טוב חברים אז אני מעדכן אתכם ....

טוב חברים אז אני מעדכן אתכם ....

כנראה שמדונה לא תגיע לארץ, וכמובן שאין מצב שאני לא אראה את הטור הזה, ולכן לתשומת ליבכם, אני מתכנן נסיעה ללונדון ביון יום רביעי 9/8 ליום ראשון 13/8 כאשר התכנון הוא להשיג כרטיס ל 2 מופעים ה 10/8 חמישי וה 12/8 מוצאי שבת..... אני אראה לא מעט ממכם בדרך, אני אשהה אצל דידיה טובה שגרה במרכז לונדון, ויהיה מעלף של הלייף. הכל פחות או יותר סגור, הימים, החופש מהעבודה, אפילו ההלוואה מהבנק חחחחחחח, מה שנשאר זה לחכות אם עד אמצע יולי אין חדש ומדונה אכן לא תגיע להופעה, אני ניגש לסגור דיל על טיסה ושלום על ישראל.... LONDON HERE I COME MADONNA WAIT FOR ME ב"ה בלי עין הרע רק תברכו ....

morgold

New member
לא תהיה בהופעה שלי../images/Emo4.gif

נו טוב...חבל סתם מסקרנות- למה אתה לא קונה ל-16?? זה תאריך מיוחד במינו

morgold

New member
אהה ו-../images/Emo50.gif בקניית הכרטיסים

ויהיה לך המון המון כיף בהופעה אחחח ההתרגשות הורגת אותי מיום ליום..שרק יגיע הרגע ולא ייגמר לעולם!! ושאלה לכל מי שישים לב ויתייחס חח..- חשבתי להכין חולצה שתהיה מודפסת עליה תמונה של המלכה (מן הסתם) משולבת עם דגל ישראל, או כיתוב כלשהו שקשור לישראל + להביא דגלון של ישראל כמו שילדים בגן מקבלים ופשוט להראות אותו במהלך ההופעה ולזרוק אותו לבמה אם יתאפשר לי עם המרחק מהבמה.. מה אתם חושבים?

8AloN87

New member
אפשר להוציא חולצה

של הפורום שלנו
משהו עם פורום מדונה ישראל בתפוז אנשים או משהו כזה חח.. ויש פה הרבה אנשים יצירתיים ככה שזה לא צריכה להיות בעיה אם באמת הרעיון ייצא לפועל. ומור את עדיין לא יודעת איפה את יושבת בהופעה ב-16?

morgold

New member
למה לא יודעת? יש לי את מספר השורה

והכיסא...להופעה של ה-13 אני לא יודעת חחח רעיון נחמד, אבל אני יותר בכיוון של דגל ישראל..השאלה היא איך אפשר לשלב אותו עם תמונה של מדונה?

8AloN87

New member
לדעתי אפשר פשוט לקחת תמונה

של מדונה ולשים ברקע את דגל ישראל, או לערוך את זה ככה שהיא תהיה לבושה עם דגל ישראל על החולצה או משהו כזה או לשלב אותיות מהקבלה (כמו שכבר עשו פעם מעריצים..) ואפשר פשוט לעצב חולצה עם דגל ישראל מאחורה או מקדימה שעליה כתוב Israelis does it better הבעיה העיקרית עם זה היא שזה כבר חרוש לגמרי

8AloN87

New member
חחח אחלה הייתי שמח לראות עיצוב או

רעיון לעיצוב ותעלה אותו לפה, ואני מקווה שזה ימצא חן בעיני שאר חברי הפורום
אני באופן אישי הייתי הולך על Israelis does is better או עם שילוב כלשהו של דגל ישראל על החולצה שלה, ברקע או בשילוב אותיות מהקבלה כמו שכבר אמרתי קודם, אבל משהו שיהיה בולט
בהצלחה

morgold

New member
ולא לשכוח לקחת דגל ישראל קטן../images/Emo6.gif

כדי שמדונה תסתכל ותתלהב שגם מישראל באים עד אליה חחח

yanivm1

New member
טוב שמושיקו לא מתכנן על ה16 כי בטח

יהיה קשה להשיג כרטיסים להופעה הזאת... בגלל היומולדת שלה באותו יום..

8AloN87

New member
חחח שימו לב..5 דקות של פוטושופ ו..

טאדם!
חחח..די מכוער, אבל סביר בתור סקיצה ראשונה. אתם מוזמנים לתקן ולעצב. בהצלחה

8AloN87

New member
אממ גם נכון אבל זה הדבר הראשון

שעלה לי בראש
אם אתה רוצה לקחת את זה ברצינות, כמו שכבר עיצבת כמה חולצות, בהצלחה
אני מחפש איזה משהו נחמד ללבוש להופעה.. (=

god bless you moshiko......../images/Emo197.gif

בלי עין הרע חמסה חמסה חמסה תהנה!
למרות שנראה לי שלחכות עד לאמצע יולי זה מאוחר מידי....

Carlo Cest Moi

New member
עצה למושיקו

אם אתה בונה על שתי הופעות ואם הייתי במקומך אז הייתי יוצא מהארץ עם הופעה אחת לפחות בכיס כל עוד זה אפשרי. ככה אתה חוסך מאמץ בלחפש כרטיסים שם לשתי הופעות, זה סיכון ומשם זה לא יעלה לך פחות, אתה יכול להזמין עכשיו, ביומיים האחרונים הוסיפו כרטיסים מעולים לרוב ההופעות בלונדון, ההופעות הזמינות נכון לעכשיו.. August 01 London August 03 London August 09 London August 12 London (מצאתי עכשיו ב- S8
) August 16 London

אז אולי מישהו יכול לעשות לי טובה,

ולנסות להשיג לי כרטיס להופעה של ה 12/8 ואני מחזיר לו כסף ישירות ליד, פשוט אין לי את הזמן והיכולת באשראי לנסות להשיג כרטיסים להופעות, ואם יש מישהו חמוד טוב לב שיוכל אולי לקנות לי, אתן לו את פרטיי, אני מחזיר לו מזומן ליד , בקטע הזה אין לכם מה לדאוג כלל וכלל, עליי אתם יכולים לסמוך ב 100 אחוז!.... אם יש מישהו כזה אודה לו מקרב לב, אם לא , נחיה ונראה.... להופעה של ה 12/8 תודה מראש !

raz the 1

New member
מה קורה האנשים? טוב השבוע הייתי

בטיול בצפת ובאזור הר מירון עם הצבא... היה מדהים..והמדריכה הרתה לנו את הבית שמדונה בונה שזה בית מדהים.. והייתי גם בצפת והיה שם דוכן של kabbalh water וממש התלהבתי.. אז קניתי.. ממ היה גם עוד בית כנסת של האר"י הקדוש שגם שם מדונה הייתה.. בקיצר סיור בעקבות מדונה...חחח

קרנוק

New member
שו?כפרה לא נראה לי היא בונה כאן שום

בית ושום בטיח. להופעה קשה לה להגיע לפה.

8AloN87

New member
חחחח זה רעיון מצויין לעשות

טיול בעקבות מדונה
כן... מדונה הספיקה לטייל בכל האתרים הקדושים בצפון, זריזה שכמותה..נראה את זה בדוקו
ודרך אגב מדונה לא בונה בית, אני חושב שהיא קונה אותו.

למעלה