טוב כי מלא זמן לא היה

pume

New member
גם אני :)

משו טוב שהיה לי השבוע
: מגן 95 במתמטיקה! כל המשפחה באה להפרד ממני וקיבלתי מלא דברים [ילדה חומרית שכמותי...]
משו רע שהיה לי השבוע:
: מחשבות ומלאאא שיחות על שיחת שיבוצים..ועדיין אין לי מושג מה אני רוצה
משו טוב שיהיה לי השבוע:
בגרות אחרונה השנה..
משו רע שיהיה לי השבוע:
שקד ושיר טסים...

mayagur2

New member
עונה :)

משו טוב שהיה לי השבוע: סוף סוף מצאו לי מחליף למחנה ועוד שבוע הוא כבר נכנס במקומי...וגם היו מלא מסיבות פרידה והיה כיף! משו רע שהיה לי השבוע: היו לי שלוש בגרויות ועוד מועד ב' בבית ספר...אבל לפחות סיימתי עם זה... משו טוב שיהיה לי השבוע: שבועות! קצת חופש...למרות שגם ככה אני כבר לא הולכת לבית ספר משו רע שיהיה לי השבוע: 2 חברים מהשכבה נוסעים למשלחת ): וגם בגרות במתמטיקה!!!

tamaroush

New member
כי היא טסה למשלחת

גם אנחנו עשינו אתמול מסיבת פרידה מנטע- הקראווניסטית שלנו שטסה מחר:(

שRונה

New member
אניאניאני

משו טוב שהיה לי השבוע:מ... כל מיני.. כתבת פעולות ליום ירוק.. ואמ.. היה בכללי שבוע נחמד ביותר.. משו רע שהיה לי השבוע:פעולת פרידה מאופירי.. היה מדהים.. אבל עצוב... משו טוב שיהיה לי השבוע:מסיימת עם המבחניםםם סופסוףף חופש שבועות.. משו רע שיהיה לי השבוע:אופירי נוסעת טיול מעפןן עם בצפר והרבבה לחץ:)

hagarshtar

New member
עונהה../images/Emo171.gif../images/Emo118.gif

משו טוב שהיה לי השבוע:פגשתי אנשים שלא ראיתי פול זמן! משו רע שהיה לי השבוע:מבחנים משו טוב שיהיה לי השבוע:חופששש ניצול זמן מטורףף משו רע שיהיה לי השבוע:מתמטיקה מבחן ענק

../images/Emo203.gifעונה..

משו טוב שהיה לי השבוע:יום תנועות נוער..?
משו רע שהיה לי השבוע:לא זוכרת
משו טוב שיהיה לי השבוע:כנראה הווי אחווה[:
משו רע שיהיה לי השבוע:שלושה ימים ברצף: מבחן-בוחן-מבחן

החודש הכי טוב בעולם בערך חחח..!

איך חיכיתי לפינה הזאת.. ישששש! תמר, תפתחי אותה בבקשה גם שבוע הבא..
משו טוב שהיה לי השבוע: היציאת צוות הדרכה לפארק הירקון במקום פעולה ולא ידענו מזה.. (ראשג"דיות, יצאתן גברות!), יום שישי בלילה המצחיק ברמות, הפעולה ביום שישי (יום תחנות - פרוייקט קורס), מתכונת (=מגן) בלשון (הלך ממש סבבה), מתכונת (=מגן) בהסטוריה (הלך סבבה..), היום (לא למדנו בכלל כמעט כי אנשים ללמד, היינו איזה 12 ילדים כל פעם בשיעור אז שחררו אותנו אז היה לי בערך 5 שעות חלון אז עשינו יום כיף (מ12 חחחח) אני ודניאל בשילת ואז הלכנו אליה והיה ממש כיף!), הישיבת צוות אתמול (אחת החזקות!) בבוסתן חחחח, חתונה של בת של חברים של ההורים (היה ממש כיף) ועוד.. חחחח..
משו רע שהיה לי השבוע: השיבוצים למסורת (כאילו זה לא רע אבל ממש התבאסתי..) וגם המתכונת (=מגן) בהיסטוריה כי אני יודע שהיא תחפש איפה להוריד לי הזונה הזאת..
משו טוב שיהיה לי השבוע: מסורת
ביום שישי (אללה!!), מחר בטח יהיה יום סטלה ברמות בביצפר כי עוד פעם לא יהיה למורות את מי ללמד.., על האש שכב"גי (פרידה מהמשלחת), יום הולדת ממש מגניבה לתאומות מהשכבה (אנחנו עושים להם משהו ממש מגניב!), נוסעים אני ומרב להוציא את החולצות מסורת ל"אדיב" ולהוציא חולצות לצוות, יום חמישי ושישי חופש, אחרי המסורת - ביום שבת על האש שישיסטים-קורסניקים..
משו רע שיהיה לי השבוע: מחר יש לי תור לרופא מומחה משהו מסובך כזה בעיניים (אימאלה!), מבחן בספורט שכבתי (מה נראה לו שהוא עושה מבחן בספורט לכל השנים בשכבה ביחד?! ריצה שכבתית?! מה, הוא מפגר?! אוףף בטח ילך לי גרוע!) בסה"כ התקופה האחרונה ממש טובה לי, ממש כיפית כזאת.. נקווה שככה זה ישאר.. הלוואי.. טפו טפו טפו..!

