טוב חברים קודם כל אתם מוזמנים לקובה

עכשיו אספר לכם קצת על מעללי היום

ועל התוכניות למחר, אז קודם כל אשתף אתכם וזה לא הכי קשור לאוכל ובכל זאת אתמול פתאם ככה באמצע החיים התפנה לי ערב אז ישבתי וחשבתי מה אעשה בערב פנוי בלי תוכניות (שהתבטלו בדקה ה-90) אז ככה חשבתי לי בדרך הביתה יופי הערב אנקה סוף סוף את הבית, אממהמהמ הגעתי הביתה וטל שלי כבר סיימה לנקות את 2 הקומות, אמרתי טוב לשם שינוי אלך לקניות, ואז ג'וליה מצלצלת אלי ואומרת לי אמא אני בשוק מה אביא, גם זה ירד מהפרק ואז אמרתי לעצמי אתחיל לבשל או לאפות לשבת ואז שמעון כעס ואמר את יודעת מה מותר לך לנוח ולא תאמינו כך עשיתי התחלתי לקרוא ספר! מדע בדיוני - לא נושא הספר אלא העובדה שאני יושבת להנהתי במיטה עם ספר, היה כיף. ובבוקר קמתי מוקדם ושמתי פעמי למטבח, בכוונה לבשל ואז מתקשר שמעון ואומר שאחותו הזמינה אותנו לארוחת ערב, תגידו מה קרה אנשים מפגרים לא יודעים שאסור בתכלית האסור להשאיר אותי בלי עבודה? אז ככה עשתה עבדתכם הנאמנה, אז מה אם לא אוכלים כאן זה קשור לאוכל? לא מה פתאום להכין אוכל צריך כי מה אנחנו פורום מתכונים לא? בלי להכין, אז עכשיו אספר לכם: מלבד הקובה - והעוגיות שראיתם בשרשור של עוגת השבת הכנתי - סופריטו עוף בסיס ל-2 שקשוקות חריפה ולא מרק לקוסקוס (מחר אינשללה אכין גם את הקוסקוס) מפרום בשלתי גרגרי חומוס - שמחר שמעון יכין על הבוקר חומוס השרתי עוד גרגרי חומוס - שמחר אכין אני בעצמי בכבודי על הבוקר פלפל (למדתי בסדנא אייך מכינים ואני כמובן חייבת ליישם) ובבוקר אכין בצק ואאפה פיתות אוקוצור מתכונים? רוצים? תגידו למה ואכניס, לטעום רוצים? תבואו , מתגעגעת אליכם ואשמח אם תרימו את הכפפה ותחליטו לבוא, וההודעה מיועדת לנשים וגברים כאחד, (טוף גם לילדים). מה עוד? בבוקר לפי החשק והכוח וכו' אחליט על עוד אי אלו מעשים מגונים שקשורים במטבח ובטח אעדכן אתכם. שבת שלום חברים יקרים אוהבת אתכם , שלכם פנינה

צודקת לקחת ספר ביום שישי

|זה בדיוני, כפרה הקובה שלך מגרה מאוד. שיהיה שבת שלום מתוקה חיבוק|

פנינה - מתכון לסופריטו (מה זה?) עוף

ו

סופריטו עוף-מתכון

מצרכים כרעיים של עוף 2 בצלים קצוצים 6 תפוחי אדמה קלופים וחתוכים לרבעים פלפל שחור פפריקה מתוקה מעט מאוד מלח אופן ההכנה: בסיר שטון לאדות את הבצל אחרי שהשחים להוסיף את העוף ולאדות אותו היטב היטב מכל הצדדים עד שהעוף משחים, לתבל בתבלינים את הנוזלים שהצטברו בסיר ולכבות את הגז לטגן בשמן עמוק את התפוחי אדמה להוסיף לסיר (שעדיין לא התקרר) ולעשות אחד מ-2: או להכניס לתנור לשעה על חום של 180 מעלות או לבשל על אש נמוכה שעה. בתאבון פנינה

אילת39

New member
פנינוש..רק מלקרוא מה את מספיקה

נהייתי עייפה...משהו את...רק למה את גרה כל כך רחוק?

שא1

New member
מתי תעשי לנו סדנת קובות בחיפה?

גם אנחנו רוצים..

למעלה