טוב הקובץ לא עולה לי אז העתקתי :)

פסייקו

New member
טוב הקובץ לא עולה לי אז העתקתי :)

קבלו ת'ניק "בן 15*" שאהההמממ אנלא יגיד מי חח אבל מישו פה אמר לו שבוט בוט בת 15 ומחפשת מישו... חסידשער1: תפוז שמעתי עליך לשוה"ר. Maskeye: רוח זה מושג מאוד נזיל אריה *: נכנס/ה לחדר פיציייי: פסיקו למה.... אפרתEFRAT: כמה אנשים בחדר,מאאאד משעמם אפרתEFRAT: כמה אנשים בחדר,מאאאד משעמם סיב20: פסייקו מה המצב? תפוז #: פנתר קודם אני יסדר תצמי פסייקו: תסביר אני דפוק בשעה כזאת חבדניק #: היי שי 21 #: אלון אותי. לילה טוב אחי. Maskeye: זה אמור להיות מושג מתוחכם Maskeye: אבל זה לא פסייקו: סיב הכל אחלה ב"ה חסידשער1: יצא/ה מהצ'אט חסידשער1: נכנס/ה לחדר אלירן 23: נכנס/ה לחדר פסייקו: יש הסבר לרוח? שי 21 #: אלון אותי. לילה טוב אחי. sony 24: אפרת התחלת משמרת לילה בעבודה? כרובי *: נכנס/ה לחדר פנתר333: תפוז בקרוב ממש Maskeye: לא ף) Maskeye: :) כרובי *: עזב/ה את החדר ח לי: עזב/ה את החדר אריה *: עזב/ה את החדר פסייקו: חחח רנוAר Men: עזב/ה את החדר מענג 27 #: היי .מי פנויה לשיחה ? שלומי #: נכנס/ה לחדר חבדניק #: משוגעת את פה? אפרתEFRAT: כן סוני..עד הבוקר..מקוה לא להרדם! אפרתEFRAT: כן סוני..עד הבוקר..מקוה לא להרדם! שיר האחת והיחידה1: נכנס/ה לחדר מתiקiנת: יצא/ה מהצ'אט מתiקiנת: נכנס/ה לחדר חסידשער1: יצא/ה מהצ'אט חסידשער1: נכנס/ה לחדר שיר האחת והיחידה1: עזב/ה את החדר שיר האחת והיחידה1: נכנס/ה לחדר אפרתEFRAT: פסיקו..יחססס אפרתEFRAT: פסיקו..יחססס שיר האחת והיחידה1: יצא/ה מהצ'אט שיר האחת והיחידה1: נכנס/ה לחדר יוספוס פ #: עזב/ה את החדר יוספוס פ #: נכנס/ה לחדר בןן15 *: נכנס/ה לחדר סתם בחור #: נכנס/ה לחדר בןן15 *: בוטבוט???????? בןן15 *: בת כמה ? בןן15 *: 15 ? פנתר333: אפרת אני ישאיר אותך ערה שיר האחת והיחידה1: כולם יוצאים? פיציייי: יצא/ה מהצ'אט חסידשער1: חחח הי לאו יו עד בני ברק. פיציייי: נכנס/ה לחדר sony 24: מתי התחלת היום את העבודה? בןן15 *: בוטבוטית ????????? בת כמה את 15 ?????????? סתם בחור #: הי יש משהי מעניינת להכרות חסידשער1: אהלן שיר סיב20: למה כולם!? איש אשכוליות: נכנס/ה לחדר בןן15 *: בוטבוטית????? איש אשכוליות: עזב/ה את החדר בןן15 *: כולם פה עם פלאפונים איזה חננות שלומי #: שיר? יוספוס פ #: מי פנויה בשינקען? מתiקiנת: שיר שיר שיר... יחס אך ורק לשיר שיר שיר... האחת והיחידה... שיר שיר שיר... פסייקו: אולי היא ישנה ~2!2ה~ #: יצא/ה מהצ'אט פנתר333: שיר אני כאן! פסייקו: תעיר אותה מענג 27 #: עזב/ה את החדר אפרתEFRAT: כאלו פסיקו,אתה לא מדבר איתי? ברוגז?סוני נשארתי מאתמול אפרתEFRAT: כאלו פסיקו,אתה לא מדבר איתי? ברוגז?סוני נשארתי מאתמול חסידשער1: יצא/ה מהצ'אט חסידשער1: נכנס/ה לחדר בןן15 *: בוטבוט!!!!!!!!!!!! בןן15 *: תקומייייייייי חבדניק 1 #: נכנס/ה לחדר דוידיי2 #: נכנס/ה לחדר סתם בחור #: הי יש משהי מעניינת להכרות אריה *: נכנס/ה לחדר שלומי #: בי בןן15 *: בוט בוטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט בןן15 *: תקומיייייייייייייייייייייייייייייייייייי בןן15 *: פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז עזבי אותי באמא שלך *: ?????????????... בןן15 *: שניה אני