טוב, לעורר קצת את הפורום הזה

phoenixTheGod

New member
טוב, לעורר קצת את הפורום הזה

די משעמם... אז שאלון
שיר אהוב: סרט אהוב: זמר אהוב: דיסק אהוב: האם אי פעם עישנת? האם אי פעם שתית אלכוהול? האם אי פעם עברת על החוק? האם אי פעם נשבר לך הלב? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? האם אי פעם בכית על מישהו? האם אי פעם בכית על מישהי? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? בימים אלו אתה מאוהב? הדבר שהכי קשה לך איתו: האדם האחרון שהתקשר אליך? האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: המקום האחרון שהייתי בו: הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? התנשקת עם בן\בת אותו מינך? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת: מה היה השיר הראשון ששמעת: מה אכלת? הבנאדם הכי יפה שראית: בנאדם ש: שונא/ת: אוהב/ת: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו? יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אתה רוצה להיות זמר\ת: אתה רוצה להיות שחקנ\ית? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה שומע/ת מה החלום שלך?

phoenixTheGod

New member
נכון שאתם אוהבים אותם ארוכים?../images/Emo8.gif

שיר אהוב: Fuenral For A Friend - 10:45 Amsterdam Conversation סרט אהוב: יעד סופי זמר אהוב: צ'סטר איי גס דיסק אהוב: BFMV - The Poison האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם עברת על החוק? לא האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? מי לא? ומלא האם אי פעם בכית על מישהו? כן, הרבה האם אי פעם בכית על מישהי? לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב? דיי האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? לא, בעצם מייבי :X ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? אתם לא תבינו כמה ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? מלאאאאא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: כל הלחץ הזה שיש האדם האחרון שהתקשר אליך? חן,חברה שלי האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: עדי המקום האחרון שהייתי בו: מרכז חורב הסטיה שלי היא: דונו הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: מסטיק תפוח וקטשופ תכונה טובה שלי: נחמדות? תכונה רעה שלי: קשה להגיד משהו רע על עצמך, לא ככה? האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? לא האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך?כן, חיי חברים שלי באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 18+ מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? מזמן מזמן התנשקת עם בן\בת אותו מינך? לא חיבקת מישהו/י? לפני הרבה זמן, אני לא אוהבת לחבק מישהו/י חיבק/ה אותך? הכלל הדדי כמו שאומרים השתכרת? לפני יותר מחודשיים שכבת עם מישהו/י? אפחד היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת: אמא שלי אומרת לקום? מה היה השיר הראשון ששמעת: FFAF - 10:45 Amsterdam Conversation מה אכלת? יותר מידי הבנאדם הכי יפה שראית: המממ בנאדם ש: שונא/ת: אין כאלה אוהב/ת: חברים שלי? מתגעגע/ת אליו: כל מי שלא נמצא לידי,בחיפה חסר לך: עדי עושה לך טוב להיות איתו: הממ הרבה אנשים הכי מצחיק: עפר הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו?עדי/יוליה יש לך פלאפון?יאפ למי אתה מתקשר הכי הרבה? אפחד
הקול הכי יפה ששמעת? :S איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של פיונראל אתה רוצה להיות זמר\ת: לא אתה רוצה להיות שחקנ\ית? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה שומע/ת Chimaira - Save Ourselves מה החלום שלך? בלופ

