טוב כי מלא זמן לא היה

tamaroush

New member
טוב כי מלא זמן לא היה

משו טוב שהיה לי השבוע:
משו רע שהיה לי השבוע:
משו טוב שיהיה לי השבוע:
משו רע שיהיה לי השבוע:

tamaroush

New member
אנייייי

משו טוב שהיה לי השבוע: היה קטיף בוסים נחמד.. צילמתי הרבה.. ראיתי את הציון מגן במתמטיקה- שניהם מאה.. והיה עכשיו מסיבת פרידה מנטע נחמדה
משו רע שהיה לי השבוע: קטיף בוסים היה קצת מייגע...
משו טוב שיהיה לי השבוע: עוד שבוע בדיוק- הופעה של הבלק איד פיז שאני הולכת עם מימון...
משו רע שיהיה לי השבוע: בגרות במתמטיקה ביום שני... ונטע טסה בשני ל3 חודשים... עצוב..

אוף היה לי כרטיס להופעה

ומכרתי אותו בגלל הפסטיאון ועכשיו דחו את הפסטיאון!!!!!

cohen shir

New member
עונה :]]]]

משו טוב שהיה לי השבוע
מגן בלשון, הלך מעולה.
משו רע שהיה לי השבוע
היתושים האלה הרסו לי ת'חיים.
משו טוב שיהיה לי השבוע
דוד שלי מתחתן!!!!!!! ויש ערב כיתתי הולך להיות כ"כ טוב.
משו רע שיהיה לי השבוע
למה תמיד לחשוב שלילי?!?!?! יהיה שבוע מעולה בלי כל רע!

ויזן

New member
סבבי עונני

משו טוב שהיה לי השבוע:סיימתי עם המתכונת/מגן בהיסטוריה משו רע שהיה לי השבוע:המגן בהיסטוריה וחרישה מטורפת משו טוב שיהיה לי השבוע:מסיימת עם מתמטיקה להשנה משו רע שיהיה לי השבוע:אין..לא רואה באופק שום דברים רעים

YogevLevi

New member
אני..............

משו רע שהיה לי השבוע:שיר הייתה ברוגז איתי כי גנבתי לה את הפינה משו טוב שהיה לי השבוע:השלמתי איתה............ משו טוב שיהיה לי השבוע:פעולת שכבה מטורפת של יומיים! אחרי חודשיים בערך(אתם בטח מכירים את הסיפור אז אני לא יחפור.........) משו רע שיהיה לי השבוע:בגרות במתמטיקה.....

shelosh1

New member
אני:]

משו טוב שהיה לי השבוע:הייתי עכשיו בחדר כושר אחרי 4 שנים שלא עשיתי ספורט:) תהיו גאים בי! :) משו רע שהיה לי השבוע: איציק היה באילת 3 ימים וכמעט לא דיברנו.. :( משו טוב שיהיה לי השבוע: שיעור נהיגה ויומצופה! משו רע שיהיה לי השבוע: בגרות במת'.. מועד ב' בספרות מורחב ובוחן בסוציולוגיה..:(

ענבל317

New member
עונה...../images/Emo15.gif

משו טוב שהיה לי השבוע:סופסוף קיבלתי קצת ציונים טובים:) משו רע שהיה לי השבוע:רבתי עם חברה טובה משו טוב שיהיה לי השבוע: מבחן אחרון במתמטיקה-וסיימנווווו!![לשנה הזאת ז"א...חח] משו רע שיהיה לי השבוע: מקווה שלא יהיה...

lolita205

New member
../images/Emo24.gif - ../images/Emo201.gif

משו טוב שהיה לי השבוע: גמרתי עם המתכונת בהיסטוריה, מגישים אותי על 100 במתמטיקה, קיבלתי 92 בבוחן בהיסטוריה ו-85 בבוק ריפורט באנגלית...
משו רע שהיה לי השבוע: מתכונת בהיסטוריה..
משו טוב שיהיה לי השבוע: בתקווה שהמתכונת במתמטיקה {ואז אין יותר שאלון 001!} ויש גם ארוחת שבועות חגיגית שאני מכינה {כי ככה בא לי}...
משו רע שיהיה לי השבוע: לוידעת בינתיים, מקווה שכלום

יSublime

New member
חח..תנסו לסמן את האייקון הזה../images/Emo24.gif

כמו שמסמנים טקסט ותראו מה יוצא P:

Shinsy

New member
אני :)

משו טוב שהיה לי השבוע: יומולדת :)
משו רע שהיה לי השבוע: בגרות באנגלית :S
משו טוב שיהיה לי השבוע: אממ... לאדעת...
משו רע שיהיה לי השבוע: בגרות במתמטיקה

shelosh1

New member
מזל טוב!!

כולם רושמים את הבגרויות שלהם.. חח אז בהצלחה!

למעלה