אצעק חסידשער1: מה קורה פה שיט איזה ניתוקים. חסידשער1: מה קורה פה שיט איזה ניתוקים. עזבי אותי באמא שלך *: בוטבוט????? חבדניק 1 #: אהלן אנשים שיר האחת והיחידה1: פשוט נכנסתי וכל המסך היה מלא בלילה טוב. רציתי לשאול מתוקונת הצלחת להכנס? בןן15 *: האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אריה *: עזב/ה את החדר חבדניק 1 #: אהלן אנשים בןן15 *: !!!!!!!!!!!!!!!! עזבי אותי באמא שלך *: זה מחשב.. בןן15 *: אהההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בןן15 *: אני יודע עזבי אותי באמא שלך *: למי אתה קורא??? סתם בחור #: יש משהי פנויה? בןן15 *: אבל גלי הקול עוברים מתiקiנת: שיר, כיף לך? בןן15 *: לבוטבוט ירושלמי *: נכנס/ה לחדר עזבי אותי באמא שלך *: אהה טוב תהנה.. סיב20: בןן15 הבנו שאתה פה!חלאס בןן15 *: חח תודה sony 24: ווסי דוס שינקעין? מתiקiנת: שיר, כיף לך? בןן15 *: מה הקשר בןן15 *: אני מדבר אל בוטבוט בןן15 *: בוטבוט תענייייייייייייי א ו ר בן: היי ילד תרגיע עם ההצפות בןן15 *: מאיפה את בןן15 *: לא מציף-מדבר שיר האחת והיחידה1: למה כיף לי? חמוד אין לי פרטי. בןן15 *: מתכתב* אפרתEFRAT: בעע כמה מחשבים.. אפרתEFRAT: בעע כמה מחשבים.. ירושלמי *: בן 15 לך לישון ילד שולה #: נכנס/ה לחדר דוידיי2 #: עזב/ה את החדר בןן15 *: ואלה לא עייף שולה2 #: נכנס/ה לחדר עזבי אותי באמא שלך *: אלוקים ישמור בן 15 מדבר לקיר חסידשער1: בן אח תצמצם תהודעות אחי תודה. בןן15 *: ירושלמי איזה גבר אתה יוספוס פ #: עזב/ה את החדר ירושלמי *: כמה קטן ככה פרחח בןן15 *: בא לי לפרטי הי להב יו: יש איזה תוכנית רדיו מענינת עכשיו יודע למישהו? הי להב יו: יש איזה תוכנית רדיו מענינת עכשיו יודע למישהו? אפרתEFRAT: יש כאלה שמדברים גם לעצמם..ילד,אתה אחד מהם אפרתEFRAT: יש כאלה שמדברים גם לעצמם..ילד,אתה אחד מהם ירושלמי *: עזב/ה את החדר שי 21 #: אלון? בןן15 *: אני לפחות מדבר למישהו !!! בןן15 *: יש בזה יתרון =) חסידשער1: להב רשת ב. עזבי אותי באמא שלך *: תיכנס לפרטי ותציף את הפרטי שלך תיראה לא ישעמם לך.. בןן15 *: ואלה ? מתiקiנת: שיררר??? שי 21 #: אלון? שלומי #: אפרת תעםי פעם עזבי אותי באמא שלך *: יאפפ sony 24: אפרת כמה את משלמת על הצאט לחודש? בןן15 *: ניסיתי כבר פעם אחת בןן15 *: זה היה מזה מגניב חסידשער1: חח אפרת צודקת בןן15 *: אבל אחרי בערך 5 שעות כבר נמאס אתה יודע Ohevet10 #: המקור הוא כמה קטן ככה שטן... אפרתEFRAT: להב,גלגלצ שירים יפיםם אפרתEFRAT: להב,גלגלצ שירים יפיםם אפרתEFRAT: להב,גלגלצ שירים יפיםם סתם בחור #: עזב/ה את החדר בןן15 *: שיט!!! תתקשרו 100 המים נפלו לריצפה !!!! שיר האחת והיחידה1: כן מתוקונת שאלתי למה כיף לי? פנתר333: תדבר עם עצמך בפרטי איציק22 #: להב תשמע אמצע הדרך שלומי #: מישהי להכרות? לב זהב *: נכנס/ה לחדר בןן15 *: ניסיתי פנתר333: תדבר עם עצמך בפרטי בןן15 *: אבל לא עניתי בןן15 *: LOL שיר האחת והיחידה1: גלגלצ עד שהם שמים שיר יפה יוצאת הנשמה.. לב זהב *: עזב/ה את החדר בןן15 *: יאלה ביייייייייייייייייי מתiקiנת: שיר, שאת כבר לא מועלבת.. בןן15 *: לילה טוב

X ר ת ו ר

New member
../images/Emo88.gif

מה קורה לזונה שיושבת על סיגריה ? נשרף לה כל העסק אמרתי לך,אנשים שרוטים חחח

למעלה