../images/Emo152.gif ../images/Emo107.gif

שיר אהוב:וואי יש כ"כ הרבה
סרט אהוב:"יעד סופי 1,2,3" זמר אהוב:ג'ון בון ג'ובי דיסק אהוב:"סטריפד" של כריסטינה האם אי פעם עישנת? לא :| האם אי פעם שתית אלכוהול?כנ"ל האם אי פעם עברת על החוק?כנ"ל האם אי פעם נשבר לך הלב?כן
האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן
האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?כנ"ל
האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן ב24 שעות האחרונות בכית?לא
ב24 שעות האחרונות צחקת?יותר מדי
ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?לא
אני לא טיפוס של חיבוקים
ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כן
ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?אחי הקרצייה?
בימים אלו אתה מאוהב?לא..
הדבר שהכי קשה לך איתו:כיעורי הרבה
האדם האחרון שהתקשר אליך?חברה
האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר:כנ"ל
המקום האחרון שהייתי בו:מטבח
הסטיה שלי היא:יש הרבה
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים:מחשבבב
תכונה טובה שלי:פיגור?
תכונה רעה שלי:עצלנית
האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך?לא
האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך?אמא
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?70
מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?לא התנשקתי
התנשקת עם בן\בת אותו מינך?השאלה הזו לא הייתה?
חיבקת מישהו/י?אני אמורה לזכור?
מישהו/י חיבק/ה אותך??
השתכרת?|דגש|לא הייתה
שכבת עם מישהו/י?משעמם לך?
היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת:"רוצה לשתות?" מה היה השיר הראשון ששמעת:פרום דה אינסייד
מה אכלת?אין מקום לכתוב את הכל
הבנאדם הכי יפה שראית:כריס אוונס
בנאדם ש: שונא/ת:יש יותר מדי
אוהב/ת:משפחה,חברות.. מתגעגע/ת אליו:בת דודה
חסר לך:כנ"ל
עושה לך טוב להיות איתו:אמא
הכי מצחיק:אח גדול
הכי מוזר:המורה שלי
הכי כיף לדבר איתו?פסיכולוג?
יש לך פלאפון?כן
למי אתה מתקשר הכי הרבה?אין לי שיחות
הקול הכי יפה ששמעת?צ'סטר,מאריה קרי וכריסטינה אגילרה
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?של מלך האריות
אתה רוצה להיות זמר\ת:לא
אתה רוצה להיות שחקנ\ית?כנ"ל
אמרו לך פעם שאוהבים אותך?כן את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?רוק?
מה שומע/ת?אירוסמית'
מה החלום שלך?לטוס ללונדון

../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif ../images/Emo107.gif

איך המסומם מת בסרט השני
הוא נחתך לשלוש חלקים!! :| זה היה כ"כ אדיר!!!

Azizi

New member
עם הגדר ^^

יצא 3 כבר
אני חייב לראות.... נראה לי זה עכשיו בקולנוע אבל לא בטוח

Elpar

New member
אאאאני

שיר אהוב: המון, בזמן האחרון אבל Innervision, Toxicity, Hotel California וStairway To heaven.. אה וגם את AIEoIO או משהו כזה סרט אהוב: המונים זמר אהוב: אמינם דיסק אהוב: קנוי - אנקור, לא קנוי (חחח) אממ... יש הרבה
האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? וודקה? וזה מגעיל.. האם אי פעם עברת על החוק? יכול להיות האם אי פעם נשבר לך הלב? אולי האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? ברור האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? גם האם אי פעם שברת למישהו את הלב? יכול להיות האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? אולי... ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן, והגרון שלי כואב מזה מאוד ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? אממ לא חושב... אולי בעצם... :/ ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא עניינכם |-B הדבר שהכי קשה לך איתו: מרגיש שחסר לי משהו ולחוץ כל הזמן האדם האחרון שהתקשר אליך? לא יודע האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: סמר המנהלת האהובה שלכם המקום האחרון שהייתי בו: שאתה היית בו? אין לי מושג... אבל אני הייתי בחרמון הסטיה שלי היא: חחח ;) הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: כל זיכרון שיש לי תכונה טובה שלי: יודע להקשיב, להבין, לעזור, יודע לשמור כעס בתוכי תכונה רעה שלי: מתעצבן מהר האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? לא חס וחסה! האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך? החיים של המשפחה שלי באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כשמרגישים ורוצים מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?
התנשקת עם בן\בת אותו מינך? :S חיבקת מישהו/י? משפחה נחשב? מישהו/י חיבק/ה אותך? זה או אותו דבר??? אתה מחבק מישהו והא מחזיר! השתכרת? לעולם לא שכבת עם מישהו/י? שישי שעבר (הלוואי) היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת: את השעון שלי עושה ביפ ביפ מה היה השיר הראשון ששמעת: אחד מהשירים הנ"ל מה אכלת? אוכל הבנאדם הכי יפה שראית: היום? באתרים נחשב גם? בנאדם ש: שונא/ת: אין אוהב/ת: יש הרבה מתגעגע/ת אליו: הרבה, אבל בעיקר דודים שלי שבחו"ל חסר לך: כנ"ל עושה לך טוב להיות איתו: חברים טובים, וגם לדבר במסנג'ר איתם עוזר לי מידי פעם הכי מצחיק: בזמן האחרון שי
אבל יש עוד הרבה
הכי מוזר: חן, אבל בצורה טובה חחח
הכי כיף לדבר איתו? חן/שי יש לך פלאפון? לא למי אתה מתקשר הכי הרבה? לאלוהים הקול הכי יפה ששמעת? שאלה קשה... אממ הסולן של לד זפלין, דה איגלס, צ'סטר, אמינם והסולן של RHCP וגם של SOAD ומבנות: סמר, קלי קלארקסון, קיירה נייטלי, בת הים הקטנה (
), זאתי ממטאפיקס ואממ יש המון P: לא זוכר את כולם איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? הכי מסריח שיש, דשא עם שמים! אתה רוצה להיות זמר\ת: לא כל כך אתה רוצה להיות שחקנ\ית? לפעמים אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? ברור מה שומע/ת Disturbed מה החלום שלך? הרבה חלומות מתרוצצים בראשי
אבל חלק לא יוצאים אינעל אביהם

