טוב מה לעשות - אני בשבוע 39

pitzi123

New member
טוב מה לעשות - אני בשבוע 39

אני רוצה ללדת היום איך לגרום לזירוז?? אין לי כבר כח!!!

גבינייה

New member
תקראי למטה את ההודעה של AY

אין מה לעשות - אי אפשר לזרז אם התינוק לא רוצה לצאת....הם מחליטים

יונית ש

New member
גם אני התחלתי היום שבוע 39

וכל כך מבינה אותך והלוואי שהיה מה לעשות כדי לסיים את ההריון אם יהיה לך את המתכון אשמח לדעת תחזיקי מעמד.. תגידי: גם לך יש התקשויות בשעות הערב והלילה? ומה עם צירים הגשת קצת? לי יש בעיקר בערב ובבוקר הכל נעלם.

limooor

New member
אגב יונית הצלחת לראות את הסרט??

ולכולם בהצלחה ולידה קלה לא נשאר הרבה......... לי תליירד שנה אבל גם יעבור

לימור כבר 3 ימים אני מורידה

ועוד לא הגיע לרבע, זה נורמלי? בקצב הזה אני אלד לפני שהסרט יירד

shirili

New member
אני גם בשבוע 39

אני מתה כבר ללדת רק שזה לא קורה יש מדי פעם צירים אבל זה לא סדיר מה שאני עושה זה הולכת לישון ואם אני מתעוררת בבוקר סימן שזה סתם צירים ואם לא ..(הלוואי שכך) אז אלה יהיו צירים של לידה בסוף אני יגיע לשבוע 42 ויעשו לי זירוז (שמעתי שהצירים בזירוז הכי כואבים) שמעתי שיש מקום בכף הרגל שצריך ללחוץ וזה גם מזרז לידה רק שאני לא יודעת איפה המקום

שושית 3

New member
לי יש מלא התקשויות

לאורך כל היום ובלי כאב (היום נכנסתי לשבוע 38) את יודעת אם זה אומר משהו?

shirili

New member
כל עוד שאין

צירים של לידה מבחינתי זה לא אומר כלום לי יש צירים לפעמים והתקשויות אבל זה לא עוזר לי בכלום

m a m m y

New member
יש כל מיני שיטות

אומרים שצעדות, ירידה במדרגות, ובכלל פעילות פיזית שמזיזה את העיניינים. סקס...

yeya

New member
גם אני היום בשבוע 39 אבל אין לי

פתרון. יש לי כבר שבוע וחצי צירים די חזקים , אבל לא מספיק סדירים , יש פתיחה של אצבע וחצי מחיקה של צוואר הרחם, ושום דבר לא קורה. ניסיתי הכל אבל שום דבר לא עוזר, כנראה שצריך הרבה סבלנות

יונית ש

New member
ומאיפה לוקחים את הסבלנות..

נשמע כאילו אצלך זה יותר קרוב מתמיד הלוואי ותהיינה התפתחויות עוד היום.. תעדכני

yeya

New member
זה ממש לא קרוב אצלי , אני כבר די

חסרת סבלנות. לפני שבועיים הייתי במיון והרופא אמר שתוך יום אני חוזרת ללידה ועדיין לא חזרתי. ביום חמישי הרופא בהריון בסיכון אמר לי שתוך יום יומיים אני יולדת ועדיין לא ילדתי. וגם אתמול הרופאה בהריון בסיכון אמרה שלפי הצירים מצב הרחם, מצב הראש, השליה נראה לה שעד הערב אני בחדר לידה , וכמו שאת רואה אני עדיין בבית. האמת שזה שמפתחים בי כל פעם תקווה שזה כל כך קרוב זה כבר מתחיל ליאש, כל שניה מתקשרים חברים/הורים לודא שאני לא בחדר לידה ושכחתי להודיע. אז כנראה שאין לי פתרון פלא לסבלנות. מה שכן כל הזמן אני חושבת על זה שמקסימום נשארו עוד 3 שבועות ושהכי הכי חשוב שהנסיכה שלי תצא בריאה ושעוד כמה ימים זה לא נורא.

מיר6

New member
מנסיון שלי

אני בהריון הקודם בשבוע 39 התחלתי לשחק עם הפטמות וממש לא בעדינות - סובבתי אותן מוללתי כמו מן תנועות של יניקה ואחרי 30 דקות של משחק רצוץ התחילו צירים ונסענו לבית חולים ובאותו יום ילדתי. אני מתכווננת לנסות את זה גם הפעם- אעדכן אם אצליח

רחלילי

New member
די!

הרסת אותי! וזה היה לפני שהיתה לך בכלל פתיחה וכלום?לא היה לך לא פתיחה לא ירידת מים לא צירים לא כלום? וככה הפעלת לידה?

shirili

New member
יאללה בנות תתחילו !!

לא ניראה לי שזה יעזור לי אבל ניראה...

m a m m y

New member
לפחות חכו שהבעל יגיע שגם הוא יהנה

לפחות חכו שהבעל יגיע שגם הוא יהנה קצת!! ויאללה לעבודה.
אומרים שזה עוד יותר אפקטיבי כשזה בא עם סקס.

מיר6

New member
בחיי ושום מילה לא בהגזמה

וזה לא שאני המצאתי את זה קראתי את זה בספר של בר ואמרתי מה יש לי להפסיד. בכל מקרה יותר שפוי מלעשות סקס בשלבים אלו ושוב אני אומרת אני מתכוונת לנסות שוב!

thalia2

New member
חכי עוד קצת..ממש קצת

כבר 9 חודשים שאת דואגת לעובר שלך ורוצה שיהיה הכי מושלם, הכי בריא ועכשיו..נשאר ממש עוד רגע..למה לזרז? כשהוא יהיה מוכן לצאת הוא יצא. גם אני כבר בשבוע 36, חם נורא ונדמה שכל יום כבד יותר. אבל זה ממש ממש קרוב. אז עוד קצת סבלנות אמאל'ה :)

לא רוצה לבאס אף אחת אבל../images/Emo70.gif

בהריון הקודם עשיתי וניסיתי הכל. אני מתכוונת ה-כ-ל
שום כלום. סיימתי שבוע 41 ואז בן החליט שהוא רוצה לצאת, אחרי 3 ימי צירים
עכשיו אני בשבוע 37 ותאמינו לי, לא נחה לרגע. עבודות סיום לתואר, סידור הבית, טיפול בילד בן שנתיים וחצי ים כל יום כמעט אחר הצהריים - למי יש זמן לנוח
ולא נראה לי שמשהו יקרה בקרוב.... "אמרו את זה קודם לפניי....זה לא משנה" מתי שירצולצאת - יצאו. אני חושבת שהכי בריא זה לא להתעסק בזה כל היום. כשזה יקרה אתן לא תפספסו - מבטיחה

למעלה