טוב, הודעה קצת אחרת...

טוב, הודעה קצת אחרת...

אני בבעיה. אני בבעיה רצינית. הרבה זמן לא כתבתי כאן הודעת צומי, וגם זו לא אחת כזו, אבל אני חייב לשפוך, חייב להוציא את זה החוצה. כמה מכם,יכולים לומר שאם הייתה להם משאלה אחת, מה שהם היו מבקשים זה חבר ואהבה? אני חושב שכל אחד ואחד מכם. אני רוצה שתגידו לי דבר אחד, אני יודע שאני נראה סבבה, לא חסר לי מראה (בלי עין הרע) ולא חסר לי אופי יש הרבה שיגידו שאני בן אדם נשמה עם לב זהב, ואני כמו שכבר הספקתם להכיר אותי, לא הכי צנוע, אבל גם לא שחצן. אני פשוט מודע לעצמי. יש לי הכל בחיים, באמת. כל מה שכל אחד היה חולם יש לי. יש לי חיים מושלמים. יש לי אמא ואבא שאני מדבר איתם על בנים, יש לי חברים סטרייטים שהכי אוהבים אותי בארץ והיו מתים בשבילי ואני בשבילם גם. יש לי אוטו, יש לי כסף, יש לי הכל. באמת. אז תענו לי על שאלה אחת, למה יש לי הכל, ועדיין אין לי כלום? למה אני מוקף בחברים אמיתיים, לא קלישאה, אמיתיים, ואני עדיין מרגיש כל כך לבד? למה אני חייב להיות מדוכא כל כך כשכל כך הרבה אנשים רק מחכים שאני אגיד להם כן? עכשיו השאלה שלי היא כזו, ואני יודע כמה שכולכם רוצים חבר וכמה שכולם מחפשים אהבה, אני יודע. אז תענו לי על שאלה אחת, למה למרות שאני נראה טוב, למה למרות שיש לי הכל ואני גם בן אדם טוב, באמת, למה אני לא מוצא את החצי השני שלי? אני כבר בן 20. אני נשרף מבפנים אני מרגיש כל כך לבד בעולם שהוא לא קשור אליי בכלל. שהוא לא אני. וזה לא שאני לא מחפש, אני כל שישי במסיבות, בים, מטייל, מדאוור בכל הארץ, אבל עדיין לא מוצא כלום. כל מה שאני מוצא זה אנשים שרוצים רק דבר אחד. מצטער אם במקום לחייך גרמתי לכם הפעם אולי להיות קצת עצובים, אבל מה לעשות, לפעמים החיוך בעצמו כבר מתעייף והופך לעצבות. מה עוד אני אגיד, אני מקווה שיהיה טוב. אני די שבור. שלכם, חן.

BabyBoy1

New member
../images/Emo24.gif יש לי רעיון

אני גאה (תרתי משמע
) לפתור את שירשור ההיכרות הרשמי לחן. כל אחד מוזמן לרשום כמה פרטים על עצמו, ולפרסם תמונה שלו. ולכתוב מה הדבר המטורף ביותר שהוא מוכן לעשות כדי להיות חבר של חן. בנוסף מועמדים מוזמנים לשלוח לי תמונות עירום שלהם בפרטי. (אבל רק אם יש להם ריבועים). בהצלחה לכולם

Run Tum Tuuger

New member
בגִלִל שאין לך חבר?

היתי מוכן לצאת איתך בשביִל לקבִל את חצי מכִל מה שיש לך

Run Tum Tuuger

New member
מה היתי רוצה...

לצאת לבִלות, והורים שאפשר לדבר איתם (כי קשה לי עם שִלי), גם חברים זה דיִל טוב איסיקו ומסנג'ר במסרים בִלבד

חחח מאיפה אתה יודע ניסית?../images/Emo3.gif

אפחד לא ניסה כי אני "בתולה טהורה" ודי נמאס לי מזה... למרות שאני מחפש יותר אהבה, הרבה יותר אהבה מאשר סקס..