Elpar

New member
אה רגעעע

התבלבלתי במשהו, במטאפיקס זה זמר לא זמרת! אבל הוא נשמע כמו בת :/

miss evil

New member
איזה כיף שיש שאלון להעביר את הזמן

שיר אהוב: Red lightin my eyes part 1 סרט אהוב: בקושי רואה סרטים =\ זמר אהוב: דיסק אהוב: סינרגיה- צועקים על אהבה (היחיד המקורי אצלי =\) האם אי פעם עישנת? יאפ האם אי פעם שתית אלכוהול? אי פעם?! האם אי פעם עברת על החוק? יאפ האם אי פעם נשבר לך הלב? קרה האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? עכשיו זה התקופה של ההיצטערויות. אבל לומדים מכל דבר האם אי פעם בכית על מישהו? הייתי בת 15, נחשב? האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא נראה לי. גם אם כן זה לא היה בכוונה האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן! ב24 שעות האחרונות בכית? לא :) ב24 שעות האחרונות צחקת? יש מצב. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כהה אנשים נוטים לחבק אותי הרבה בזמן האחרון ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? עוד לא הספקתי P: ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? ממש לא הדבר שהכי קשה לך איתו: לשכוח האדם האחרון שהתקשר אליך? אוריה או סשה האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: אתמול נראה לי, עם אסף המקום האחרון שהייתי בו: סיפריה ציבורית הסטיה שלי היא: כאב הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: מוזיקה תכונה טובה שלי: כנות תכונה רעה שלי: האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? עוד לא האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך? חיים של אחרים באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? אין גיל לזה, ברגע שיש את האדם הנכון ומרגישים מוכנות מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? איתי- ליפני חודש בערך התנשקת עם בן\בת אותו מינך? לא היה חיבקת מישהו/י? ליפני שעה בערך כשהייתי בדרך הביתה מישהו/י חיבק/ה אותך? אותו דבר השתכרת? שבוע שעבר שכבת עם מישהו/י? =\ היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת: את אחי מעיר אותי בישביל לקבל את המתנה שלו (יש לו יומהולדת היום) מה היה השיר הראשון ששמעת: MCR מה אכלת? מילקי P: הבנאדם הכי יפה שראית: אממ ארתור הקשוח הייתי אומרת בנאדם ש: שונא/ת: לא קיים אוהב/ת: אותו אחד תמיד מתגעגע/ת אליו: שוב אותו אחד חסר לך: אותו אחד. מאוד! עושה לך טוב להיות איתו: אותו אחד ואולי גם איתי הכי מצחיק: אליסה כנראה הכי מוזר: חח יש פול. הכי כיף לדבר איתו? גרביץ יש לך פלאפון? יאפ, סתם צרה למי אתה מתקשר הכי הרבה? אוריה הקול הכי יפה ששמעת? אין לי מושג איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? משו עם נרות ופרחים אתה רוצה להיות זמר\ת: ממש לא אתה רוצה להיות שחקנ\ית? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן :) אוריה אמר לי שלשום... את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה שומע/ת מה החלום שלך? להיתקבל לעתודה וללמוד באחת מהאוניברסיטאות, לחיות לבד ורחוק מהבית מה זהו?! יש לי עוד חצי שעה להעביר :(

Elpar

New member
קראתי :S הכל!

האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: אתמול נראה לי, עם אסף
האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? עוד לא את לא מפסיקה להפתיע
מזל טוב לאחיך!

miss evil

New member
חחח

אסף זה אתה. יפה על הסבלנות של הקריאה, גם אני קראתי הכל אתמול P: אחים בני 11 זה צרה =\

noam the ninja

New member
שיהיה../images/Emo13.gif

שיר אהוב: סרט אהוב: זמר אהוב: אם סולנים של להקות זה נחשב, אז אני הכי אוהב את צ'ינו מורנו מדפטונס, ואת הסולן של בצפר, כי שניהם גראולרים אדירים! דיסק אהוב: הרבה... האם אי פעם עישנת? עישון פאסיבי לצערי... האם אי פעם שתית אלכוהול? כן, וזה לא הספיק לי... האם אי פעם עברת על החוק? אני קטין ושתיתי אלכוהול, אז כן. מי שמלשין אני גומר אותו ברור?! האם אי פעם נשבר לך הלב? כן, אבל שמו לי גבס, אחרי שלושה שבועות הכל הסתדר האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? לא... האם אי פעם בכית על מישהי? לא... האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא נראה לי... האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? לא... ב24 שעות האחרונות בכית? לא, מה אני כוסכוסון?! ב24 שעות האחרונות צחקת? כל יום, כל שעה, כל דקה אני צוחק! מה זה החיים בלי צחוק? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כל יום מהחיים שלי אני עושה שטויות!! תשאלו את דדה (אלפר) ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? כן, בעצמי הדבר שהכי קשה לך איתו: לא יודע, מה אתה רוצה ממני?! האדם האחרון שהתקשר אליך? אבא... אין לי חיים... האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: לא זוכר... המקום האחרון שהייתי בו: עדיף שלא תדעו הסטיה שלי היא: איפה להתחיל? הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: הגיטרה... תכונה טובה שלי: אני מצחיק תכונה רעה שלי: אני קצת מעצבן... אבל רק כשאני רוצה! האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? מה?! חס וחלילה!! הלוואי שחתולים ילקקו לך את העיניים רק על זה ששאלת! האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך? אממ.... הביצים שלי? לא יודע... באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שבא, ברוך הבא. אני עצמי מנסה לקדם את התהליך... לא בהצלחה כל כך, אבל... מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? .... התנשקת עם בן\בת אותו מינך? .... חיבקת מישהו/י? .... מישהו/י חיבק/ה אותך? ...... השתכרת? לפני איזה שנה אני חושב... בבית כנסת... שכבת עם מישהו/י? עדיין לא לצערי... היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת: לא זוכר מה היה השיר הראשון ששמעת: EXECUTE THE SOUNDS של P.O.D מה אכלת? הרבה הרבה חצץ! הבנאדם הכי יפה שראית: קשה לענות... אני אסתכל באסוף התמונות שלי ואני אחזור אליך... בנאדם ש: שונא/ת: היום אני כבר לא שונא אף אחד, אבל יש כאלה שאני פחות אוהב אוהב/ת: הרבה מתגעגע/ת אליו: בן דוד שלי שגר במשגב עם, המון זמן לא ראיתי אותו.... אנחנו כמו אחים.. ובגלל זה אולי (אבל אולי) אני לא אבוא למפגש, אז אל תכעסו עליי, כי אני מת לבוא... חסר לך: שאתה לא שותף את הכלים עד שאני חוזר!! וגם כסף... עושה לך טוב להיות איתו: אני לא בטוח שכדאי שאני אענה על זה... הכי מצחיק: אממממ... אני? הכי מוזר: אממממ... אני? הכי כיף לדבר איתו? אממממ... אני? יש לך פלאפון? אממממ... אני? רגע, לא, לא! כן, יש לי פלאפון... צריך גם לרשום מספר? למי אתה מתקשר הכי הרבה? לא אומר ולא אומר! הקול הכי יפה ששמעת? הגראול של צ'ינו מורנו מדפטונס איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של איזה נוף כזה... אתה רוצה להיות זמר\ת: רוצה להיות גיטריסט וקולות רקע, זה קרוב... לא? אתה רוצה להיות שחקנ\ית? פעם רציתי... אמרו לך פעם שאוהבים אותך? רק ההורים... את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כמובן! מה שומע/ת P.O.D מה החלום שלך? להיות גיטריסט בלהקת מטאל!

