טוב כמה דברים לא מובנים

2003 SkiPeR

New member
הסבר ממצה על הפורום ../images/Emo88.gif

היי אחי שוב !!!!!!!! ******************** אציתי להגיד שפעם בשבוע יוצא דבר שנקרא העידכון השבועי. ואני עוד מעט אפרסם אותו.. ככה שש.... אני פשוט מציע לך לקרוא שם כי אנ יעשה הסבר ממש טוב !!!!!!!!!

טוב כמה דברים לא מובנים

טוב קודם כל גליייי מסרתי לה אבל שנינו שכחנו את האיי מיי במוצא"ש היא זזכרה את האיי מייל בעל פה אז סבבה אם לא אז ביום שלישי חפיף דניאל סורי על האפליה המינית דניאל זה גם אחלה שם
לבנות עכשיו דבר הלא ממש מובן בפורום הזה: לפי מה בדיוק הסדר של ההודעות נקבע?????. אם זה לפי התאריך אז זה לא הגיוני כי זה לא לפי התאריך אז לפי מה???? תודה מראש ועד שתהיה לי חתימה (ואודה לכם אם תסבירו לי איך עושים חתימה קבועה)
אתה חייב למות עלי (נו אז מה אם זה עלוב?!?!?!?!)

2003 SkiPeR

New member
טעות שלי...............

העידכון האחרון יצא ב-25 ולכן הבא בתור זה ביום שלילשי............ אינ יגיד לך ביינתים. יש דבר שנקרא כרטיס אישי ושם אתה קובע את החתימה שלך....... ואת כל הפרטים עליך. תלחץ על הנייק ניים שלי לדוגמא ותראה איזה מפורט זה יכול להיות...... שאר ההסבר כפי שכתב עידן (אופטיקאי11)...... בקשר למה שגללליייייייי אמרה- ההודעות שכותבים בהם מעל 10 תווים (בתכן ההודעה) עולולת למעלה..... נגיד שכתבת הודעה שאתה צריך עזר ואף אחד לא מתייחס? אז אנחנו נוהגים "להקפיץ" אותה.. ע"י הוספת תוכן סתמי... בדר"כ אנחנו כותבים "מקפיץ" ומוסיפים אייקון של צפרדע(
)......... יש מובן??? אני ממליץ לך לחכות עד מחרותיים ואני בטוח שאז תבין הכל......!!!!!!!

אופטיקאי 1......לא 11.פעם הייתי

11 בגלל שהשם הקודם שהיה לי היה אופטיקאי1 (ללא רווח) ואז לא זכרתי מ הסיסמא שלו אז שיניתי לאופטיקאי11 ואז שיניתי לאופטיקאי 1 עם רווח

עלוב ביותר.טוב תלחץ על הנייק ניים

שלי למשל...ואז יש לך כרטיס אישי משם למעלה בצד שמאל כתוב לך לחץ כאן לעדכון כרטיס האישי.ואז שמה יש לך חתימה והכל

2003 SkiPeR

New member
שים ../images/Emo23.gif !!!

ליד כל הודעה יש את השם של מי שכתב את ההודעה הזאת נכון??? תלחץ על השם שלי. איפה שכתוב בכחול "skiper2003"... ואז תחפש איפה שכתוב עדכן פרטים אישיים !!!!!

למעלה