך כלל מידה 42. גבוהה יחסית (1.70), ועם חזה גדול מאד. מתניים צרות (החלק היחידי שצר בי
)

בשבוע שעבר קיבלתי שתי חצאיות נפלאות מאסוס. הבעיה היא, שכל פעם שאני לובשת אותן אני נראית זוועה. ניסיתי להכניס גופיה לתוך החצאית, בן זוגי האהוב מלמל משהו כמו "אולי זה לא נורא מחמיא" והלך להתחבא. סבתא שלי לעומת זאת, לא חסכה ופלטה "שיואו, את נראית כמו משאית" (בחיי, אישה בת 85). ניסיתי גופיה מחוץ לחצאית ואני נראית כמו משהו שנזרק מיריד שנות השמונים. עם חולצות ולא גופיות אני נראית דוסית (נו אופנס למגזר, כן? אני פשוט לא).

אשמח מאד לטיפים יעילים, הפניות לבלוגים, תמונות בכלל יתקבלו בברכה,
רב תודות
קרמבו
(אין אייקון של משאית, העולם פשוט נגדי).

אני חושבת שחולצת מעטפת יכולה אולי להתאים

וזה גם לא ייראה "חסוד" מדי. אולי עדיף בלי שרוולים? צירפתי תמונה של מה שדמיינתי לי כחלק עליון מתאים (האמת שניסיתי למצוא תמונה מתאימה עם חצאית, אבל לא מצאתי).
[URL]http://www4.images.coolspotters.com/photos/108107/diane-von-furstenberg-marcelo-wrap-top-profile.png[/URL]
(נ.ב. מתה על חולצות מעטפת, אבל הן לחלוטין לא למבנה גוף שלי...)

א. את מותק. ב. זה לגמרי המקום להתייעץ!

ג. יש סיכוי שנוכל לקבל תמונה שלך עם אחת החצאיות (עדיף שתיהן, לא ביחד
) כדי להבים יותר טוב מה קורה שם? אפשר כמובן בלי פנים
/

איילה א

New member
הצחקת אותי

על פניו מבנה הגוף שלך קלאסי ללבישת חצאיות, השאלה היא מה גזרת החצאיות ומה גזרת החולצות שניסית ללבוש איתן. מצטרפת לאביגיל בבקשת תמונה שתאפשר לנו לסייע. בעדיפות שניה לינק לחצאית, כדי שנראה במה מדובר.

sheffys1

New member
סליחה, אבל סתבא שלך נורא הצחיקה אותי

מדהים כמה קווי דמיון יש בין ילדים קטנים לאנשים זקנים.
ולענייננו - גם לי נשמע שיש לך גוף קלאסי לחצאיות, ואני מסכימה עם איילה א שזה עניין של גזרה.
מצטרפת למבקשות תמונה (ובאמת שאין בעיה לשמור על אנונימיות - פשוט תחתכי לעצמך את הראש
).
וברור שפה המקום להתייעץ, ולו בגלל הפרט הטכני שהחצאיות באו מהרשת (וגם אם לא - who cares?
)

טובה53

New member
חצאיות ישרות.

הי
גם אני במידות שלך (חוץ מהגובה) ומה שהולם אותי זה רק חצאיות בגזרה ישרה. ללא שום כיווץ או קפל במתניים, ללא שום התרחבות של החצאית. רק ישרה.
ורצוי עם איזה מוטיב של קו אורך. לא קו רוחב ולא אלכסון.
אולי כדאי להיכנס לחנות פיזית כדי למדוד הרבה חצאיות ולגלות מה הגיזרה שהולמת אותך.
בנוסף, כשהמותנים צרות והאגן רחב, רוב החצאיות הישרות הקנויות לא יושבות היטב כי בד"כ תופרים אותן לבעלות קימור קטן יותר. במקרה כזה מאוד כדאי לקנות לפי רוחב האגן, ולהצר במותנים כדי שהחצאית תשב בידיבידיוק. אפשר לתת לתופרת או להצר לבד יש סרטוני הסבר באינטרנט זה כלום עבודה.
בהצלחה!

C H 4

New member
מצטרפת לכולן- זה עניין של גזרה

ובהמשך לעצתה של טובה למדוד בחנות פיזית, לכי עם חולצה שאפשר לשחק איתה- להכניס לחצאית או להשאיר מעל כדי להבין איך זה יראה במראה שלם.

אתן מהממות

לא נעלמתי, אני פשוט על סבב שני של אנטיביוטיקה לאור דלקת גרון עיקשת במיוחד.

אנסה מאוחר יותר לצלם ולהעלות (דרך נסיון להתגבר על חרדות ה"את תצאי שמנה" שלי).
(למה אין פה אייקון שולח נשיקה כמו במנשמע?!)

למעלה