טוב הגיע תורי

kingshai

New member
טוב הגיע תורי

השכנים מתחילים להתלונן אז צריך למצוא פתרון אני צריך טלפון\כתובת לקרטוני ביצים..... ואם יש למישו רעיון לגגבי אטימת חלון בגודל של קיר עם משו כמו 600 שקל.....

TalKz

New member
מזרן?

אצל אופיר בבית הוא שם מזרן על הדלת וככה אין הרבה רעש

HelloweeN

New member
צלם עוד כמה תמונות, אני אנסה לחשוב

על משהו כשאחזור מהעבודה.

M O N K

New member
אתה יכול להשתמש בחומר שנקרא

צמר סלעים... זה חומר די מגעיל ומגרד.. אבל לאטימה הוא מאד אוזר.. מה שאני מציע לך תקנה אותו .. הוא חומר שבנוי לספיגת אוויר ואין לו בעיה להתמודד עם טמפ' גבוהות או נמוכות או מים.. הוא עמיד בכל.. חוץ משריפות שזה כדאי להיזהר :) בכלללללל מקרה יש חברה בקריית גת בשם "פז" היא מוכרת חומרי אטימה.. מקווה שעזרתי!

M O N K

New member
אה ועוד משהו:

עדיף לשים על זה עץ או משהו.. כי : 1) זה מוסיף לאטימה.. 2) מאד לא בריא לנשום את החומר הזה.. אז כמה שאתה יותר בדיסטנס ממנו.. יותר טוב

kingshai

New member
אממ/

בעיקרון נראה לי שיש לי מהחומר הזה אבל זה לא כל כך מעשי כלפי החלון שהוא הבעיה העיקרית שלי (חבל שהוא לא נשבר מהרעידת אדמה היינו שמים משו אטום בלי הרבה ברירה)

M O N K

New member
החלון הוא באמת בעיה כי הוא ממש

קיר בפני עצמו חשבתם לעשות במקום החלון קיר?

HelloweeN

New member
שוב עולה הנושא החביב עלי, שאני מבין

שכדאי לי לכתוב הודעה מקיפה עליו. לפניך מספר אופציות: -קרטוני ביצים-אקוסטיקה חובבנית, בלי אטימה כלל -שטיחים מקיר לקיר-אקוסטיקה והפחתת רעש במיקצת (דגש על במיקצת) -מזרונים על הדלת והחלון, יעזור להפחית את הרעש קצת -ספרים וכלי בית תורמים גם הם להפחתה מינימלית של רעש אלו הן האופציות החובבניות העומדות לפניך, ועם קצת דימיון וקצת השקעה אפשר להשיג משהו נחמד. אחרי השלבים הבסיסיים הללו, מגיע שלב ההשקעה הכספית -> חדר אקוסטי.

V I T A L Y

New member
נראה לי ששטיח יעזור לך

כמו שHALLOWIN אמר תנסה שטיח זה דיי זול ועוזר. תנסה לעשות מין וילון משטיח תחבר אותו מעל החלון עם תופסן למעלה כשתנגן תסגור את הוילון שיכסה את כל החלון ועוד איזה 7 ס"מ מכל צד. לפי דעתי זה יעזור אני לא ניסיתי אבל ממה שאנשים אומרים פה זאת התחלה. אם אתה רוצה הסבר יותר מפורט תגיד.

drums123

New member
אחי רוצהאני מוכר'ך250 קרטונים ב-50?

יש קרטוני ביצים ואני לא צריך (ממפעל זה יעלה לך בערך כפול)????????

kingshai

New member
אקוסטיקה

לא מעניינת אותי כל כך אני מדבר על אטימה והבנתי שזה לא אופציה...

drums123

New member
טוב הפסד שלך ת'אמת חשבתי אתה מעוניי

מעוניין באקוסטיקה טוב ביי

HelloweeN

New member
אטימה טובה תעלה כסף.

אטימה בסיסית ומינימלית - ראה את ההודעה הקודמת שלי בשרשור הזה.

למעלה