טוב, האמת שאני מתרגשת

טוב, האמת שאני מתרגשת ../images/Emo9.gif

כל כך מתרגשת שהצלחתי בחלקיק שניה של חוסר תשומת לב לללחוץ על איזה מקש שגרם למחיקת הודעה שכתבתי ונסחתי למעלה משעה.... אז עכשיו זה לא רק התרגשות, אלא גם תסכול
..... מנסה שוב, הפעם זה יהיה תמציתי בהרבה, מתנצלת, עוד לא הרבה שעות אני צריכה לקום לעבודה... לפני כמעט 4 שנים, בערב ר"ח חשוון, נולד הפורום הזה באהבה שרק גדלה עם השנים ועם העמקת ההכרות עם האנשים שבו. קרה כ"כ הרבה בשנים האלו- בחיים האישיים שלי, בפורום הזה שכל שנה נראה שונה לחלוטין מהשנה שלפניו, בחיים של האנשים שהיו פה איתנו ומי שאיתנו עכשיו. המון. בכל המישורים. אני מודה על הזכות שניתנה לי ע"י הקב"ה והנהלת הפורומים, ועל ידי כל כותב- קבוע או מזדמן- שפתח את ליבו, שיתף, התייעץ, חידש, תמך, עזר. לא להאמין איך מקום ווירטואלי, והכרות ווירטואלית חודרת עמוק עמוק עמוק למעמקי הלב. אני מתכוונת הן למי שנוצר איתו קשר בפורום ומחוצה לו, והן למי שכלל לא מעלה בדעתו איך הודעה שכתב, ואפילו לא טרח להגיב לשרשור שנוצר בעקבותיה, ממשיך ללכת איתי עמוק בלב - התחושות, המצוקות, ההתלבטויות, התובנות, השאלות והתשובות. אני מתנצלת על הפעמים בהם לא התייחסתי, או התייחסתי בשיפוטיות, התנשאות או חוסר רגישות. אני מודה על הפרגון האינסופי והאהבה שהורעפה עליי פה
אני כמובן נשארת פה ולא נפרדת, אבל את המושכות אני מעבירה לנעמונת27 היחידה- שאני יודעת שהאנרגיות החיוביות הבלתי נגמרות שלה יעשו רק טוב ל
הזה ובעז"ה אני מקווה שיגרמו להרחבת המשפחה המגוונת והחמה שנבנתה פה. כשדם חדש יזרום כאן- בטוח יהיה מעניין יותר
(אם בכלל נשאר לך דם בגוף, נעמונת, אחרי כל טיפולי השיניים האלו
) יש לי מן אשליה שאולי כך גם אצליח להתפנות יותר לחיים שמחוץ ללפטופ שלי, ימים יגידו....
ברוח של אלול-תשרי, של סיכומים והתחלות חדשות, גם אני מסכמת ומפנה מקום לחידושים- בתפילה, תמיד, לבשורות טובות לכוווווולם
תחל שנה וברכותיה- לגאולה שלמה וישועה קרובה ברחמים גדולים

יפיופה62

New member
מגניבבב רגע אז איזה צבע נעמונת תהיה?

ואת נשארת בתור מנהלת או שנצטרך לסבול את נעמונת בתור מנהלת ונעמונת אל תהיי קשה איתנו הרבה הצלחה נעמונתתת

שוקו בת

New member
נעמונתת את לא תצליחי לתפוס ת`יפיופה

‏"אבל אותי כן /tapuzforum/images/Emo13.gif המון הצלחה מותק!

פרומית1

New member
אני בהלם,בשורות

טוב,צריך לקבל את "הגזירה" אז תודה על הניהול עד כה,הפורום ניהיה פה כמו משפחה קטנה ותומכת,אבל תבואי לבקר אותנו אבל לא כמו איזו דודה מאמריקה פעם ב... וברכות למנהלת הנכנסת,נעמונת היקרה

עלה קטן1

New member
../images/Emo79.gifלכל סוף יש התחלה חדשה../images/Emo79.gif

אני מאחלת לך שתצליח במשימה שקיבלת על עצמל, לבלות פחות שעות ליד הלפטופ שלך. וכמובן שהכל עבור בניית הבית האמיתי שלך, משפחתך. את לא עוזבת אז אין כ"כ מה להיפרד אלא להגיד תודה על תקופה קסומה
על האוירה שהשרית על הפורום
. ותודה שדאגת למנהלת מקסימה, נעמונת, אני בטוחה שכמו שכתבת שהיא תכניס אנרגיה חיובית כמו שכבר היא משרה כאן. ונבך אותך אישית בשנה טובה, שנה של ברכה והצלחה בכל מעשיי ידייך, שנה של הגשמת השאיפות של הצלחות בכל תחומי החיים משפחה ,זוגיות, חינוך, עבודה וחברה. ואולי השנה יצא לנו להיפגש בגשמיות ולא רק וירטואלית וSMS .... בקיצור שנה טובה ומתוקה

בשורותוששששש ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

האמת שהתכוננתי להודעה הזאת ,ובכ"ז אני מתרגשת מאד!!!! שימו לב ..בשורות טובות היא האחת והיחידה..ואני אנסה קצת קצת להכנס לנעלים הענקיות שלה.. בשורות הבטיחה לי שהיא נשארת לצידי ולא עוזבת אותי...
בכל אופן..הבוס שלי צריך כל שניה להכנס למשרד...אז אמשיך יותר מאוחר!!!

הזמן הוא כמו גלגל ענק (מישהו, אי אז)

בע"ה תודה בשורות על הפורום הבאת הפורום הזה למה שהוא. אני לא אשכח את השאלות והגישושים בפורום בתחילת דרכי עם קשת ועם ההכנות לחתונה. עזרתם לי מאוד. נעמונת, בהצלחה בתפקיד החדש.

../images/Emo43.gif פרישת מנהלת הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים ל בשורות טובות! על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
בהזדמנות זו, אנו מברכים את נעמונת27 היחידה עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

שוקו בת

New member
בשורות טובות

‏)שתהיה לך שנה נפלאה ויפה לך בשחור /tapuzforum/images/Emo194.gif ושתצליחי בכל .

שוקו בת

New member
נעמונת היחידה

‏|מזל טוב לרגל תפקידך החדש! מקווה שסיימת את התואר ברפואה, ד"ר נעמונת - מתמחה ברפואת הנפש. מזל טוב שתהי טובה אלינו וניהיה טובים אלייך! ב-ה-צ-ל-ח-ה-!

למעלה