טוב, נדבקתי בחיידק השיתוף... אז הנה:

astoler

New member
תכשיטים מאוד יפים. השילוב בין הזכוכית והמתכת

מדהים. האם את עושה גם את כל חלקי המתכת?

חחח, תודה, הלוואי! אני בינתיים רק חולמת על זה

אבל בסוף אני אעשה גם צורפות. במקרה הזה, נראה לי שאלו יציקות, אבל צורפות מאוד \ תודה על המחמאות.

../images/Emo163.gifברח לי משפט

התכוונתי "אבל צורפות מאוד קוסמת לי" והמילים ברחו באיזה שלב...

צורפות קוסמת לך

אם את מעוניינת , יש לי להמליץ לך על מורה מקסימה לצורפות(החל ממתחיליםוכלה ב...) . יש לה סטודיו בת"א אם זה מעניין אותך צלצלי אליה 052-3876193 שמה מירב

הלוואי ויכולתי! אולי כשאני אחזור מהניכר

אני גרה בחו"ל, אזרביג'אן ליתר דיוק. מקווה למצוא כאן מישהו כשיהיה לי יותר זמן. מתעסקים פה המון בזהב, אבל אני לא יודעת כמה הטכניקות פה מתקדמות, אם יש דבר כזה בצורפות "טכניקות מתקדמות".

shiranr1

New member
וואו איזה יופי של דברים!! ../images/Emo99.gif

התכשיטים מקסימים, פישוקלית! כל הכבוד! הלוואי ואני הייתי יודעת ליצור תכשיטים כאלו... לי אין שום כישרון בהשחלות... אני משחילה את החרוזים אחד אחד על שרשרת וזהו... מצד שני, זה מרגש פי כמה לראות מעצבות תכשיטים שקונות ממני חרוזים ועושות מהם מטעמים...
שוב- תכשיטים יפהפיים!! כל הכבוד

שירן, תודה! נכנסתי לקישור שלך וראיתי כמה

מהחרוזים שלך על התכשיטים והם יפים יפים! גם החרוזים גם התכשיטים. מחמאות לשתיכן (לך ולתכשיטנית). זו פעם ראשונה שאני רואה דברים שלך או שכבר הצגת כאן משהו בעבר? הייתי שמחה מאוד לראות עוד.

shiranr1

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

פעם מזמן העלתי לכאן תמונות (כשהייתי דיי בהתחלה). האמת היא שאני לוקה בתסביך "שנאת ההקטנה" וצריך להקטין כל תמונה לפני שמעלים אותה לפורום, אז כל ההתעסקות הזו גורמת לי לוותר מראש... כן, אני דיי פרזיטית

מבינה בדיוק על מה את מדברת.

בגלל זה אני לא מצליחה להתקדם עם האתר שלי. זה נורא.

איליתוש, איזה יופי!

ממש ממש שמחה לראות שנדבקת! אהבתי מאד מאד את הראשונה הארוכה וגם את האחרונה מאד והייתה גם איזו ירקרקה באמצע ששבתה את ליבי וגם.... מקסים!

איזה יופי של מבחר !!

כל הכבוד! אהבתי את הרעיון של שרשרת שהיא למטה ויש גם בצד... מין קומפוזציה יפה כזאת... כל הכבוד!!

גאיליי

New member
פישקולית זה מקסים!

אהבתי מאוד את הראשונה והייתה גם אחת באמצע עם תורכיז וירקרק שמאוד אהבתי:)

למעלה