Elpar

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

אין כאן תשובה שלא הצחיקה אותי (כמעט) חחחחחחחחחחח בנאדם קרוע! ושוב אני לא מאמין שקראתי הכל

SAMAR

New member
../images/Emo197.gif

שיר אהוב: dry you eyes
סרט אהוב: לוידעת. זמר אהוב: - דיסק אהוב: - האם אי פעם עישנת? יאפ
האם אי פעם שתית אלכוהול? גם. האם אי פעם עברת על החוק? כע
האם אי פעם נשבר לך הלב? לא נראה לי. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? יש ויש. האם אי פעם בכית על מישהו? יאפ. האם אי פעם בכית על מישהי? אהא, כע. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא נראה לי
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן... ב24 שעות האחרונות בכית? לא. ב24 שעות האחרונות צחקת? כע המון
ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא
ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? יאפ
. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא. בימים אלו אתה מאוהב? כן
הדבר שהכי קשה לך איתו: ללמוד
. האדם האחרון שהתקשר אליך? ליאור. האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: נועה. המקום האחרון שהייתי בו: בית השימוש?
הסטיה שלי היא: אובססיה לשיער כחול, פופקורן, ובאסיסטים
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: החיים. תכונה טובה שלי: שקטה? תכונה רעה שלי: יש המון-__-. האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? כע
האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך? לא נראה לי. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שבא...נראה לי. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? ווי לפני כמה זמן...לא יותר מדי
התנשקת עם בן\בת אותו מינך? בחופש הגדול..לא בסילבסטר! חיבקת מישהו/י? לא זוכרת. מישהו/י חיבק/ה אותך? גם. השתכרת? מזמן! שכבת עם מישהו/י? אמממממ....
היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת: את יובל, משיגעצ. מה היה השיר הראשון ששמעת: ילד מוכה, ביט 69. מה אכלת? קוראסון. הבנאדם הכי יפה שראית: יוליה. בנאדם ש: שונא/ת: אח שלי. אוהב/ת: חבר. מתגעגע/ת אליו: ליאור
, רוי, סהר. חסר לך: ליאוררר
, ואסף. עושה לך טוב להיות איתו: ליאור..-__-, נועה, כול מיני. הכי מצחיק: וואי...לא יודעת יש המון!
הכי מוזר: כנ"ל. הכי כיף לדבר איתו? גם... יש לך פלאפון? יאפ. למי אתה מתקשר הכי הרבה? ליאור. הקול הכי יפה ששמעת? וואי....בדיוק דיברתי על זה עם מישו
, לוזוכרת. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? מייקי וואי
אתה רוצה להיות זמר\ת: לא ממש. אתה רוצה להיות שחקנ\ית? נופ. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כע. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא. מה שומע/ת כלום. מה החלום שלך? לוידעת. מצ'עמם לי

Lp Fairy

New member
יאמי..[=

שיר אהוב: ביצ' (איימ א ביצ איימ א לאבר..) סרט אהוב: חחח פרל הארבור ללא היסוס זמר אהוב: פיטר רוט [= דיסק אהוב: הוו רבים רבים..נברמיינד של נירונה פורט מינור של מייק והייבריד ת'יאורי של לינקין הכי אהובים... האם אי פעם עישנת? ממזמן... האם אי פעם שתית אלכוהול? חחח כעע בבר מצווה של אח שלי..ולא היה טוב... האם אי פעם עברת על החוק? לא שידוע לי האם אי פעם נשבר לך הלב? רבות הפעמים... האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? לא [= האם אי פעם בכית על מישהו? חחחח יותר מידי..[= האם אי פעם בכית על מישהי? כע...רק על מישי אחת שהיא מאוד מיוחדת.. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כעע..=\ האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כול פעם שאני רואה את דורון..[= ב24 שעות האחרונות בכית? בכיתי אתמול בסביבות 10 בבוקר...חחח ב24 שעות האחרונות צחקת? חחחח יותר מידי..[= ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כעעע..[= ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? מתי לא?! ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? הממממ כעע עם אח שלי על המחשב..[= בימים אלו אתה מאוהב? הכי מאוהבת בעולם..[= הדבר שהכי קשה לך איתו: המבחנים האלה וזה שאני לא מספיק ישנה..וכמובן שדורון כ"כ חסר.. האדם האחרון שהתקשר אליך? אמא...חחחח האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: עם שירשיר עכשיו..[= המקום האחרון שהייתי בו: ביצפר..=\ בכיתת מועד ב'...פנאן לא..? הסטיה שלי היא: בלונדינים..[= הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים:המוזיקה שאני שומעת..[= תכונה טובה שלי:אני יעשה הכול בשביל אנשים... תכונה רעה שלי: קנאית..=\ האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? לעעעע האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך? החיים של שני אנשים שמאוד מאוד חשובים לי!!! באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? אין לזה גיל... מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? היום ב6 בבוקר..[= התנשקת עם בן\בת אותו מינך? לעעע חיבקת מישהו/י? המממ נראה לי שהאחרונה הייתה נופר..כשהלכנו למועד ב' מישהו/י חיבק/ה אותך? היום נופר...חח השתכרת? המממ בר מצווה של אח שלי..? חח שכבת עם מישהו/י? נמנמ אתמול בלילה [= היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת: את הקול של דורון "קומי.." מה היה השיר הראשון ששמעת: רק בשביל לקבל חיבוק- איגי וקסמן וחמי רודנר מה אכלת? לחמניה עם צ'יפס של הביצפר המעפן שלנו ומוס שוקולד של הפרה..[= הבנאדם הכי יפה שראית: בריטני מהטופ מודל!!! בנאדם ש: שונא/ת: הווווו חוחוחו רבים רבים אוהב/ת: דורון ונופר ושירשיר ונאדיה וחנצית ומלא מלא מלא אנשים... מתגעגע/ת אליו: דורון נאדיה ושירשיר... חסר לך: דורון ונאדיה... עושה לך טוב להיות איתו: דורון..[= ונופר כמובן!! הכי מצחיק: המממ הכי מוזר:חוחו המממ יולה לגמרייי הכי כיף לדבר איתו? ננופר ודורון..[= יש לך פלאפון? כעעע [= למי אתה מתקשר הכי הרבה? דורון ואמאבא הקול הכי יפה ששמעת? דורון..[= איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונות שלי עם כווווווול האנשים שאני אוהבת..[= אתה רוצה להיות זמר\ת: יש מצב... לא בטוחה בעצמי.. אתה רוצה להיות שחקנ\ית? רציתי פעם.. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כעעעע [= את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כעעע מה שומע/ת? גלגלצ...פרפרים של אורי בנאי (אורי?!) מה החלום שלך? להוציא ספר משל עצמי..[= או לחזור לרקוד...[=

