טוב כמה דברים

NMS171

New member
טוב כמה דברים ../images/Emo7.gif

טוב דבר ראשון אני צריכה עזרה... * יש איזה בחור שגדול ממני בשנה (אני י"א והוא י"ב) והוא כזה מתוק...הוא מושלם! הוא חכם (פיזיקה,מחשבים- סיימים במאה חמש יל מתמטיקה כנ"ל דוברי אנגלית) - זה עוד פרט שולי...הוא שליו, מקסים, שקט, שומע, מקשיב! לא כמו שאר הבנים! הוא עוזר לי במתימטקה...הוא רגיש...הוא מוקף בחברים...הוא חתיך!!!! חתיך!! פשוט מלאך! אני יודעת שאני נשמעת 99% שיטחית אבל זה רק נשמע
רק נשמע!! היחסים בנינו הם כל יום א' יש לנו שעה וחצי ביחד ללמוד ואנחנו צוחקים הרבה והכל ...בהפסקות זה היי וביי..אבל..אנ רוצה יותר מזה... יש לו אגב תאומה
אני מפחדת ממנה שהיא לא תבוא ותנסה להפריד או משהו כי היא ידוע בביצ'יות שלה... יש לכם עצות? * אני צריכה מאמארים (רצוי באנגלית) על אהבה בגיל ההתבגרות ועל איך זה משפיע על הלימודים...אפשר? תודה תודה על הכל

תאומה?

לדעתי את לא צכה לחשוב בכלל על התאומה זה דבר ראשון....ו...את יכולה לנסות לתפוס איתו שיחה ואז לאט לאט תגידי לו שאת רוצה אותו אמ..אצל חברהשלי זה עבד ועוד איך עבד

תנסי בשיעורים לדבר איתו גם על

דברים אישים ולא רק על לימודים והכל שיהיה בניכם דיבור ואז לאט לאט

NMS171

New member
אני עושה זאת מבלי להרגיש...

זה לא כל כך עוזר כי אם זה היה עוזר הוא היה בא אליי בהפסקות וממש מתיישב ליידי או משהו

NMS171

New member
אני לא אחשב כקרצייה?

אני מפחדת להפריע לו או להידבק יותר מידי T__T

הוא טיפה ביישן כנראה

חח הייתי בדיוק באותו מצב עם אחת מהבית ספר שלי שלימדתי אותה מחשבים. אממ הוא אולי קצת ביישן ואתם כל הזמן רק בהיי ביי בפסקות אז הוא לא ממש יודע אם את רוצה יותר מזה, כי כנראה זה כבר תקופה מסויימת ככה אז הוא חושב שזה ככה טוב לך. את יכולה להגיד לו כשאתם לומדים ומדברים חופשי משהו כמו "אני רוצה לראות אותך יותר בהפסקות" או סתם באחת ההפסקות להגיד לו היי ופשוט להמשיך ולשאולח אותו משהו וככה להתחיל איתו שיחה ולעבור לשבת איתו איפושהו באיזה ספסל בבית ספר. אחרי הפעם הראשונה שתתחילו לדבר בהפסקה אני חושב שאם הוא רוצה הוא ימשיך לדבר איתך גם בהפסקות, הוא כבר ירגיש יותר חופשי לדבר איתך גם בתור ידידים נטו ולא רק במסגרת "שיעור", כי עד עכשיו אולי נחמד לו איתך בשיעור, אבל הוא אומר "נו טוב כל ילדה נחמדה היתה מדברת איתי על כל מיני דברים בשיעור ולא סתם לומדת בצורה משעממת" אז הוא עדיין רואה בך "תלמידה" ולא יודע אם אפשר לראות אותך ולהפגש איתך כידידה. מקוה שיצא מהקטע שלכם משהו טוב, איתי הדברים לא ממש הסתדרו, היו יותר מידי סימני שאלה..ולכן העצה שלי היא לנסות למנוע את סימני שאלה (כמו זה למשל) לגבי הרצון שלך מהקשר איתו. דבר חשוב מאד הוא שתבהירי לו שאת איתו ושאת נחמדה אליו לא רק בגלל שאת רוצה שהוא ילמד אותך אלא כי באמת א תרוצה להיות איתו, כי זה בסופו של דבר היה אחד מסימני השאלה היותר גדולים שדייגרם לי לרדת מכל הסיפור עם הילדה ההיא. בהצלחה

NMS171

New member
יאאאאאאאא *מזנקת עלייך בחיבוק מוחץ*

ואי נתתי לי רעיונות *תחמנית* D: תודה תודה לכולם!!! כפרעמאמוש שלי!

למעלה