טוב, מכיוון שהייתם ילדים טובים...

Eurogirl

New member
טוב, מכיוון שהייתם ילדים טובים...../images/Emo175.gif

אז פתאום, סתם כך, באקראיות, הוחלט לארגן כאן מפגש. אבל...לא סתם מפגש! יורובוי & יורוגירל הפקות, החליטו שצריך לעשות כאן רפורמה כללית בקשר לכל עיניין המפגשים. מאחר ואיננו אולמרט, נשתף אתכם בהחלטותינו, שהן כדלקמן... אז ככה: עד היום, מפגש היה פירושו, פסטיבולן. היה ריטואל קבוע של באים, אוכלים, מתארגנים לקריוקי, שרים, מצביעים, מהללים את הזוכה, ו...הביתה. אמנם, מפגשים אלו היו מהודרים ומפוארים, ונתנו לאנשים מוטיבציה להתאמן ולהשתפר בשירה מפעם לפעם, על מנת להיות הכוכב הנולד החדש של הפורום, ולהופיע יפה בוידאו של זה המונצח לדורות...
אבל! כמה חסרונות לפסטיבולנים אלו, והרי הם: 1. השגרתיות באיך שהמפגש מתנהל מורידה את ההתלהבות, הכל ידוע מראש... 2. השגרתיות מרתיעה אנשים חדשים מלהגיע (הכל כבר כ"כ מסורתי, איך אפשר להשתלב בזה בכלל). 3. הקריוקי הוא מרכז האירוע, ולכן מתייחסים פחות לבני אדם, או לחדשים (שאמורים להתלהב מהם ולהפוך אותם למרכז המפגש, כאילו הלווו?!??!? |תום|). 4. מי שלא שר בקריוקי = לא קיים. בטח שלא בוידאו המהולל. קצת מבאס... הוכחות לאמיתותן של הטענות: 1. אנשים לא רצו מפגש כבר מלא זמן...בגלל השגרתיות. 2. כשכבר היה מפגש, לא היו שירשורי סיכום...בגלל המיאוס והשגרתיות. 3. כשכבר היה מפגש, לא צולמו כמעט תמונות ובטח שהן לא פורסמו...בגלל השגרתיות שבעיניין. אז מה אפשר לעשות, כדי שיהיה מפגש בו כולם יתגבשו, ותהיה אווירה חברתית וכיפית שתגרום לאנשים להתלהב? צוות E&E עלו על רעיון מהפכני שנגנב באכזריות מפורומים אחרים בעלי קיבולת אנשים גדולה כמו הפורום שלנו:
לעשות מפגש מחוץ לארבעה קירות!
תחשבו על זה: שמש, דשא, אוכל, קיץ, טבע, חופש...והכי חשוב: אנשים שבאים ומדברים אחד עם השני, ונהנים זה מחברתו של זה. בעיקרון, חשבנו על פארק הירקון כמקום המטרה, אבל כמובן שהצעות אחרות יתקבלו בברכה. מאחר והתגנבה לאוזנינו שמועה שבמהלך הקיץ אף מתוכנן דידיפסטיבולן, חשבנו כי יהיה מעולה לקיים מפגש כזה לפניו, כדי שאנשים חדשים וישנים ירגישו בנוח יחד, ואז יוכלו להרגיש טוב עם לבוא למפגש ה"מסורתי" מאוחר יותר, ולהשתתף גם בקריוקי. אז, מה אתם אומרים? ללכת על הרעיון החדשני? או לקיים פסטיבולן מסורתי? הצביעו
לפסטיבולן. הצביעו
למפגש בטבע. הרגישו חופשי לנמק טענותיכם! בברכה, E&E
.

../images/Emo109.gif

קיץ עכשיו, וחם
אם נעשה מפגש בחוץ נהפוך את עצמנו מפורום אירוויזיון לפורום שרופים בשמש ומותכים.

../images/Emo109.gif - מסורת צריכים להמשיך לקיים

|פיתי| כלומר |בייקון| כלומר |נקניקיות חזיר בתחנת הרכבת של הלסינגפורש|

נטלייי

New member
אני מתלבטת

מצד אחד - מפגש בחוץ אומר שלא צריך להיות הגבלה של מס' אנשים, ואם בוחרים בחוץ, בהחלט אפשר לבחור מקום מרכזי שכולם יכולים להגיע אליו בלי יותר מידי הסתבכויות. מצד שני - הקיץ הזה בהחלט הולך להיות חם נורא, אז זה קצת מקשה, אלא אם כן עושים את זה לקראת שעות אחר הצהריים המאוחרות. בקיצור, מה שיבחרו הרוב בהחלט מקובל עליי

M a g n u s

New member
../images/Emo80.gif

אם הדגש הוא על קליטת עולים חדשים והטמעתם בין אזרחי הפורום, אני בהחלט חושב שהאופציה של מפגש בפארק עדיפה בהרבה- בטח ובטח אם מדברים על סדר גודל של 30 איש פלוס מינוס. ובנוגע לשמש... WELL, אפשר לקבוע לשעת אחה"צ ולזרום עד הערב/ הלילה/ בלגרד 2008- כשכבר הרבה פחות חם.

סיני חן

New member
../images/Emo80.gif

לדעתי כדאי לגוון ולנסות משהו חדש- אז אני בעד מפגש תחת כיפת השמיים.

../images/Emo60.gif

חחחחחח סתם אני בעד מפגש בטבע
.גם ככה יהיה מפגש קריוקי אצל דידי בקיץ אז זה יהיה מעולה לעשות מפגש בטבע כשאנשים מרוכזים אחד בשני ולא בקריוקי

SpongeGil

New member
../images/Emo204.gif

אני חופשי. נייטרלי. מה שתבחרו סבבה לי, אני אבוא בכל מקרה

emili3

New member
../images/Emo45.gif מה שתבחרו סבבה לי-אם אהיה בארץ-אבוא

GrandPrix2OO7

New member
רעיון לא משהו.

כל הקטע זה הקריוקי ועכשיו שבטלתם אותו זה לא שווה כלום. אני יכול ללכת עם חברים שלי לפארק, אני לא יכול לשיר איתם קריוקי של שירי אירו'!!!!!!! אין שום בעיית השתלבות לאף חדש, מי שישמע. ומקסימום אם מישהו יושב בצד ומתבייש אני מגיע, מרעיל אותו קצת, גורם לו להתחרט על הרגע שהוא הגיע ואז כמו כולם הוא הופך לחלק אינטגרלי מהפסטיבלונים העתידיים. אסור לתת לזה לקרות! אסור לבטל את הקריוקי! אסור לבטל את הפסטיבולן (דבר שאני המצאתי, יש לציין)! יורובוי אתה והרעיונות שלך, היית מתישהו בחייך בפסטיבולן שאתה מרשה לעצמך לבטל מפעל חיים שלם? ולוסי, שעניין המסורת אמור להיות קרוב לליבה יותר מכל? אני מתבייש בשניכם. קחו אחריות ותתפטרו. ושי תפוס פיקוד.

Lirronia

New member
../images/Emo80.gif בתנאי שמדובר על מפגש אחרה"צ -

פארק הירקון נשמע לי מתאים. זה גם די קרוב לתחנת הרכבת, לא? לדעתי כדאי לארגן איזושהי פעילות למפגש- משחקי חברה זה לא רק לילדים
לדוגמא- חבילה עוברת, הפסיכולוג וכו'.

למעלה