טוב חברים, הודעה חשובה

עגלשון

New member
טוב חברים, הודעה חשובה

יש סיכוי שהצלחתי להתגבר על התקלה שבגללה לא ניתן היה להכנס לבלוג שלי,
אז כל מי שניסה להכנס ולא הצליח מוזמן לנסות שוב.

הנה הצצונת קטנה למשהו שפרסמתי היום.
בתאבון

באחד מאותם לילות בהם אוננתי והאורגזמה שלי פשוט סירבה להגיע, עלתה דמותך אל מול עיני, דמיינתי אותך בדיוק כפי שראיתי אותך בבוקרו של אותו יום, יפה, סקסית, עטופה במכנסיים אפורים שישבו בצורה מושלמת על הגוף היפה, תוחמות את ישבנך האגסי. באותו בוקרו של יום הפנית אלי את ישבנך והתכופפת להרים משהו, זה היה דבר של מה בכך וברור לי שלא היתה לזה כל כוונה מצדך, אך במוחי התאוו והכמע לגופך ראיתי את עצמי עובר את המרחק הקטן שהפריד ביננו באותו רגע ונצמד אליך כשאת מתכופפת.

הזכרון הזה, המחשבה הזו, שעברה שוב במוחי בזמן שיושב אני בעיניים עצומות ומתרכז באורגזמה שלי, די היה בה בשביל להרגיש את הזין שלי מתנפח בידי עוד קצת, את הפעימות המוכרות האלה שמבשרות על הגמירה המתקרבת, עוד נגיעה אחת קטנה, עוד לחיצה במקום הנכון והנה היא הגיעה, הזרם החם הזה על בטני ועל ידי, הלאות הנעימה המתפשטת בגופי אחרי שהגעתי לפורקן, וכל זאת עוד לפני שבמחשבתי הספקתי בכלל להפשיט אותך מבגדיך, עוד לפני שהספקתי לחשוב בכלל איך יהיה זה לחזות פעם נוספת בגופך העירום הצמוד אל גופי, עוד לפני שהספקתי לחשוב איך יהיה זה שוב לגעת בך שוב אחרי למעלה מעשור שלא נגעתי בך כך.

ההמשך כאן.

וויסקי10

New member
18-38 = 20

20 שנה

אבל קראתי בכל זאת. ביקשתי מאיש מבוגר שילחץ לי על הכפתור.

כתוב יפה.

עגלשון

New member
לא

תחשוב על בלוג שלי כמו על עוגה,
אם תשים את כל המרכיבים ביחד אבל לא תתן להם את הזמן להתאחד, תקבל סתם אסופה של מרכיבים לא טעימים.

חייב להגיד לך

אתה מפספס הרבה לקוחות פוטנציאליים !

תמיד תמיד תהיה עם הפנים ללקוח

ואם זו לקוחה...תגיד לה להסתובב

עגלשון

New member
יכול להיות

אבל אני גם חוסך לעצמי עבודה כפולה.
רוב הלקוחות אוהבות את זה ארוך
ואם זה עבה אז בכלל טוב.

למעלה