טוב חברה

• פותח הנושא JKY
  • פורסם בתאריך

JKY

New member
טוב חברה

הנה זה בא הנה הנה זה מגיע מוזיקה לדור החדש שמופיע אולי זה לא מתאים לאנשים מעל לגיל 20 אני באתי להחליף ת'תקליטים... בלה בלה בלה כן כן מחר אני מתגייס שלום לכל אנשי הפורום המגניבים שלי אני אוהב את כולכם בעיקר את דנה מז'ר החברה הוירטואלית שלי דנה אני אוהב אותך תומי גם אותך ואת גיא ואת נופר ובן ומיני ולינדור ולחדשים ולאור ולכל מי ששחכתי וכל מי שלא נמצא בפורום הזה שימשיך לעשות ביד סתם כי זה כייף אהה וגם לאנה טיקטינק ביייייייייייייייייייייי נשתדל לכתוב בשישי שבת כשאני ישתחרר

holly shit

New member
../images/Emo7.gif

מי יציף תפורום,מי יעשה שירשורים של מילה אחת,מי יסתובב עם חוטיני במפגשי פורום מי מי??! סתם שפיצי שיהיה לך גיוס נעים ושלא יקרעו לך תצורה יותר מדי

toxic4

New member
גם אחי התגייס היום.

אממ אני סתם אחת,קוראת פה לפעמים. ואחי גם התגייס היום והייתי שם. שיהיה לך בהצלחה,שמור על עצמך.

AdShEaTaKoRe

New member
שפיצייייייייייייי....

אתה בטח תקרא את זה רק מחר או אפילו עוד שבוע שבועיים ככה אבל שמע... רק אחרי שנסעת קלטתי שאתה עוזב... התחלתי לשמוע שירים של מיוז אחי - עוד שניה בכיתי כמו תינוקת אבל לא רציתי להראות את זה כי דוגרי לא נעים מה... בקיצור אני מקווה שהפתענו אותך ועשינו לך את היום כי אם לא אז לך תזדיין טוב יבן זונה מי מי צריך אותך הא? חחחחח סתם פשוט תהנה אחי ואתה לא יודע מה צילמנו לך אתה רק רואה את זה אתה משתין!!!!!!!!!!1 אשכרה את מוריד תמכנס ומשתין חחחחחחחחחחחחח

MiNUsH

New member
שפיצילההההה שליי

אומנם באיחור...(שוב המחשב היה בתיקון) אז שיהיה לך גיוס נעים חח ותהנה ותשמור על עצמך ושיהיה לך הכי טוב בעולם ואני מתהההה עליך ואני תמידדדדדד ימות עליך חחח (זה נשמע משונה קצת חח) אז לאב יוווווו

למעלה