טוב חברה

• פותח הנושא JKY
  • פורסם בתאריך

JKY

New member
טוב חברה

חזרתי להודעהאחת אז ככה בואו ואספר לכם מה קורה איתי מאז שהתגייסתי אז ככה יריתי בנשק אמיתי זרקתי רימון אני לא יודע איך הרשו לי . היה לי טקס השבעה לצנחנים שבו קיבלתי תג של צנחנים היה לי השבוע שבוע שדאות כלומר נמצאים בשטח ולומדים איך להסתדר בשטח היה קשה מאוד מאוד הייתי במצב מאוד קשה היה לי מכת קור שנקראת היפוטרמיה למי שמכיר (גיא) שהייתי במצב ממש קשה עזרתי ללחבר שגם היה במצב דומה המפקדים שלי ראו את זה ובגלל זה קיבלתי חייל מצטיין בשדאות ויצאתי לחמשו"ש מאתמול ובכלל המפקדים מאוד אוהבים אותי אני מצטיין ממש בהכל ובכל דבר שנותנים לי יש לי שם חברה ממש מממש טובים ערסים כבדים אבל הם אנשים עם נשמה וזה מה שחשוב אנחנו מסתדרים מעולה ואני מנסה להשפיע עליהם הם כבר מתחילים לאהוב את מיוז לאט לאט אני מתקדם גם המפקדים שלי אחלה כמו שאמרתי אני מסתדר איתם מעולה והם כבר מכירים אותי דיי טוב אני חושב וזה מעולה אז חוץ מזה שאני מתגעגע אליכם ואני מבין שאתם לא אבל מה לעשות אני לא בטוח שיש לכם את הפלאפון שלי אז זה אחלה של תירוץ ובגלל זה 064892774 הנה לכם ועכשיו אין לכם טירוצים יותר אני עם הפלאפון דולק כמעט כל יום בין 10 או 11 עד 12 או 1 בערב אני ישמח לדבר איתכם אני מתגעגע לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אני מתגעגע לתקופת הג'קאסס שלי וגם בצבא אני מתשדל להתפרע עד כמה שאני יכול בלי להידפק לדוגמה: באותו יום שהתגייסתי באוטובוס כל ההורים היו כולל ההורים שלי וכל מי שבא לראות אותי היו שם ואני עשיתי מונינג לפני כולם כשהייתי באוטובוס זה משהו שטותי אבל לא יכול היה להיות יותר טוב מזה. ובטקס השבעה זזתי עם הראש כשהיה צלילים של תופים(היה אחלה מקצב) והיה אסור לנו לזוז אם מישו היה רואה אותי הייתי מסתבך אבל בסרט זה יצא ממש מצחיק כולם עומדים ישר מתוחים לגמרי ורק אני עושה עם הראש מקצבים היה משו מטורףףףף צחוקים הקיצר אני מקווה שיהיה לי יותר זמן לכתוב פה ואז אני יכתוב פחות בהודעה אחת אבל בינתיים ככה זה יהייה אז אל תשכחו להתקשר מתגעגע אליכם ביייייייייייייייייייייייי

BiAAcH

New member
שפיצייי!!

בטח שמתגעגעים אליך, אתה חסר, אנחנו רואים אותך כשאנחנו רואים את כל הסרטים שלנו, וכל הזמן נזכרים בדברים מטומטמים שאתה עושה ואומרים כזה "יא אללה, איזה שיצי זה...", נשבע לך!! קיצר, עד שתסיים את הצבא ותוכל לחזור לקופת הג'קאס שלך אנחנו כבר נהיה רכוש הצבא, ויהיה אסור לנו להיפצע, איזה זין, הא??

VVEE MAN

New member
סתם שאלה

אתה לא דואג שהצבא יבגר אותך? ושאחרי שתסיים אותו יכול ליהיות שלא תיהיה ג'קאס או שטותניק או מה שאתה? אני חושב על זה המון ומלא אנשים אומרים שזה מבגר וכל השיט הזה ולא בא לי להיתבגר ממש אז אני מודאג.ואני יודע שיש לי עוד זמן אבל זה עובר מהר ואני רוצה להישאר כמו שאני עכשיו

VVEE MAN

New member
איזה טיפש פעם ראשונה שאני לא משרשר

כהלכה כמובן שהשאלה הופנתה לשפיצי

BiAAcH

New member
אל תדאג...

