טוב כמה

ramipo

New member
טוב כמה

טוב כמה אנשים באים בשישי למסיבת הסיקסטי---ז?? להרים ידיים

Jen74

New member
../images/Emo45.gif

רוצה לבוא, צריכה טרמפ

gilelvis

New member
כן..גם אחנו נגיע 99% ובשמחה. אבל

רק אםיאשרו מספיק חברים..כי אם רק 4 חברים יאשרואז לא נגיע זה יהיה משעמם!!! בכל אופןתודה לך רמי

ramipo

New member
טוב הבנתי

שז"ני תבוא וגם ערן וגם ליאור וגם פדן ושניכם--גיל וליז ואני ויש לנו 7 אנשים מספיק-לא?

ז'ני רוצה להזכיר ש...

תגיע רק אם יהיה לה טרמפ הלוך וחזור
יש מתנדבים??? זוהר התקשר אליי ואמר שהוא קצת מקורר ומקווה להרגיש טוב ביום שישי. בתשעים אחוז הוא מגיע. אם הוא מגיע הבטיח לקחת אותי טרמפ.

דניבויss

New member
אני רציתי מאוד ויש לי חומר מדהים של

שנות ה60 ,אבל אני כנראה אצטרך לתת כמה קטעים בהפסקות במסעדה ביום ששי ואני צריך להיות שם ב 11 ואני עושה הפסקה ואז מ 12 לי 12.30 כמה קטעים נוספים כך שאני יוכל להיות רק ב1 בלילה וזה כבר אין טעם.

Jen74

New member
אייל, אני מאוד רוצה שתגיע

קודם כל כי אני סקרנית לראות מי זה הבן אדם שמרגיש כל כך לא טוב כאן בפורום, למרות שיש כאן אנשים שיוצאים מגדרם להסביר לך ולענות לך. אני אומרת את זה בכנות וברצינות. לא יודעת לגבי אחרים כאן, אני בכל פעם שרואה שאלה שלך אני מנסה לענות ככל שאני יודעת. אני שוב חוזרת ואומרת לך שקשה לענות לכל אחד תוך חצי שעה עד שעה ממתי שהוא השאיר הודעה. אם לא "ספרו אותך" כמו שאתה מציין, אולי זה בגלל שלא אמרת שאתה מגיע. אני לא זוכרת שראיתי שכתבת הודעה שתגיע למסיבה אצל רמי, אולי אני טועה. אז אתה בא?

יש מצב שגם אני אבוא...

אני אשמח לבוא ואם כן אני אפנה אליך במסר כדי לקבל פרטים איפה איך ומה. תודה, שלומי.

Jen74

New member
אם את לא מגיעה, גברת ../images/Emo123.gif

את לא רוצה לדעת מה אני יעשה לך

MissPop

New member
את חכי מה אני אעשה לך מחר

בדיונים
עלי לא מאיימים!

Jen74

New member
עוברת למסנג'ר - אנחנו לא מחפשות