UHUstick

New member
בתולה תהורה

תיכף אלוהים יכניס אותך להריון ויקראו לך חן הבתולה, תלד ילד שיקראו לו ישו ואת ההמשך אתה בטח יכול להבין לבד... בתולה תהורה
את העיצות שלי אליך אני אתן לך באיי סי קיו מחר. (אתה יודע שאני מת עליך!!!)

תודה סטיקי...

אני מחכה לך באיי סי כבר שנים אבל אני מחכה בסבלנות... וגמני חולה עליך!!!

../images/Emo9.gifלמאמי שלי...

שמע! אתה לא יודע עד כמה אני מבין אותך, לפי מה שזה נראה כולם מחפשים אהבה אבל בפועל בסוף כולם רוצים דבר אחד. כל מה שיש לי להגיד לך זה ואולי זה ישמע קיטשי אבל אהבה כנראה שבאמת לא מחפשים והיא באה אליך בזמן שהכי לא ציפית חחח...תהיה אתה! אני בטוח שמיליון בנים רוצים\יירצו אותך חחח אתה רק צריך זמן זה הכל! יהיה בסדר ואתה תמצא את האחד בשבילך. טוב כפרהההההההההההההההההההההההההההההה?!

תודה כפרה עליך

יבוא לי בזמן שהכי לא ציפיתי??? (אני כבר רואה את עצמי בגיל שישים יוצא עם איזה בן 75 ואומר, "יש, מצאתי את האהבה שלי!! חח אתה יודע, אז הריבועים כבר יהפכו למשושה...) יהיה טוב...

loveforevor

New member
../images/Emo23.gif ת'אמת

אתה לא היחידי שמחפש כבר המון זמן נפש שתחשוק בפשטות של להיות ביחד, אפילו בפשטות של להסתכל אחד לשני בעיניים ולהיות מהופנטים מהיופי והחיבור.. כולנו חולמים על קשר מדהים שכזה.. ואני באמת בלב שלי מאמין, עד כמה שאני סוגר אותו ולא פותח אותו לאף אחד.. אני מאמין בכל ליבי שקשר כזה מגיע לי.. ויגיע, ולא כי אני סתם רוצה, אלא כי כרגע אני מרגיש חצי, ואני יודע שהחצי השני שלי נמצא שם איפהשהו.. מחכה להרגיש את פעימות הלב שלי כשאני שומע את המילים.."אני אוהב אותך".. תראה, אתה יכול לחפש ולחפש ולעולם לא למצוא.. ואתה יכול לשבת בבית מול המחשב, להאמין בכל הלב שזה מה שהולך לקרות לך, ופתאום להבחין שמתחת לאף שלך נמצא הדבר הכי יקר שיוכל להיות לך בכל החיים שלך... סתם חומר למחשבה, מקווה שעזרתי (רגע של מוטיבציה)

איך אתה מתאר את זה נכון...

"נפש שתחשוק בפשטות של להיות ביחד", לא יכולתי לתאר מה אני רוצה יותר טוב... בגלל זה אמרתי בהודעה שכולם רוצים את זה, ושאני לא שונה, אבל אני מרגיש שאני לא נהיה יותר צעיר... תודה אופירוש ותבוא כבר לאיי סי יא חמקן!!

אמממ... אופס..

טעות מביכה... הייתי בטוח משום מה שאתה אופיר אבל לא נורא אתה עדיין אמרת משו נכון... סורי ותודה!!!!!!!

The 5th Element

New member
דעתי..

אני מבין אותך מאוד. ואני יודע שכשאני אומר את זה, זה לא עוזר כל כך הרבה. להזדהות זה לא מספיק - צריך גם להציע איזשהו פתרון. ממה שתיארת אני מבין שהחיים שלך מספקים אותך מאוד. מלבד העובדה שאתה מרגיש בודד. הממ...בדידות... נאמר על זה כל כך הרבה שאני לא מתכוון להוסיף זיבולי שכל נוספים. אני יודע שזאת חרא הרגשה אבל היא זמנית. אתה תמצא מישהו. אולי היום, אולי מחר אבל אתה תמצא. אני חושב שאתה בחור עמוק מאוד ואם תתן הזדמנות, אני בטוח שיקרה לך מה שאתה מאחל לו. שיהיה לך בהצלחה ואל תשכח לחשוב חיובי. תומר

למעלה