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifעונה../images/Emo11.gif

שיר אהוב: I Dont Wanna Miss A Thing של אירוסמית' סרט אהוב: שר הטבעות זמר אהוב: אמינם
דיסק אהוב: Three Cheers For The Sweet Revenge של מיי כמיכל רומנס האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? לא
האם אי פעם עברת על החוק? כן האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא יודעת... האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן ב24 שעות האחרונות בכית? לא.. אבל ממש רציתי ב24 שעות האחרונות צחקת? כן והרבה!! ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן (שרה
) ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ממממ לזור על אנדריי דפים נחשב?!
ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? אפשר להגיד... הדבר שהכי קשה לך איתו: אמממ הלימודים.. האדם האחרון שהתקשר אליך? אממממ לא זוכרת.. האדם האחרון שדיברת איתו באיסיקיו/מסנג'ר: שגיא המקום האחרון שהייתי בו: החדר שלי הסטיה שלי היא: סטיה?!
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: מוזיקה!! תכונה טובה שלי: אמממ לא יודעת.. תכונה רעה שלי: כנ"ל האם אי פעם התנשקת עם מישהו מאותו המין שלך? לא האם יש משהו שחשוב יותר מהחיים שלך? לא יודעת חחח באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? אין גיל מסויים.. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת עם בן\בת אותו מינך? אף פעם חיבקת מישהו/י? בבצפר (שוב שרה
) מישהו/י חיבק/ה אותך? כנ"ל השתכרת? אף פעם.. שכבת עם מישהו/י? כנ"ל היום: מה היה הדבר הראשון ששמעת: את ההורים שלי צועקים עליי שאני אקום מה היה השיר הראשון ששמעת: אממממממ אני חושבת ששיר של סיסטם מה אכלת? סנדוויץ' עם חביתה הבנאדם הכי יפה שראית: תום
(לא תום האדום! תום אחר חחח) בנאדם ש: שונא/ת: פרש! אוהב/ת: תום (
) מתגעגע/ת אליו: אממממ לא יודעת... חסר לך: ג'הרן. עושה לך טוב להיות איתו: דודי הכי מצחיק: דודי הכי מוזר: אנדריי הכי כיף לדבר איתו? עינת יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? אבא
הקול הכי יפה ששמעת? אמממ לא יודעת.. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?
אתה רוצה להיות זמר\ת: אם היה לי קול אז למה לא.. אתה רוצה להיות שחקנ\ית? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה שומע/ת? Pieces של סאם 41 מה החלום שלך? לטוס להופעה של אמינם

למעלה