kormanit

New member
עונה...

משו טוב שהיה לי השבוע: יום הולדת 17 !!!!
משו רע שהיה לי השבוע: קיבלתי ציון מגן במתמ'...:S
משו טוב שיהיה לי השבוע: בת דודה שלי מתחתנת!
משו רע שיהיה לי השבוע: אימון אחרון...:( מה אני אעשה בחופש בלי הכדורסל?

cohen shir

New member
מזל טובבבבבב!!!! כנס!!!!

ואוווו גם דוד שלי מתחתן השבוע אולי הם מתחתנים?!!?!? דוד שלי ובת דודה שלך?! חחחחחחחחחחח......

pirk

New member
עונהנהנהנהנה

משו טוב שהיה לי השבוע:אממ הייתה ישיבת צוות ראשונה למחנ"ק, מבחן אחרון במתמטיקה להשנה =) ובכלל סיימנו עם המבחנים...
משו רע שהיה לי השבוע: היה אמור להיות יום עבודה ראשון ליומצופה והוא התבטל כי לא היה בוגר בשבט (ובסוף בכלל הסתבר שכן היה) ונכון לעכשיו בחיים הצוות שלי לא יספיקקקק
משו טוב שיהיה לי השבוע:יציאה של הצוות הכי מגניב במחנ"ק והופעה של הבלאק אייד פיז וחופש שבועות
משו רע שיהיה לי השבוע:אני צריכה להגיש פעולה ליום ירוק ועוד לא התחלתי ואין לי רעיון! אווף יותר קל זה לכתוב שמביאים נושא...

אני אני אני!! ../images/Emo9.gif

משו טוב שהיה לי השבוע:ציונים מעולים!! (100, 92) משו רע שהיה לי השבוע:עקצה אותי דבורה ואני אלרגית...
משו טוב שיהיה לי השבוע:פסטיאון!!(פסטישבט) משו רע שיהיה לי השבוע מבחן מסכם ב: תנ"ך מטימתיקה אנגלית וצרפתית

שיר2101

New member
ככה,

משו טוב שהיה לי השבוע: בת דודה שלי התחתנה!!
(כן שמתי לב שעוד כמה דודים/בני דודים התחתנו השבוע.. חהחה) משו רע שהיה לי השבוע: נכשלתי במתמטיקה בעע משו טוב שיהיה לי השבוע: שבועות
! אני מתה על האוכל נאמ. משו רע שיהיה לי השבוע מועד ב' במתמטיקה אוףףף

../images/Emo205.gifאני=))

משו טוב שהיה לי השבוע:
הייתה אצלי מישהי מיוחדת
משו רע שהיה לי השבוע:
לא היה
משו טוב שיהיה לי השבוע:
פסטירגב
משו רע שיהיה לי השבוע
מקווה שלא פסטירגב.. אבל יום ראשון מתכונת בהיסטוריה:-\

למעלה