טוב בלי סוף

שנתיים עברו מהפעם האחרונה בה הקאתי תסכולים דכאונות ועצב כאן בצ'ט ובפורום של סהר המנחם והאהוב.

לא מאמינה שאני, "מלכת היאוש" מדברת כך,
אבל חברים, גם אם חיצונית אין שום שינוי, וכלום לא קרה, הטוב יכול גם יכול להגיע.
גם אחרי שנות סבל בדד ואובדן, כשכלום לא קרה ואין סיכוי שיקרה אי פעם.

לא רוצה לעודד אתכם, כי כשהייתי בבור האפל והנורא עידוד, במיוחד ממי שהיה שם, זה היה כמו אצבע עמוק לתוך העין.
רוצה רק להגיד, תלחמו! אל תוותרו! בשביל להגיע למקום של שלמות, אהבה הכלה ויכולת עצמית.
גם אם זה יעלה בשינויים ויתורים ופרידות,
זה שווה.
מנסיון.

ולכל מתנדבי סה"ר, בצ'ט ובפורום, רוצה להגיד תודה עצומה על היותכם לצידי ברגעים הקשים של החיים. (מקבלים להתנדבות גם בוגרי המסלול, או רק אנשים עם עבר נפשי חלק?)

כוכבית מצויה

Well-known member
שנתיים עברו מהפעם האחרונה בה הקאתי תסכולים דכאונות ועצב כאן בצ'ט ובפורום של סהר המנחם והאהוב.

לא מאמינה שאני, "מלכת היאוש" מדברת כך,
אבל חברים, גם אם חיצונית אין שום שינוי, וכלום לא קרה, הטוב יכול גם יכול להגיע.
גם אחרי שנות סבל בדד ואובדן, כשכלום לא קרה ואין סיכוי שיקרה אי פעם.

לא רוצה לעודד אתכם, כי כשהייתי בבור האפל והנורא עידוד, במיוחד ממי שהיה שם, זה היה כמו אצבע עמוק לתוך העין.
רוצה רק להגיד, תלחמו! אל תוותרו! בשביל להגיע למקום של שלמות, אהבה הכלה ויכולת עצמית.
גם אם זה יעלה בשינויים ויתורים ופרידות,
זה שווה.
מנסיון.

ולכל מתנדבי סה"ר, בצ'ט ובפורום, רוצה להגיד תודה עצומה על היותכם לצידי ברגעים הקשים של החיים. (מקבלים להתנדבות גם בוגרי המסלול, או רק אנשים עם עבר נפשי חלק?)

נחמד שבאת לספר, רוב מי שענה לך כאן לפני שנתיים לא נמצא כאן לראות את מה שכתבת.
מקווה שימשיך להיות לך טוב.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
יקרה,
כל כך מרגש לקרוא את הדברים שלך..
ממש לא ברור מאליו שהגעת לכאן היום לשתף ולומר תודה..
נשמע שהאוזן הקשבת והכתף התומכת שקיבלת כאן בפורום ובצ'ט,
נתנו לך כוחות להילחם גם בתקופות בהן הכל נראה שחור וחסר תקווה..
ואת נלחמת ולא ויתרת.. נפלת וקמת..
ועכשיו את יכולה להסתכל על הדרך הארוכה שעברת ואולי להתמלא בגאווה ובסיפוק שהצלחת..
וגם לשתף כאן וכך לתת כוחות לאחרים שקוראים את הדברים שלך.
מצרפת לך את השיר "נופל וקם" של שב"ק ס
תודה על השיתוף..
שלך,
מתנדבת סה"ר

שירה כמים 1959

Well-known member
איזה יופי. שמחה בשבילך!!!!
ויפה שבאת לספר.
הרעיון להתנדב, הוא רעיון נפלא בעיניי. כאן או במקום אחר... יחזק מאוד אחרים. ובטח גם אותך.
יישר כוח!!!

מי את, לא הכרתי אותך בעבר. אני שמח שהתגברת על קשייך. צריך ללמוד מטעויות העבר ולחפש עוד ועוד דרכים לשפר את העתיד. חשוב לעזור, יפה שרצית להתנדב.

למעלה