מי שיש לו את זה בדם ובמוח (אם יש לו) ישאר ככה הרבה מאוד זמן, אני מכיר אנשים נשואים, בני 50 שעדיין מטורפים ועושים שטויות...

VVEE MAN

New member
וואלה אז אם ככה

הכל בסדר אבל אני מגיע לגיל שאחרי הצבא ומגלה שעבדת עלי אני יתן לך מכות מובן?

JACKASS 4 LIFE

New member
אפרופו גיל 50....

יש לי חבר שאבא שלו בן 50+ והוא אחד האנשים הכי מצחיקים/דפוקים/מופרעים שיש!! הוא צרפתי והוא גר בכל העולם, כי בכל ארץ יש לו איזה אישה וילדים... אח אח הצרפתים האלה =).... אז יום אחד אנחנו כזה הולכים לקניות (סתם הייתי אצלו באותו הזמן...) ותנחשו מי בקופה? נכון קופאית רוסיה! אכשיו הוא כזה היה מושפע מלובה, אז הוא מתחיל ליצחוק על רוסיים כזה בקול רם וזה... והוא לא כזה חושב שזה פוגע או משהוא... חחח וזה כזה מצחיק!! וחבר שלי כזה כולו מובך אדום... דרך אגב הבן אדם הזה הוא אחד האנשים העשירים בארץ!! ככה שאין שום סיבה להפסיק עם זה..

AdShEaTaKoRe

New member
שפיצניקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

שפיצון קטנטון... מה אח שלו? דוגרי אתה הכי שפיצי שבעולם ואי אפשר להחליף אותך... הקיצור, אני גם מתגעגע לתקופה שעשית איתנו ג'קאס ובכלל לתקופה שאני ואתה היינו מבלים כמעט כל יום!!! לאן זה נעלם אחי? (אה כן לצבא!!!!) :( בקיצור תמיד ידעתי שתהיה מצטיין, אמא גאה בך - גם אמא שלי גאה בך :) אז תהנה בהמשך שירותיך בצבא אחי... אני אנסה להסתדר "בלעדיך" ולי ולך יש הרבה מה להשלים!!!!!!!!!!!!! יאללה אחי אוהב אותך, נדבר כבר מחר כנראה אה וכרגע ליוויתי את איילינוש הביתה... היה ערב פצצה!!!! (גם על זה נדבר) יאללה אחי צ'או - שד חם לשירלי

MiNUsH

New member
שפיצייייייייייייייייייייייייייייייי

יוווו אני מתגעגעת אליך!!!!!!!!!!!!!! כולנו מתגעגעים...במיוחד כשעושים גאקאס אתה חסר... וכן כן גם אני ידעתי שתהיה מזדיין אהה סליחה מצטיין חחח סתםם אני אוהבת אותך המוןןןןןןן ונדבר!!!!

metallicamir

New member
סנוב אבל חמוד

מה המצב אחי תשמור על עצמך אם תמות אני הורג אותך נראה ל בינתיים הסכנה היחידה שלך זב תאונה עם הנשק או עצירות ממש קשה.....

§hali

New member
איתי, הבזונה שלי!!!!

איתי, אין לך מושג איך כולם מתגעגעים אלייך... אני מקווה שאתה חוזר בסוף שבוע הזה...... אני שמחה שאתה נהנה, ושטוב לך. שמור על קשר ותיזהר. אוהבת אותך תמיד!

omni96

New member
שפיציייייי

לא יודע אם תקרא או לא אבל אנחנו מתגעגים וגם אני כן כן אני לא טוב בדברים כאלו אוי טוב שיהיה לך מוצלח בצבא :) לא שעד עכשיו היה משו רע :\

bobby6killer

New member
שפיצי יא גזר! מה המצב?

חח איך אתה נהנה בגולני מוצנח? חחחח איך היה בהשבעה? איך החברה? תן פרטים יא קקה...קיבלת מצטיין פ-ששש סחטיש אחי
אוהב אותך אחי...ראיתי אתמול מישהו כלכך דומה לך אתה לא מאמין אחי.. זה היה כלכך מצחיק היא רצתה להתאבד בסוף..חחחח

sweet 666

New member
כן כן, כמו שאתה רואה, שפיצי היקר...

כולנו פה מתגעגעים ומתיבשים בכלל מרוב הגעגועים!!! אוהבים אותך, מקווה שאתה נהנה הכי הכי שאפשר בצבא.! תציץ לפורום מדי פעם...נשמח כולנו...!

למעלה