טוב! הפעם זו פקודה! דברים טובים

שיריק2

New member
יש לי יש לי יש לי

יש לי כאב גב... טוב אז ככה- שוב עשיתי שטות, הרמתי את הילדה על הגב ביודעי כי אסור לי חד משמעית בגלל פריצת דיסק (שממנה עדיין לא התאוששתי לגמרי מאז ההתקף האחרון בפברואר) ונחשו מה? כמובן ששוב נתפס לי הגב, ושוב הזעקתי את בעלי . שוב אותו סיוט של כאבי תופת, זריקות לגב ומנוחה טוטאלית!!!! אז בעלי היקר לקח חופש של יומיים!!!!!!!!!!! וסעד וריחם והכין ובישל וניקה ...בקיצור- הפך להיות אשה! חחחח אפילו העיר בשקט שדברים מתנהלים טוב יותר בבסיס כשהוא איננו...ואני הוספתי שזה בסדר לתת לחיילים קצת קרדיט - הם רוצים להוכיח הרי שהם בסדר.... אז לבעלי היקר- מגיע צל"ש וגביע!!! אוהבת אותך- תודה!

candybox

New member
אני פשוט בשוק.

כאילו, סתם ככה אפשר לקחת חופש? ועוד "רק" כי את חולה? מדהים.

שיריק2

New member
ראית מה זה? חחחחחחחחחח

מה שנאמר- כשרוצים יכולים. בא לי לבוא אליו ביציאה - נו...היה קשה? חחחחחחח חבל שמצפונית אני לא יכולה לשחק על זה... דרך אגב- בפסח הייתה אמורה להיות הדממה בבסיס- אבל מה- סחבק לא יעשה תרנות? מה עשיתי? קבעתי חד משמעית שאנחנו נוסעים לחו"ל (כדי שלא יהיה תרוץ כשאנחנו בארץ - שזה מספיק קרוב כדי לחתוך באמצע לישיבה/דיון/תורנות) סגרתי שבוע בקלאב בטורקיה עם הילדים - נחשו מה? נכון! לא פרצה מלחמה וצבא הגנה לישראל הסתדר שבוע!!! בלי בעלי. אבל את ה- VPN לקחנו....זה כמו ואליום - שיהיה רק בשביל שיהיה רגוע חחחחח

candybox

New member
מה אומר ומה אגיד -

לא מצליחה לתאר מצב בו החצי לוקח חופש כדי לטפל בי, או בילד. אבל יפה שהצבא הצליח להסתדר בלעדיו

candybox

New member
אני חייבת לומר שאני גאה!

כבר הבנתי אייך העניינים עובדים - רק לפקודות אתן מגיבות

למעלה