טוב הודעה קצרה לבאי הפורום

• פותח הנושא IC4
  • פורסם בתאריך

IC4

New member
טוב הודעה קצרה לבאי הפורום

אני יודע שחלקכם חושב שאי אפשר להתעלם מהמצב המדיני של ישראל ומפוליטיקה אבל אני אומר לכם דווקא שכן תתעלמו FOR THE SAKE OF LOVE OF THIS FORUM הפורום הזה בא לדון על דברים בהרבה יותר אוביקטיבים מ: היי כולם בואו נמחא כף לישראל ולצהל ! (זה הורג אותי עד כמה שזה כל כך לא קשור לפורומאטריקס) ואני ממש לא רוצה להחדיר לפורום הזה את הנושאים האלה ככה שאנשים טובים - בבקשה - יש עוד פורומים ואתם מוזמנים לשפוך את דעותיכם על איחוד הלבבות הישראליות בהם אבל בבקשה תזכרו שפורום מאטריקס לא אשם שהוא קיים בארץ שבה יש כאלה דברים לדון בהם. ואני דורש הפורום לא יהיה קורבן שלהם, אלא ימשיך לדון בדברים יותר מעופפים ואוביקטיבים ואבסולוטים ובלהבלה איך שתרצו להתיחס אליהם. תודה, האגודה למען החזרה פורומאטריקס לעניניו הייחודיים שלו.

RedStorm

New member
גם באוטובוס אני נגרר

לשיחות על פוליטיקה שאני כל כך לא אוהב!!!!!!!!1 נמאס לי מזה!!!!!! אני יודע שאנחנו עכשיו במצב מסריח .....ומין הדרוש שנדבר עליו גם כאן אבל בבקשה - לא! אני מעדיף לדון על השאלות למה מים נוזלים , השמיים כחולים , ובני אדם דפוקים!

hsotrt

New member
IC...אתה אשם בזה!

אתה נותן במה חופשית לבאי הפורום...

IC4

New member
תסא בחוץ!

טוב אז מה אתה אומר, מעכשיו משטר צבאי בפורום ? כל שרשור שאינו קשור יהא ארור? ואני לא מתכוון למחוק שרשורים על המטריקס הדתי ועל אלוהים אבל פוליטיקה ממש לא מקומה כאן.

IC4

New member
ראית את הסרט קיוב?

כמו שיש שם את השחור שאומר שמישהו צריך לקחת אחריות והנהגה
אני לא יצרתי את הפורום הזה אבל אני מהראשונים בו ואני חושב שהגיע הזמן שאני אקח טיפה אחריות על מה שהפורום הזה נהייה או עלול להיות כי עד כמה שהפורום שלנו מדבר על חופש ועל החופש לדבר צריך גם חופש מנושאים כמו פוליטיקה שחודרים לכל חור תחת. אז שוב נגיד - הפורום באופן האוטופי שלו נועד לא כדי שיהיה לו מנהל אבל אם הפורום מתחיל להתדרדר וקטעים ממנו נמסים - אז זה חבל.

Chot

New member
מניינים

לעזאזל מה יש לאנשים נגד פוליטיקה?! ותעזבו את הבסיס של הבסיס של זה שיוביל אותנו לדיון מיותר על אנרכיה ושטויות כאלה, (כן כן, בלה אנחנו לא צריכים, בלה, אותם, מה, מה נשמע), פוליטיקה זה נושא מאוד מעניין ולא כזה מעיק כמו שכולם שתגיבים אליו. "הו לאאא רק לא פוליטיקה, עזוב אותי מפוליטיקה". זתומרת, תמיד אפשר להתחיל שיחה\ויכוח\ריב קולנו ועקוב מדם אם נורא משעמם בשיעור תרבות ישראל, ומי שפספס את השנים האחרונות תמיד יוכל לפתוח את העיתון בחלק של המאמרים, או ללכת לשאול את אבא שלי והוא יסביר לו יפה בטוב לב ובהבנה. רק אל תתביישו לשאול. (לא אותי). ואני לא טוענת בעד שיח פוליטי בפורום הזה בלבד, לא כל כך אכפת לי שלא ידברו כאן על זה. רק לא מבינה את ההתנגדות הכללית

למעלה