טוב כמו שכבר אתם יודעים סיימנו היום את

חזרתי מהקורס של מלאני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יצאתי משם קצת מוקדם, כי לא היתה לי ברירה, כל השאר עדיין שם, עד 1800. היה מדהים! מלאני מקסימה ומלמדת בהמון תשומת לב, סבלנות ואכפתיות. לי היה קצת קשה עם הסטרינגרים ועם הסבלנות שלי, אבל רוב התלמידות שיחקו אותה ממש בגדול ועשו חרוזים מדהימים!!!!!!!! בכל מקרה למדתי המון, אני רק צריכה להתאמן המון עכשיו על מה שלמדתי. סיגלית, רחלי ושרה צילמו ואני כבר מחכה לתמונות. היה ממש כיף לראות את כל הבנות ולבלות עם כולן יומיים כיפיים ונעימים לסיכום, היה שווה לאללה

סיגליתא

New member
טוב כמו שכבר אתם יודעים סיימנו היום את

הקורס המדהים של מלאני, שאני מאד מאד נהניתי ממנו, ממש היה לי מרגש להשתתף בו, היא מקסימה, סבלנית , צעירה וחייכנית וכמובן עונה על כל שאלה....... אז תודה ענקית!!!!!!! לשרה שדאגה לנו לחוויה הזו וכמובן לאילן מגיל רפאל שאירח אותה ונראה היה שהיא מאד מאד נהנית. מקווה שכל מי שצילם יעלה תמונות מצויינות, לי לא ממש יצאו אבל בכל זאת אשתף נתחיל במארחת ובמלאני

סיגליתא

New member
3 חרוזים מהיום הראשון לא משהו אבל

מה זה כייף לעבוד עם הסטרינגרים, היא עובדת עם סטרינגרים בעובי של שערה - מדהים.

אוי, גוד, זה מוות בייסורים. ש-ע-ו-ת!!!!

רק ליישם את הכלים שקיבלנו - שווה כל רגע

וואו נראה מדהים

אני מצטערת שלא הייתי... אילו רק הייתי רוטשילד..
לקורס הבא אני באה!!!! תודה סיגלית על התמונות
בא לי לראות עוד

glassarah

New member
יומיים סטרינגר קונטרול ושכחתם איך לשרשר? ../images/Emo3.gif

היה קורס מעולה, ממש נהניתי מהחרוזים שלה ומהחברה והכל! מלאני גם מאוד נהנתה, והיא אמרה שהתלמידות פה ברמה טובה ואחידה, חוץ מסיגלית.
סתם, סתם, צוחקת לגבי סיגלית.
היא גם אמרה שהקבוצה הייתה מאוד נעימה לה, לא הלחיצו אותה והיא הרגישה מוערכת, ומאוד שמחתי לשמוע את זה (כשמלמדים במדינות אחרות זה לא כזה מובן מאליו). אני יוצאת לארוחת ערב אז אני אעלה את התמונות שלי מאוחר יותר, או שמחר אם אני אהיה עייפה...
לכולם

סיגליתא

New member
שרה , וכולם, אני מודה שהייתי מאד לחוצה

מהרמה שלי ביחס ליתר הבנות, ולשבת לידך שרה....
אבל בסופו של דבר, נרגעתי, כל אחד היה עסוק בשלו, ואולי אחרי הקורס אדע גם לדעת חרוז עם חור מושלם, אולי. בכל אופן ממש נהניתי מהחברה, היה כייף ומסתבר שאני לא היחידה שסטרינגרים זו לא ההתמחות שלה. חוויה בלתי נשכחת

גאיליי

New member
את לא היית הכי גרועה אלא הכי חסרת סבלנות

לחרוזים גליליים שלוקחים מעל שעה, הפעם אפילו התעלית עליי חחחח בד"כ אני הראשונה שצומחות לה קרניים. אבל זה רק בגלל שרציתי שיהיה לי חרוז פייה לגאיה....

למעלה