טוב מאוד, לייבש כמו כל ארגון טרור

dory30

Well-known member

בון דוק

Active member
ככה אתם סותמים פיות לגוף אקדמי
נוסעים ולוחצים, למה שלא תתמודדו בקרב האקדמי ,מאמרים וכו'

The Real Big Joe

Well-known member
ככה אתם סותמים פיות לגוף אקדמי
נוסעים ולוחצים, למה שלא תתמודדו בקרב האקדמי ,מאמרים וכו'
"אנחנו"? פחחחח... תפנה אל דנצ'יק ותסביר לו שהוא "חייב" להמשיך לתרום. (כמו שטייסים מעבר לגיל מילואים "חייבים" להמשיך להתנדב...)
ואגב - מכון מחקר אינו גוף אקדמי.

אלפיני

Well-known member
רק שממשלת הזוועות לא תשלים את החסר ע"ח המיסים של אזרחי ישראל.

Harrington

Well-known member
מנהל

טוב מאוד, לייבש כמו כל ארגון טרור​

סיסמה נבובה, כרגיל. לך תמתין עד שהמחבל יידע להסביר מדוע מדובר ב"ארגון טרור" (טיפ לקוראים: אל תחזיקו את נשמתכם, הוא לא יידע להסביר. זה לא מופיע בדף המסרים וממילא, אין הרי הסבר כלשהו לסיסמאות ריקות מתוכן שכל עניינם יצירת פילוג והפצת שנאת חינם -כמובן תוך האשמת הצד שכנגד שהוא עושה זאת ;-)-) :).

dory30

Well-known member
סיסמה נבובה, כרגיל. לך תמתין עד שהמחבל יידע להסביר מדוע מדובר ב"ארגון טרור" (טיפ לקוראים: אל תחזיקו את נשמתכם, הוא לא יידע להסביר. זה לא מופיע בדף המסרים וממילא, אין הרי הסבר כלשהו לסיסמאות ריקות מתוכן שכל עניינם יצירת פילוג והפצת שנאת חינם -כמובן תוך האשמת הצד שכנגד שהוא עושה זאת ;-)-) :).
אתה שפוט של משלחת מלאכי רעה, אם נלך לאגדת פסח.

dory30

Well-known member
עדיף מאשר להיות שפוט של שנאת חינם, אם נלך למציאות.
אני לא שונא אותך, לא אף אחד שהצביע לימין ואפילו לא את נתניהו (שהפך את עצמו לקורבן של בני המשפחה המתוזזים שלו). אני לא סובל שמשקרים, שמשחקים עם עובדות כאילו היו פלסטלינה ושמעוותים את המציאות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא שונא אותך, לא אף אחד שהצביע לימין ואפילו לא את נתניהו (שהפך את עצמו לקורבן של בני המשפחה המתוזזים שלו). אני לא סובל שמשקרים, שמשחקים עם עובדות כאילו היו פלסטלינה ושמעוותים את המציאות.
אני מה קשור? לא אמרתי שאתה שונא אותי ולא התעניינתי בשאלה זו :). אבל למקרה שאינך קולט זאת בעצמך, אתה טובע בשנאת חינם. התירוצים יפים, אבל לא משנים מאומה מכך.

אלפיני

Well-known member
מדובר בארגון ששם למטרה לתמוך בחוקים שנועדו לעקר ראשות שלטונית במדינת ישראל.

למעלה